انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 10 اردیبهشت1403 - 1:04am

پاسخ به موضوع  [ 103 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 11  بعدی
 تست عمق ctx3030 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

در آخر هم اعلام ميدارم بنده نه واسطه ام نه فروشنده.تا کنون به هيچکدام از کاربران نيز چيزى نفروخته ام.در کل دور اين کار يعنى حفارى را مدت هاست که خط کشيده ام.شايد تفريحى جايى کار کنم.اما فروشنده نيستم.اين را اعلام کردم تا شک و شبهه اى باقى نماند.

شنبه 9 آبان1394 - 5:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

باربد نوشته است:
بنده هم با صحبتهای جناب ایران عزیز موافقم و بنظرم دیگران اشتباه متوجه شدند. ایشون نه فروشنده هست نه دلال ! همه هم اینو میدونند. خواهش میکنم کسانی که میخوان ۴تا تجربه رو به دیگران که تازه کارند انتقال بدهند جلو پاشون سنگ اندازی نکنید آقا بردیا بنظرم شما از خرید سی تی ایکس پشیمون شدی و داری رو سر جناب ایران خالی میکنی. کار صحیحی نیست برادرمن ایشون انسان متشخص و محترمی هست در شان ایشون نیست این رفتارتون. در آخر بگم من به صحبت های ایران عزیز ایمان دارم. مدیریت محترم آقا مجتبی حمید مهدی کجا تشریف دارید دیگه کسی توی انجمن نمونده همرو فراری دادند!

شما حالت خوبه برادر؟
اینجا مخل بحثه نه لنگ اندازی
در کمال احترام سوالاتم را پرسیدم و در کمال تحترام هم باید بگم قانع نشدم.
آقا مجتبی هم دقیقا بنده رو میشناسند و با کسی تعارف ندارم
هرکس یک فیلم از تست بالای سک متر سی اتی برام آورد یا از موقع حفاری تهیه کرد بنده بهش یک سی تی جایزه میدم
موفق باشید
این شما و این هم سی تی ایکس
جناب ایران من کتاب رو پیدا میکنم و دقیا بفرمایید تو کدوم صفحه فرمایشاتتون رو منتشر کرده
موفق باشید

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

شنبه 9 آبان1394 - 6:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من جواب سوالم رو از مهرداد عزیز گرفتم و حرف ایشان برای من در مورد محصولات مینلب فصل الخطاب هستش

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

شنبه 9 آبان1394 - 6:18pm

سلام خدمت ایران عزیز
اقا کسی که بدون چشم داشت به دیگران تجربیات خودرا ارایه می کنددروغ نمیگوید ولزومی به این کار نیست و به نظر من خیلی از دوستان ازمطالب اساتیدی مثل ایران. مهرداد و کرمی استفاده کرده اند وبه دام شیاد های این حرفه نیفتاده اند ضمنا اگر کسی بخواهد بایک دستگاه ساده وابتدای اپراتوری یاد بگیرد حداقل باید 3 تا4 ماه خاک بخورد تا تازه بتواند بادستگاه درست کار کند چه برسد به این که بتواند از حداکثر عمق دستگاه استفاده کند .
در اخر از اقای ایران دوست عزیز تشکر میکنم که تجربیات خود را در اختیار این جانب قرار داده است

شنبه 9 آبان1394 - 6:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
بردیا عزیر می تونید از شما بپرسم شما دستگاه رو تهیه کردید؟ نظرتون رو می تونید برای کاربر بگید ممنون میشم از تجربه شما استفاده کنیم

شنبه 9 آبان1394 - 7:41pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

bardia نوشته است:
باربد نوشته است:
بنده هم با صحبتهای جناب ایران عزیز موافقم و بنظرم دیگران اشتباه متوجه شدند. ایشون نه فروشنده هست نه دلال ! همه هم اینو میدونند. خواهش میکنم کسانی که میخوان ۴تا تجربه رو به دیگران که تازه کارند انتقال بدهند جلو پاشون سنگ اندازی نکنید آقا بردیا بنظرم شما از خرید سی تی ایکس پشیمون شدی و داری رو سر جناب ایران خالی میکنی. کار صحیحی نیست برادرمن ایشون انسان متشخص و محترمی هست در شان ایشون نیست این رفتارتون. در آخر بگم من به صحبت های ایران عزیز ایمان دارم. مدیریت محترم آقا مجتبی حمید مهدی کجا تشریف دارید دیگه کسی توی انجمن نمونده همرو فراری دادند!

شما حالت خوبه برادر؟
هرکس یک فیلم از تست بالای سک متر سی اتی برام آورد یا از موقع حفاری تهیه کرد بنده بهش یک سی تی جایزه میدم
موفق باشید
جناب ایران من کتاب رو پیدا میکنم و دقیا بفرمایید تو کدوم صفحه فرمایشاتتون رو منتشر کرده
موفق باشید

جناب برديا اين کتاب به اندازه اجداد من و شما قدمت دارد و نگهدارى آن کاملا غير قانونى است.بنده تهران هستم و کتاب در دسترسم نيست که عکسش را قرار دهم.شما کتاب را تهيه کنيد من هر دستگاهى که بخواهيد خدمتتان ارائه خواهم کرد.

شنبه 9 آبان1394 - 8:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

bardia نوشته است:
من جواب سوالم رو از مهرداد عزیز گرفتم و حرف ایشان برای من در مورد محصولات مینلب فصل الخطاب هستش

کمى تامل کنيد تا اشتباها به اصطلاح سوتى ندهيد.اگر حرف هاى جناب مهرداد براى شما سند است خود ايشان اظهار دارند که ايترک که خودشان اپراتور آن هستند 170 سانت سنس ميکند.حال چطور بيان ميکند سى تى که کاملا از لحاظ کارکرد مشابه ايترک است بالاى 1متر سنس نخواهد کرد؟
با اين حرف مهرداد عزيز را نيز زير سوال برده ايد.کمى روى حرف هايى که ميزنيد دقت کنيد.
اگر فيلمى برايتان قرار دهم که با سنس 21 يک آب پاش فلزى جديد را تا 130-140 سانت روى هوا ميزند خيالتان راحت ميشود؟
سنس روى 21 که روى حد اکثر نيست.اگر روى 30 باشد تا 160 نيز سنس خواهد کرد.آنهم فلز جديد و روى هوا.حال اگر قديمى باشد و زير خاک خودتان حساب کنيد.
جلوى همگى از شما ميپرسم قانع ميشويد؟بالاى 1متر

شنبه 9 آبان1394 - 8:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

bardia نوشته است:
باربد نوشته است:

شما حالت خوبه برادر؟
موفق باشید
موفق باشید

جناب برديا آنقدر مرد هستيد روى حرف خود بايستيد و سى تى جايزه بدهيد.بنده فيلم تست بالاى يک متر دارم.با کويل 6،11،17 اينچ که 11 آن بالاى 1 متر ميزند.با نوار هاى رنگى مشخص شده که در خود فيلم توضيح داده هر رنگ 10 سانت طول دارد.رنگ سياه و زرد.سنس هم روى حداکثر هم نيست که خيالتان راحت باشد.از 30 روى 21 تنها قرار دارد.روى حداکثر پيش کش شما.جلوى جمع مرد هستيد روى حرفتان بايستيد؟شما فيلم تست بالاى يک متر ميخواهيد.فلز جديد است و روى هوا.
بايد بدانيد که فلز قديمى و زير خاک بسيار قوى تر سنس ميشود.
قبول است بزرگمرد؟

شنبه 9 آبان1394 - 9:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
موضوع جالب شد :-BD منکه بی صبرانه منتظرم فیلم هستم :ymhug:

شنبه 9 آبان1394 - 9:25pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام ایران عزیز . خسته نباشین .
از این که در کمال ادب و متانت و رعایت اخلاق نیکو و البته توسل به دانش و آگاهی خوبتون در بحث های تخصصی شرکت کرده و به دیگر اعضا کمک میکنین منم به نوبه خودم از شما قدردانی میکنم . امیدوارم همیشه پاینده و برقرار باشین .
@};-

خداوندا آرامش و سلامتی عطا فرما .

شنبه 9 آبان1394 - 10:46pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 103 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 11  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 23 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure