انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 28 فروردین1403 - 11:55pm

پاسخ به موضوع  [ 103 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11  بعدی
 تست عمق ctx3030 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

استاد ایران چه دلیلی داره که قیمت دستگاه پایین بیاد؟

سکه یابی
https://telegram.me/sekeyabi

یکشنبه 10 آبان1394 - 10:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

bardia نوشته است:
باربد نوشته است:
بنده هم با صحبتهای جناب ایران عزیز موافقم و بنظرم دیگران اشتباه متوجه شدند. ایشون نه فروشنده هست نه دلال ! همه هم اینو میدونند. خواهش میکنم کسانی که میخوان ۴تا تجربه رو به دیگران که تازه کارند انتقال بدهند جلو پاشون سنگ اندازی نکنید آقا بردیا بنظرم شما از خرید سی تی ایکس پشیمون شدی و داری رو سر جناب ایران خالی میکنی. کار صحیحی نیست برادرمن ایشون انسان متشخص و محترمی هست در شان ایشون نیست این رفتارتون. در آخر بگم من به صحبت های ایران عزیز ایمان دارم. مدیریت محترم آقا مجتبی حمید مهدی کجا تشریف دارید دیگه کسی توی انجمن نمونده همرو فراری دادند!

شما حالت خوبه برادر؟
اینجا مخل بحثه نه لنگ اندازی
در کمال احترام سوالاتم را پرسیدم و در کمال تحترام هم باید بگم قانع نشدم.
آقا مجتبی هم دقیقا بنده رو میشناسند و با کسی تعارف ندارم
هرکس یک فیلم از تست بالای سک متر سی اتی برام آورد یا از موقع حفاری تهیه کرد بنده بهش یک سی تی جایزه میدم
موفق باشید
این شما و این هم سی تی ایکس
جناب ایران من کتاب رو پیدا میکنم و دقیا بفرمایید تو کدوم صفحه فرمایشاتتون رو منتشر کرده
موفق باشید

بله قربان بلههههه بیا بیا کجا رفتی چرا پاسخ جناب ایران رو نمیدی ها؟؟ بیا تست برات آورده خدمت شما جناب خان بردیا. اون سی تی ایکسی که گفتی کجاست بیار بده به جناب ایران . وعده داده بودی بیا لفظی اومدی عمل کن به حرفت :|

یکشنبه 10 آبان1394 - 11:38pm

باسلام خدمت اساتید محترم به ویژ ایران عزیز

تست های باز انجام شده با ایتراک

یک ورق قرص 9*6 بالوپ 11 . سنس شده در 60 سانت عدد تفکیک 12/05 --بالوپ پروانه15*18 سنس شده در 70 سانتی عدد تفکیک 12/05

دو عدد النگوی طلا به قطر 4.5 سانت و پهنای نیم سانت با 11 در48 سانتی عدد تفکیک12/05----لوپ پروانه در 60 سانتی عدد تفکیک 12/03

یک عدد انگشتر نقره به قطر 2.5 با 11 در 37 سانتی وعدد تفکیک 10/44-----لوپ پروانه در 42 سانتی عدد تفکیک 11/46

یک فویل به قطر 9.5 سانت با11 در 70 سانتی عدد تفکیک 12/26---- لوپ پروانه در 80 سانتی عدد تفکیک 12/26

یک انگشتر نفره 2.2 سانتی با 11 در 34 عدد تفکیک11/46----لوپ پروانه در 41 سانتی عدد تفکیک 11/46

یک کاسه استیل به قطره 32 سانت با 11 در 136 سانت عدد تفکبک 12/22 ---با لوپ پروانه در150 سانتی عدد تفکیک12/20

تست ها با حساسیت 24 و ترشولد و گین 26 انجام شده :) :) :) @};- @};-

یکشنبه 10 آبان1394 - 11:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام به دوستان گرامی @};-
آقا ظاهرا این داستان تست عمق و سکه اشکانی و اینجور مسایلها همش یه سوتفاهمی بوده که پیش اومده.چون همه ماها میدونیم که تک سکه های پخش شده رو هیچ دسگاهی نمیتونه از بیشتر از 50 سانت دربیاره.جناب ایران هم که گفتند سکه ها همش کنار هم بوده و یه حجمی رو تشکیل داده که در اینصورت دسگاه راحت اونو سنس میکنه.من فکر میکنم این جریان بیشتر یه سوتفاهم بوده که بوجود اومده دوستان.ازتون خاهش میکنم این جریانو دیگه دنبال نکنید.چون بجز بی احترامی و ناراحتی چیزی عاید آدم نمیشه.همینجا دیگه تمومش کنید و هر بحثی هم پیش اومده چالش کنید بره پی کارش.
دوستان عزیز ماشالله همگی فهمیده و عاقل و بالغ هستیم.این انجمن هم جای تبادل نظر و انتقال تجربه هستش.حالا این وسط بعضی مواقع اختلاف نظر و سوتفاهم هم پیش میاد...نمای جالبی نداره که بخایم حرفهای زده شده رو به رخ همدیگه بکشیم و پیگیری کنیم قضیه رو...بخدا خیلیها از بیرون دارند میخندند و ذوق میکنند.پس بهتره بهشون بها ندیم و با صبوری و رفاقتی مشکلات و اختلاف نظرهارو حل کنیم.بیشتر ماها همدیگه رو نمیشناسیم و از روحیات هم هیچگونه اطلاعی نداریم.شاید این لحظه من با مشغله فکری زیاد بیام و سر موضوعی حساسیت نشون بدم ..طرف مقابل نباید اینو بذاره رو حساب پدر کشتگی و خصومت و این داستانها..بخدا با کمی صبوری چیزی از آدم کم نمیشه بلکه بعد از مدت کوتاهی صمیمیتها بیشتر میشه.
این جریانم دیگه بیخیال بشین.هرچی بوده گذشته و رفته.خاهشأ دنبالش نکنین و حال همدیگرو بد نکنین . @};- @};- @};-
ممنون. @};- @};-

راه در جهان یکی است و آن راستی است

دوشنبه 10 آبان1394 - 12:14am

درود بر ایران عزیز بابت حسن نیت و انجام قولی که داده بودند
و تشکر از اقا مهرداد به خاطر نصایح برادرانه ایشون
حرفهای ایشان برای ما اتمام حجت است بهتر است از جنبه فنی موضوع رو پیش ببریم

دوشنبه 10 آبان1394 - 12:56am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهرداد مینلب نوشته است:
سلام به دوستان گرامی @};-
آقا ظاهرا این داستان تست عمق و سکه اشکانی و اینجور مسایلها همش یه سوتفاهمی بوده که پیش اومده.چون همه ماها میدونیم که تک سکه های پخش شده رو هیچ دسگاهی نمیتونه از بیشتر از 50 سانت دربیاره.جناب ایران هم که گفتند سکه ها همش کنار هم بوده و یه حجمی رو تشکیل داده که در اینصورت دسگاه راحت اونو سنس میکنه.من فکر میکنم این جریان بیشتر یه سوتفاهم بوده که بوجود اومده دوستان.ازتون خاهش میکنم این جریانو دیگه دنبال نکنید.چون بجز بی احترامی و ناراحتی چیزی عاید آدم نمیشه.همینجا دیگه تمومش کنید و هر بحثی هم پیش اومده چالش کنید بره پی کارش.
دوستان عزیز ماشالله همگی فهمیده و عاقل و بالغ هستیم.این انجمن هم جای تبادل نظر و انتقال تجربه هستش.حالا این وسط بعضی مواقع اختلاف نظر و سوتفاهم هم پیش میاد...نمای جالبی نداره که بخایم حرفهای زده شده رو به رخ همدیگه بکشیم و پیگیری کنیم قضیه رو...بخدا خیلیها از بیرون دارند میخندند و ذوق میکنند.پس بهتره بهشون بها ندیم و با صبوری و رفاقتی مشکلات و اختلاف نظرهارو حل کنیم.بیشتر ماها همدیگه رو نمیشناسیم و از روحیات هم هیچگونه اطلاعی نداریم.شاید این لحظه من با مشغله فکری زیاد بیام و سر موضوعی حساسیت نشون بدم ..طرف مقابل نباید اینو بذاره رو حساب پدر کشتگی و خصومت و این داستانها..بخدا با کمی صبوری چیزی از آدم کم نمیشه بلکه بعد از مدت کوتاهی صمیمیتها بیشتر میشه.
این جریانم دیگه بیخیال بشین.هرچی بوده گذشته و رفته.خاهشأ دنبالش نکنین و حال همدیگرو بد نکنین . @};- @};- @};-
ممنون. @};- @};-

مهرداد عزيز بسيار ممنونم از حضور شما. بنده مشکلى نداشتم.جناب برديا مسائلى را عنوان کردن و حرف هايى زدند که.....نياز به تکرار نيست.
ايشان مدرک خواستند.منبع خواستند. فيلم خواستند و... بنده هم ارائه نمودم تا به اشتباهشان پى ببرند.با ادعاى تمام به تحقير پرداختند.بنده جهت به رخ کشيدن چيزى به اثبات حرف هايم نپرداختم.تنها قصدم آگاهى به ايشان و پى بردن به اشتباهشان بود در غير اينصورت کودک نيستيم که به جنگ بپردازيم.
باز هم ممنونم از شما و همه برادران عزيزم....

دوشنبه 10 آبان1394 - 1:51am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بزرگمهر نوشته است:
درود بر ایران عزیز بابت حسن نیت و انجام قولی که داده بودند
و تشکر از اقا مهرداد به خاطر نصایح برادرانه ایشون
حرفهای ایشان برای ما اتمام حجت است بهتر است از جنبه فنی موضوع رو پیش ببریم

با کمال تشکر از بزرگمهر عزيز.به روى چشم دوست بزرگوار...

دوشنبه 10 آبان1394 - 2:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

باربد نوشته است:
bardia نوشته است:
باربد نوشته است:
بنده هم با صحبتهای جناب ایران عزیز موافقم و بنظرم دیگران اشتباه متوجه شدند. ایشون نه فروشنده هست نه دلال ! همه هم اینو میدونند. خواهش میکنم کسانی که میخوان ۴تا تجربه رو به دیگران که تازه کارند انتقال بدهند جلو پاشون سنگ اندازی نکنید آقا بردیا بنظرم شما از خرید سی تی ایکس پشیمون شدی و داری رو سر جناب ایران خالی میکنی. کار صحیحی نیست برادرمن ایشون انسان متشخص و محترمی هست در شان ایشون نیست این رفتارتون. در آخر بگم من به صحبت های ایران عزیز ایمان دارم. مدیریت محترم آقا مجتبی حمید مهدی کجا تشریف دارید دیگه کسی توی انجمن نمونده همرو فراری دادند!

شما حالت خوبه برادر؟
اینجا مخل بحثه نه لنگ اندازی
در کمال احترام سوالاتم را پرسیدم و در کمال تحترام هم باید بگم قانع نشدم.
آقا مجتبی هم دقیقا بنده رو میشناسند و با کسی تعارف ندارم
هرکس یک فیلم از تست بالای سک متر سی اتی برام آورد یا از موقع حفاری تهیه کرد بنده بهش یک سی تی جایزه میدم
موفق باشید
این شما و این هم سی تی ایکس
جناب ایران من کتاب رو پیدا میکنم و دقیا بفرمایید تو کدوم صفحه فرمایشاتتون رو منتشر کرده

موفق باشید

بله قربان بلههههه بیا بیا کجا رفتی چرا پاسخ جناب ایران رو نمیدی ها؟؟ بیا تست برات آورده خدمت شما جناب خان بردیا. اون سی تی ایکسی که گفتی کجاست بیار بده به جناب ایران . وعده داده بودی بیا لفظی اومدی عمل کن به حرفت :|

بذار به اینترنت پر سرعت برسم و فیلمو ببینم ایشالا هستیم در خدمتتون.غش نکنی یوقت

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

دوشنبه 11 آبان1394 - 3:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

jegvar نوشته است:
استاد ایران چه دلیلی داره که قیمت دستگاه پایین بیاد؟

استاد ایران لطفا جواب بدید!

سکه یابی
https://telegram.me/sekeyabi

دوشنبه 11 آبان1394 - 4:52pm
استاد حروف باستانی
استاد حروف باستانی
آواتار کاربر

محل اقامت: ایران سرای من!
*ايران* نوشته است:
از شمس عزيز نيز تشکر ميکنم که دوستشان که دستگاه را تازه گرفته اند و اپراتور نوپا و تازه کارند و نميتوانند درست با دستگاه کار کنند را تقصير بنده ميدانند.نتيجه خوبى مثل اينکه همين است.همان تنظيمات را به چندين نفر ارائه کرده ام و کاملا راضى بودند.
شمس عزيز از شما انتظار چنين کارى را نداشتم. اميدوارم که اين پست را بخوانيد.خودتان بايد بدانيد که اپراتور تازه کار بايد تجربه کسب کرده و کلى کار کند.خيلى جالب است جديدا چند نفر در مقابل بنده جبهه گرفته اند.نميدانم... به کسى که بدى نکرده ايم.مثل اينکه اگر به تعدادى از برادران عزيزم در انجمن کمک رسانى و اطلاعات بدهيم همه با ما بد ميشوند.فکر ميکردم اين انجمن با ساير انجمن ها متفاوت است.بنابراين هيچ پستى در هيچ تاپيکى نخواهم گذاشت تا يه عده ناراحت نشوند.تنها به دوستان عزيزى که خصوصى پيام ميفرستند جواب خواهم داد.
چه فکر ميکرديم و چه شد.
اگر حرف اشتباهى زدم از همه برادران عزيزم عذر خواهى ميکنم.
به روح برادر عزيزم قسم تا کنون هيچ حرف اشتباه و دروغى نزده و اطلاعات الکى و بيخود به کسى نداده ام در صورتى که بارها از حرف هاى بنده اشتباه برداشت شده و منظورم را اشتباه متوجه شده اند.
در اين انجمن جواب خوبى بديست عذر ميخواهم اگر تا کنون در تاپيک هاى برادرانه عزيزم شرکت داشتم.هر صحبتى برابر است با سرکوب و تحقير.منظورم فقط بردياى عزيز نيست.اين چهارمين بار است.
در آخر بردياى عزيز باز هم به روح برادرم قسم ميخورم که هيچ پيامى از شما دريافت نکردم والا تا الان بالاى 200 پيام را پاسخ داده ام.ديگر قصد ادامه دادن اين بحث را ندارم.همه زده اند شما هم بزنيد اما شما تمام حرف هاى مرا اشتباه متوجه شده ايد.هرچه ميخواهيد بگوييد.آزاديد.
از همگى برادرانم عذر ميخواهم.طولانى شد.

سلام بر دوستان عزیز,
جناب ایران از این جمله شما خوشم نیومد{از شمس عزيز نيز تشکر ميکنم که دوستشان که دستگاه را تازه گرفته اند و اپراتور نوپا و تازه کارند و نميتوانند درست با دستگاه کار کنند را تقصير بنده ميدانند}چرا باید تقصیر شما باشد این حرف ها چیه,از شما تنظیمات خاص سنس بالای 150 سانت ctx رو خواستم که بعداز رد و بدل کردن ,این اطلاعات مفید رو دادید و در اینجا از شما تشکر میکنم!
از غیاب بنده هر که به شما حرفی زده اشتباه کرده!
در جواب دیگر دوستان باید عرض کنم که تست در هوا ملاک ین دستگاه نبوده و نخواهد بود سیستم این دستگاه فقط فلز چندصد ساله رو سنس خواهد کرد یعنی قدمت ملاک قرار دارد با حجم و نحوه قرارگیری و نوع خاک به عمق قابل سنس!!!

دستگاه REX بلغاری تو هوا 5 متر میزنه ولی رو زمین بخاطر بی ثباتیش و نویزش عاجز از پیدا کردن یه تیکه فلز!

در پی کاووش با دستگاههای سیستم VLF متوجه شدم که هاله روی سطح فلزات بعداز چند صد سال دو برابر و یا گاهی در بعضی جاها سه برابر هم شده!
پس نتیجه میگیریم که بدلیل سیستم FBS {این سیستم رابطه مستقیم با قدمت اشیاء به خاک سپرده شده دارد} بودن این دستگاه اپراتور بعد از کار مداوم و تجربه کوتاه مدت میتواند قلق خاص این دستگاه رو یاد بگیره و به این عمق هایی که دوستان میفرمایند برسد!

موفق و پیروز باشید

گروه تخصصی باستانی و فلزیابی شمس

Shams_60@

https://t.me/+F9aJE1TFT601YTY8

چهارشنبه 13 آبان1394 - 1:15pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 103 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 9 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure