انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 17 اردیبهشت1403 - 10:52am

پاسخ به موضوع  [ 103 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 11  بعدی
 تست عمق ctx3030 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

jegvar نوشته است:
bardia نوشته است:
ازاد نوشته است:
نه بابا هنوز زمان اشکانیان فلز کشف نشده بود غار نشین بودن

دوست عزیز بجای نمک ریختن یکم به پست دوستمون دقت کنید.
جناب مقدسی درست زدی وسط خال...بنده هم به این نکته دقت کردم و کلا قضیه سی تی ایکس برام تموم شد چند وقت پیش....و این نکته رو با استاد شمس هم در میان گذاشتم...و با قاطعیت خدمتتون عرض میکن که در کل دوران اشکانی فقط یک مدل سکه طلا وجود دارد که اون هم به تعداد محدودی در ارمنستان کشف شده و تابحال در هیچ جای دیگر دنیا همچین چیزی که جناب ایران کشف کردند پیدا نشده...
در انتها فقط میتونم بگم که: برداشت آزااااااد
موفق باشید

دوست عزیز میتونی بگی به چه نتیجه ای رسیدی که میگی سی تی ایکس برای من تموم شده است؟

به این نتیجه رسیدم که بدرد من نمیخوره
شاید بدرد شما خورد
موفق باشید

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

چهارشنبه 6 آبان1394 - 6:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خدمت دوستان جهت بالا رفتن سطح آگاهی
http://www.sekeha.com/index.php?dispatc ... ory_id=326

چهارشنبه 6 آبان1394 - 6:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

bardia نوشته است:
ازاد نوشته است:

جناب مقدسی درست زدی وسط خال...بنده هم به این نکته دقت کردم و کلا قضیه سی تی ایکس برام تموم شد چند وقت پیش....و این نکته رو با استاد شمس هم در میان گذاشتم...و با قاطعیت خدمتتون عرض میکن که در کل دوران اشکانی فقط یک مدل سکه طلا وجود دارد که اون هم به تعداد محدودی در ارمنستان کشف شده و تابحال در هیچ جای دیگر دنیا همچین چیزی که جناب ایران کشف کردند پیدا نشده...
موفق باشید

جواب شما را خواهم داد دوست عزيز.اندکى صبر فقط.اميدوارم به موفقيت هاى بزرگ دست پيدا کنيد تا متوجه شويد در زير خاک چه چيزهايى وجود دارد.مطالب موجود در اينترنت را ملاک قرار ندهيد.بنده اولين شخصى نيستم که چنين کشفى کرده.تاريخ را درست و با منبع معتبر مطالعه کرده و بعد نتيجه گيرى کنيد.شما دلتان معلوم نيست از کجا پر بوده که سعى در تخريب نمودن بنده در انجمن داريد.
چيزهاى زيادى به گوش بنده رسيده که شما مشغول به صفحه گذاشتن هستيد.مهم نيست.کسى مرا نميشناسد.به قول شما برداشت آزاد.
باز هم ميگويم چيزى کشف کنيد مخصوصا طلا در مازندران سپس اميدوارم همينجا اعلام کنيد.تنها بعد از کشف است که تعجب خواهى کرد که چه چيزى را شکار خواهى کرد.
قضاوت به عهده دوستان.همگى پيروز باشيد....

جمعه 7 آبان1394 - 2:26am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

bardia نوشته است:

همچنين محض اطلاع شما دوست گرامى سکه هاى مربوط به اردشير اول به صورت سکه هاى اشکانى ضرب ميکردند که براى افراد معتبر و بزرگ بصورت طلا ضرب مينمودند.مانند تاجران ثروتمند,مردم با شان و مقام بالا و.... که به سکه هاى اشکانى معروفند.کمى درست مطالعه کرده و با منبع معتبر مطالعه کنيد.کتب خطى قديمى نه مطالب اينترنت با منبا نا مشخص و اظهارات ناقص.البته مطالب معتبر نيز موجود است.
بازهم ميگويم کار کنيد تا ببينيد زير خاک چه خبر است.اگر حفارى بوديد که تجربه بالا در کشف داشتيد هرگز با قاطعيت نظر نداده و کسى را دروغگو خطاب نميکرديد.
از ساير حفاران که کشف هاى متعدد داشته اند بپرسيد شما را روشن خواهند ساخت.
موفق باشيد....

جمعه 7 آبان1394 - 2:39am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مطلبى را خدمت برادران عزيزم ارائه ميکنم تنها جهت تبادل اطلاعات.اينکه برخى از حکومت ها سکه طلا جهت استفاده عموم نميزدند مانند اشکانيان درست است اما طبق کتب خطى قديمى و اسناد قديمى براى افراد ثروتمند حکومتى يا غير حکومتى,تاجران,اشرافزاده گان و.....سکه هاى طلا ضرب ميشده تنها براى قشرى مشخص.تعدادشان مانند ساير سکه ها زياد و در دسترس همگى نبوده.
اين عمل در اکثر حکومت ها وجود داشته مانند مدال ها و بازوبند هايى که مخصوصا افراد و قشر هاى مشخص ضرب ميشد از جنس طلا.همچنين گوشواره و انگشتر.مطالبى که در اينترنت موجود بوده به اين منظور که حکومتى اجازه ضرب يک شى مخصوص را نداشته از جنسى مشخص تا حدودى درست است اما منظور از اين مطلب براى عموم بوده دوستان عزيز.
منظور از عموم مردم در تمام حکومت هاى مختلف قديمى ايران عزيز است.براى هر حکومتى براى قشر خاص,بزرگان و ثروتمندان به شکل طلا ضرب ميشده است تا فرد ثروتمند و بزرگ فرقش با مردم عادى مشخص شود.در تمامى دوران اين مسئله وجود داشته است.
مازندران و گيلان به دليل آب و هواى خوب و موقعيت طلايى که دارد محل سکونت ثروتمندان و افراد با موقعيت اجتماعى بالا بوده اند.مانند اشکورات و ديلمان. همچنين آذربايجان که سکه هاى اشکانى زيادى در آن کشف شده است.
بردياى عزيز اميدوارم متوجه شده باشيد.ضرب سکه مربوط به عموم مردم و به اصطلاح عمده است که در اينترنت در مورد آن مطلب موجود است که اگر ميگويند فلان حکومت تنها فلان سکه را ضرب ميکردند منظور ضرب عمومى و انبوه جهت استفاده تماميه مردم است.
موفق باشيد دوستان عزيزم...

جمعه 7 آبان1394 - 3:02am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

*ايران* نوشته است:
bardia نوشته است:

همچنين محض اطلاع شما دوست گرامى سکه هاى مربوط به اردشير اول به صورت سکه هاى اشکانى ضرب ميکردند که براى افراد معتبر و بزرگ بصورت طلا ضرب مينمودند.مانند تاجران ثروتمند,مردم با شان و مقام بالا و.... که به سکه هاى اشکانى معروفند.کمى درست مطالعه کرده و با منبع معتبر مطالعه کنيد.کتب خطى قديمى نه مطالب اينترنت با منبا نا مشخص و اظهارات ناقص.البته مطالب معتبر نيز موجود است.
بازهم ميگويم کار کنيد تا ببينيد زير خاک چه خبر است.اگر حفارى بوديد که تجربه بالا در کشف داشتيد هرگز با قاطعيت نظر نداده و کسى را دروغگو خطاب نميکرديد.
از ساير حفاران که کشف هاى متعدد داشته اند بپرسيد شما را روشن خواهند ساخت.
موفق باشيد....

منبع لطفا

جمعه 7 آبان1394 - 3:15am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

*ايران* نوشته است:
bardia نوشته است:
ازاد نوشته است:

موفق باشید

جواب شما را خواهم داد دوست عزيز.اندکى صبر فقط.اميدوارم به موفقيت هاى بزرگ دست پيدا کنيد تا متوجه شويد در زير خاک چه چيزهايى وجود دارد.مطالب موجود در اينترنت را ملاک قرار ندهيد.بنده اولين شخصى نيستم که چنين کشفى کرده.تاريخ را درست و با منبع معتبر مطالعه کرده و بعد نتيجه گيرى کنيد.شما دلتان معلوم نيست از کجا پر بوده که سعى در تخريب نمودن بنده در انجمن داريد.
چيزهاى زيادى به گوش بنده رسيده که شما مشغول به صفحه گذاشتن هستيد.مهم نيست.کسى مرا نميشناسد.به قول شما برداشت آزاد.
باز هم ميگويم چيزى کشف کنيد مخصوصا طلا در مازندران سپس اميدوارم همينجا اعلام کنيد.تنها بعد از کشف است که تعجب خواهى کرد که چه چيزى را شکار خواهى کرد.
قضاوت به عهده دوستان.همگى پيروز باشيد....

اولا شما پستهای منو درست بخونید
اولا خیلی غلط کرده اون کسی که بنده رو متهم کرده به صفحه گذاشتن...مثلا پشت کی صفحه گذاشتم؟
دوما شرکت سازنده میگه 12 اینچ میزنه این دستگاه حالا نمیدونم کی انقدر از کجا پیدا شده....
سوما سایت سکه ها رو برای دشمنی با شما رو نکردم...بنظر بنده هم منبع بسیار خوبی هستش...من دلم از کسی پر نیست و نخواهد شد.دوست عزیز شما در دنیای مجازی هستید و حتی اسمتون رو هم نمیدونم پس اصلا هویتتون برام مهم نیست.
خلاصه هر 3 پستتون رو میگذارم پای دفاع از مطلبی که اینجا ثبت شده و نمیتونید بزنید زیرش...
توی این سایت سعادت آشنایی با اساتید بزرگی مثل مجتبی و شمس و کاوشگر و مهرداد و ... داشتم و دوستانی هم بنده رو میشناسند و نه دستگاه فروشم و نه شیاد و نه دستگاه قالب کن به دیگران فقط رک و رو راستم و حرفم رو سر وقت و بجاش میزنم..
خلاصه منتظر منبع موثق برای سکه هاتون هستیم
موفق باشید

جمعه 7 آبان1394 - 3:25am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست بزرگوار و عزيزه من در همان اينترنت بگرديد مطالب را خواهى خواند.
در ضمن عزيزه من وقتى اطلاعات کافى نداريد چرا اظهارات اشتباه را در اين بخش بيان ميکنيد.خداوند بر مردم لطف داشته که در قدرت نيستيد وگرنه بخوبى تفتيش عقايد نيز بگونه اى انجام داده ايد.شرکت سازنده گفته است 12 اينچ براى فلز کوچک.نه قديمى بودن و يا جديد بودن آنرا بيان کرده.
در ضمن عمق زنى به نحوه قرارگيرى هدف در زير خاک,جنس هدف,اندازه,قدمت,شرايط خاک و...... بستگى دارد.اگر مطلع بوديد ميدانستيد که ctx با جى پى فرق چندانى ندارد.ميتوانيد از مهرداد عزيز بپرسيد.
در ضمن در pv بنده پيامى دريافت نکرده ام از شما.شايد يک پيام.بايد در inbox ببينم.
اين که حرف خود را رک و راست ميزنيد بسيار خوب است.در همين انجمن دوستان بسيارى هستند که بالاى 10-15 صفحه راهنماييشان کرده ام.تعدادشان بسيار زياد است.اگر طبق معمول شکاک هستيد اسامى آنها را برايتان بفرستم که از چه چاله هايى نجات يافته اند از روى اطلاعات کم.
مخلص همه ى برادرانم در اين انجمن هستم و تا جاى توان کمکشان خواهم کرد.در مورد اشيايى که زير خاک وجود دارد بايد خودتان شخصا تجربه کنيد تا ببينيد.اگر قرار باشد سر هر چيزى به مطالب اينترنت اکتفا کنيم که ديگر......
سکه هاى يهودى,يونانى,ظروف منقوش ستاره پنج پر داوود جنس هفت جوش و,......که دوستان گه گدارى يافت ميکنند بر حسب اتفاق پس همگى دروغ هستند.؟
من با شما بحث نخواهم کرد و اميدوارم با تجربه و موفقيت هر چه بيشتر سر حرف اين حقير برسيد.
براى بنده هم هويت شما و کارتان اصلا مهم نيست.آن کس که بايد بشناسد به بنده براى کسب اطلاع رجرع خواهد کرد و اين حقير بدون چشم داشت انجام وظيفه خواهم کرد.
در کل هرجور ميخواهيد در مورد بنده فکر کنيد.دروغگو,کلاه بردار,شياد يا هرچيز ديگر.امکان اسکن کتاب و آپلود آن نيست به دليل وضعيت شغلى معمولا از محل زندگى خود دور هستم و اين کار را مدت ها کنار گذاشته ام.
در مورد گفته هاى قبلى در مورد اردشير اول خودتان در اينترنت سرچ کنيد احتمالا مطلب هست.
من شمايى را که نميشناسم قطعا وقت بحث کردن و دعواى بيهوده را نخواهم داشت.با آرزوى موفقيت روز افزون شما....

جمعه 8 آبان1394 - 6:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

در ضمن با ايترک يا سى تى شما فلز 40×40 را ميتوانيد تا 170-180 سانت در زير خاک سنس کنيد.مهرداد عزيز نيز با ايترک به چنين عمقى رسيده اند.بنابراين چگونه سى تى به درد کار شما نميخورد.سکه هاى نقره اى که بنده با سى تى سنس کرده و عکس آن را در بخش اشياء کشف شده گذاشته ام تقريبا در همين عمق بوده اند.ميتوانيد به بخش مربوطه سر بزنيد.
بايد مطلع باشيد که به دلايل امنيتى نميتوان تمام عکس ها را آپلود کرد..در ضمن به استاد شمس عزيز پيام بزنيد. زيرا توضيحات جهت عمق زنى بالا براى سى تى را خدمتشان ارائه نمودم.اساتيدى را که شما نام برديد بنده نيز افتخار آشنايى با آنها را داشته ام.
از شما خواهشمندم تا کسى را نشناخته ايد در مورش قضاوت نکنيد.
بنده براى شما و همه ى برادرانم احترام خاصى قائلم و هرگز اين اجازه را نخواهم داد که تا زمانى که قطعا مسئله اى مشخص نيست وى را زير سوال ببرم.گفته هاى شما در مورد سکه هاى طلاى اشکانى درست است اما بايد به اين مسئله توجه داشته باشيد کخ هر حکومت و حاکمى براى استفاده خود و نزديکان سکه و يا اشياء ديگرى از جنس طلا توليد و ضرب ميکردند جهت استفاده ثروتمندان,اشرافزادگان,تجار بلند پايه و.... اما براى عموم مردم آن سکه ها و اشياء توليد و ضرب نميشده.به همين دليل در تاريخ ذکر ميشود که سکه طلا بصورت عموم و انبوه توسط حکومت جهت استفاده همه مردم ضرب نميشد.
مانند مدال هاى طلاى هخامنشيان که بسيار نادر است و اتفاقى کشف شده است.يا ساير اشياء که ذکر کردم.بنده سر حرف خودم هستم.بعضا اشيائى کشف ميشود که وجودشان در خاک ايران غير قابل توجيه مى باشد پس نميتوان گفت که وجود ندارند.
کمى تامل کنيد به اين نتيجه خواهيد رسيد دفينه هاى موجود در خاک ايران موجب مباهات همگان است.
مانند سکه هاى زمان سامانيان که تعدادى از آنها در ايران کشف شده که اصلا مربوط به افغانستان است که شبکه مستند آنرا پخش کرد.پس کشف سکه طلاى اشکانى چيز غير عادى نبوده و اولين بار نيست که کشف شده.قبرى که سکه ها کشف شد مربوط به شخصى بلند مرتبه بوده است که بصورت تکى روى تپه دستساز واقع شده بود.

جمعه 8 آبان1394 - 7:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

1- شما نام منبع را فقط بگید(اسم کتاب) اسکن لازم نیست
2-اردشیر اول پادشاه ساسانی هستش
3-جناب مهرداد عزیز دقیقا نظرشان برعکس شماست و به فرموده ایشون محاله این سکه هایی رو که شما فرمودید بیشتر از 40 سانت با سی تی یا ایتراک یا هر وی ال اف دیگه ای سنس کرد
4-اتفاقا با استاد شمس خیلی توی سایت در ارتباط هستم و ایشان هم نتونسته بودن به کمک شما به عمق بالا برسند.
امیدوارم هر دو عزیز قابل بدونند و اینجا بیان کنند.
5-شما فرموده بودید توی جایی که پخش بوده پیدا کردید و پستتون موجوده و گفتین قبر نیست حالا میگین قبر
6-به اندازه موهای سرم مفرق درآوردم و این خودش نوعی موفقیت هستش و بیش از اون چیزی که فکر کنید توی اینکار بودم.
7-خودتون میدونید که شرکتهای سازنده بزرگترین اهداف رو تو توضیحات میدن
8-در عجبم که شما میگین 4500 و سی تی مثل هم هستند .اون پالسی و این وی ال اف
9-شما تو صفحه قبل فرمودین سکه طلا و حالا شد نقره
در کل جالبه شما هنوز نمیدونین اردشیر اول موسس و مهمترین پادشاه ساسانی هستش و حالا دارید به من درس تاریخ میدین.
قضاوت با دوستان هر چند دیوار حاشا بلنده
درضمن تفتیش عقاید چه ربطی به این موضوع داشت؟مسئله ای عنوان شده و باید پاسخ بدید.
در آخرم بارها بهتون پیام دادم و بهتر بود قبل از اینکه جواب من رو در تاپیک بدید خصوصیتون رو چک میکردین تا به شاید و این حرفها نرسه.
خدا همه ما رو به راه راست هدایت کنه

شنبه 8 آبان1394 - 2:41am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 103 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 11  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 12 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure