انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 30 فروردین1403 - 5:32pm

پاسخ به موضوع  [ 167 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 ... 17  بعدی
 Deus Metal Detector 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام با این لوپ توباکس تا 2/5 هم برا من بزنه کافیه فقط از کجا لوپ تو باکس رو باید تهیه کرد دپار نداشتش؟

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

شنبه 29 خرداد1395 - 3:07pm
کاربر فعال
کاربر فعال

اين لوپ قرار شده تو سال ٢٠١٦ به بازار عرضه بشه،هنوز كه خبري نيست،جايي هم ندارند

شنبه 29 خرداد1395 - 3:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
همه منتظر اومدن این توباکس هستین فقط خدا کن گرون نباشه فکر کنم با همین ریموت کار کن البته باید اپدیت بشه .

شنبه 29 خرداد1395 - 11:09pm
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال

درود دوستان
Meidi669 داداش مزیت xp duse نسبت به ایتراک چیه از لحاظ تفکیک و مشخص کردن طلا نسبت به ایتراک تا چه اندازه دقیقتر و قویتر هست؟
ممنونم بخاطر اطلاعات مفیدت داداش گل.

شنبه 29 خرداد1395 - 11:59pm
کاربر فعال
کاربر فعال

خواهش ميكنم داداش اينجا محل تبادل اطلاعات مفيده،من تا جايي كه بتونم در خدمتت دوستان هستم
خدمت محمد ايرج عزيز عرض كنم كه قيمتش هنوز مشخص نيست ولي شايع شده بود كه قيمت توباكس گرونه (در حد tm808)از اونجايي كه قيمت لوپ deus در اوايل حدود ٥٥٠ دلار بودو قيمت دستگاه هم حدود ٢٠٠٠ دلار،تو اروپا و امريكا،،ولي تا شركت اعلام نكرده نميشه قطعا نظر داد
خدمت داداش علي هم عرض كنم كه تا اونجايي كه من ميدونم سنس ايتراك براي انگشتر يا گوشواره طلا نسبت به deus ضعيف تره و ايتراك حساسيت خوبي نسبت به نقره داره و ايتراك به silver magnet معروفه ،از نظر تفكيك كلي و vdi ايتراك و ctx جزء برترينهاي vlf هستند
سنس deus خوبه ولي id بعضي مواقع بالا و پايين مياد ولي صداي سنس واضح هستش
Deus تو تفكيك آهن بزرگ مشكل داره و بعضي مواقع بجاي فلز غير آهني سنس ميشه
از نظر وزن deus بسيار سبكه و شما ساعتها بدون خستگي ميتونيد باهاش كار كنيد

یکشنبه 29 خرداد1395 - 12:29am
کاربر فعال
کاربر فعال

درود بسیار داداش..

یکشنبه 29 خرداد1395 - 1:58am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Meidi669 نوشته است:
خواهش ميكنم داداش اينجا محل تبادل اطلاعات مفيده،من تا جايي كه بتونم در خدمتت دوستان هستم
خدمت محمد ايرج عزيز عرض كنم كه قيمتش هنوز مشخص نيست ولي شايع شده بود كه قيمت توباكس گرونه (در حد tm808)از اونجايي كه قيمت لوپ deus در اوايل حدود ٥٥٠ دلار بودو قيمت دستگاه هم حدود ٢٠٠٠ دلار،تو اروپا و امريكا،،ولي تا شركت اعلام نكرده نميشه قطعا نظر داد
خدمت داداش علي هم عرض كنم كه تا اونجايي كه من ميدونم سنس ايتراك براي انگشتر يا گوشواره طلا نسبت به deus ضعيف تره و ايتراك حساسيت خوبي نسبت به نقره داره و ايتراك به silver magnet معروفه ،از نظر تفكيك كلي و vdi ايتراك و ctx جزء برترينهاي vlf هستند
سنس deus خوبه ولي id بعضي مواقع بالا و پايين مياد ولي صداي سنس واضح هستش
Deus تو تفكيك آهن بزرگ مشكل داره و بعضي مواقع بجاي فلز غير آهني سنس ميشه
از نظر وزن deus بسيار سبكه و شما ساعتها بدون خستگي ميتونيد باهاش كار كنيد

مدیا جان ممنو ن از اطلاعات خو بتون @};-
برای مشکل داشتن دیوس با آهن بزرگ نه تنها دیوس بلکه مشکل تمام وی ال اف ها همین است

یکشنبه 30 خرداد1395 - 12:54pm
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال

قربان دوستان گلم
بله محمد ايرج جان شما درست ميفرماييد البته تو deus يه كم بيشتر هست ولي با يه كم كاركردن با دستگاه و تجربه اين مشكل برطرف ميشه

یکشنبه 30 خرداد1395 - 2:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

امروز یه تست گرفتم با نوک لوپ می شه حلبی رو رد کرد البته باید صدای آهن رو باز گذاشت تا راحت تر فهمید. مدیا جان نکته خوبی رو بیان کردی ممنون @};-
قیمت لوپ بزرگ تو ایران چنده الان خبر داری؟

سه شنبه 1 تیر1395 - 6:27pm
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال

خواهش ميكنم داداش
از قيمتاي ايران اصلاً خبر ندارم ولي خارج از ايران بين ٣٠٠-٥٠٠ دلاره بستگي داره كه از كجا تهيه كنيد فكر كنم دوبي بهتر باشه

سه شنبه 1 تیر1395 - 9:19pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 167 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 ... 17  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 19 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure