انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 5 اردیبهشت1403 - 12:10pm

پاسخ به موضوع  [ 103 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11  بعدی
 تست عمق ctx3030 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

kamangir نوشته است:
درود جناب ایران خوش اومدی ....این مگس دیگه بر نمیگرده از این اب گل الود کن هاس .....!!!تعداد پست هاش رو ببین...البته من فهمیدم کیه و چه منظوری داره حالا بماند ...

عرض ادب خدمت کمانگير عزيز و دوست داشتنى
متاسفانه به دليل مشغله بسيار زياد افتخار حضور و استفاده از اطلاعات و بيانات سودمند و ارزشمند شما و ساير اساتيد را ندارم و کم سعادتى از جانب اين حقير بوده.به اميد خدا سعى بر اين خواهم داشت تا بيشتر مزاحم دوستان واقع شوم.ارادتمند شماييم کمانگير عزيز

چهارشنبه 13 مرداد1395 - 1:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سپاس برادر ایران شما سروری دادا ما زیر سایتونیم..هر وقت فرصت داشتین ما رو از تجربیاتتون بی نصیب نزارین

سه شنبه 19 مرداد1395 - 9:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان عزيزى که گله داشتند که ctx عملکرد مناسبى ندارد جناب احسان نجفى عزيز در بخش تنظيمات ctx اعلام کردند که در تستى که خودشان انجام دادند لوله آب به قطر 30 سانت را در عمق تقريبى 2مترى با تفکيک سنس داشتند.فلز مدفون با حجم بزرگ با قدمت را قطعا ميتوانيد با کويل بزرگ در عمق بالاى 1/5 متر به راحتى سنس کنيد البته با تنظيمات درست.

پنج شنبه 20 مرداد1395 - 2:07am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان من خودم دستگاه را تهیه کردم و دارم کار میکنم وسیله بسیار خوبی هست ولی نمیشه انتظار این را داشته باشید که چون این وسیله خوب هست حتما بار پیدا میشه بستگی به جا و شانس داره دوست عزیزمون جناب ایران دارن اموزش میدن ما باید از ایشان سپاسگزار باشیم نه این که توهین کنیم جناب ایران عزیز از شما میخواهم وارد این بحثهای الکی نشید افرادی که این وسیله را دارن میتوانن با تمرین و تست به درستی حرف شما پی ببرند خواهش میکنم در مورد تنظیمات بیشتر توضیح بدید بله من خودم تست دو متر را گرفتم با این که اپراتور حرفه ایی نیستم و در حد اماتور هستم هر کی هم باور ش نمیشه بیاد پی وی من شماره تماس میدم بیاد خودش ببینه این قضیه را از نزدیک

جمعه 22 مرداد1395 - 5:45am

با سلام...

از دوستان و اساتید با تجربه این انجمن خواهشمند هستم که اگر امکان دارد تنظیمات ctx 3030 برای عمق بالا رو برام در اینجا یا به جی میل بنده ارسال بفرمایید... با تشکر فراوان

sunset.lovely2013@gmail.com

جمعه 29 مرداد1395 - 11:25am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آخر جناب بردیا دیگر تشریف نیاوردند و شرطی که گذاشتند و به بنده باختند را ادا نکردند.. گفتند فیلم تست عمق بالای يک متر از سی تی نشانشان دهم و اینکه اصلا چنین سنس چنین عمقی بوسیله این دستگاه غیر ممکن است.
بنده هم فیلم را آپلود کردم که در آن آبپاش فلزی را که فلز جدید بوده در 1/40 سنس شد.
مسئولین سایت لطفا حق این حقیر را از بردیا عزیز بستانید.. در ضمن در فیلم سنس دستگاه روی 21 تنظیم شده است.. اگر تنظیمات دقیق باشد و سنس حداکثر قطعا بالای 1/50 سنس خواهد کرد.
بنده بردم و دستگاه را میخواهم بردیا عزیز :D :D ;)

جمعه 27 بهمن1396 - 3:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

احسان نجفی نوشته است:
سلام دوستان من خودم دستگاه را تهیه کردم و دارم کار میکنم وسیله بسیار خوبی هست ولی نمیشه انتظار این را داشته باشید که چون این وسیله خوب هست حتما بار پیدا میشه بستگی به جا و شانس داره دوست عزیزمون جناب ایران دارن اموزش میدن ما باید از ایشان سپاسگزار باشیم نه این که توهین کنیم جناب ایران عزیز از شما میخواهم وارد این بحثهای الکی نشید افرادی که این وسیله را دارن میتوانن با تمرین و تست به درستی حرف شما پی ببرند خواهش میکنم در مورد تنظیمات بیشتر توضیح بدید بله من خودم تست دو متر را گرفتم با این که اپراتور حرفه ایی نیستم و در حد اماتور هستم هر کی هم باور ش نمیشه بیاد پی وی من شماره تماس میدم بیاد خودش ببینه این قضیه را از نزدیک

از حمايت شما بی نهايت سپاسگزارم احسان عزیزم

جمعه 27 بهمن1396 - 3:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

*ايران* نوشته است:
احسان نجفی نوشته است:

از حمايت شما بی نهايت سپاسگزارم احسان عزیزم

دوست گرامی جناب ایران فکر نمیکنی حدود یک سال و شش ماه و پنج روز دیرتر داری از حمایت ایشون سپاسمند میشی؟!! :-?
:D

شنبه 27 بهمن1396 - 1:45am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جناب مهر افرین لطفا بحث رو سیاسیش نکنین.
میگن جواب سلام واجبه .چه یه سال قبل چه الان.
جناب ایران هم حتما به زمان پیام نگاه نکردن.

انان که دستی را که نانشان میداد گاز گرفتند
محکومند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می زند.

شنبه 28 بهمن1396 - 11:11am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

:)) حق با شماست مهر آفرین عزیز. مدت زیادی بود سعادت حضور در انجمن و خدمت رسانی شما عزیزان نصیب این حقیر نگشته بود.. هنرجوی عزیز از حمایت شما بسیار ممنونم برادر عزیزم.. (این سپاسمندی دیگر دیر نشد) :D

شنبه 28 بهمن1396 - 9:52pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 103 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: EP63 و 14 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure