انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 8 اردیبهشت1403 - 11:48am

پاسخ به موضوع  [ 7 پست ] 
 METADEC3 از شرکت انگلیسی C-Scope 
نویسنده پیغام

METADEC3.ازشرکت انگلیسی باسلام استادهای عزیزاگه میشه نظربدید درباره این دستگاه مابالوپ خوددستگاه که 20سانت هستش تویک غاربه جنس خوردیم تو سه متری حالا اگه میشه دستگاهوساخت برای دوستان من خودم به شخصه برای اینکه همه بتون دستگاه خوبی داشته باشن درخدمت هستم استادهای عزیزیاری کنیدتامردمانی شادداشته باشیم؟مچکرم ازهمه

جمعه 6 شهریور1394 - 5:57pm

http://s2.img7.ir/wr3BT.png

جمعه 13 شهریور1394 - 1:29pm

http://s2.img7.ir/DJJnC.jpg

جمعه 13 شهریور1394 - 1:35pm

باسلام استادحمیدعزیزنظرشمادرباره این دستگاه چی هستش

جمعه 13 شهریور1394 - 3:18pm
مدیر کل
مدیر کل

بنظر میرسه این فلزیاب از نوع آنالوگ و VLF هست که نظیرش زیاد وجود داره. البته از نظر تفکیک قطعا از سیستمهای جدیدتر دیجیتال عملکرد ضعیف تری داره. بهرحال برد 3 متر با چنین فلزیابی اون هم با لوپ 20 سانتی قطعا غیر ممکنه و در خوش بینانه ترین حالت ممکنه تا 1.5 متر برد داشته باشه. اون چیزی هم که شما فرمودین در 3 متری سنس شده قطعا خود هدف نبوده و ممکنه چیز دیگری در عمق کمتر وجود داشته که فلزیاب به اون واکنش نشون داده.
از لحاظ ساخت هم بنظر من ساختش ممکن نیست و اگرم باشه کار هر کسی نیست و اسکوپ لازم داره چون ریزه کاریهای یک مدار VLF اون هم از نوع انالوگ بیشتر از این حرفاست که فکر کنین فقط با مونتاژ عادی مدارش به جواب میرسین تازه اگر قطعاتش پیدا بشه! قسمت لوپش هم دردسرهای زیادی داره و با توجه به نقاط ضعف زیاد این سیستمها برای دفینه یابی ؛ ارزش زحمتشو نداره.
این هم دفترچه انگلیسی این دستگاه:
http://www.csmetaldetectors.com/reposit ... Manual.pdf

جمعه 13 شهریور1394 - 3:43pm

استادحمیدعزیزمچکرم بزرگ واراگه جواب گونیستش زحمت پاک کردن تایپیکوبکشیدوقتی نمیشه به دوستان کمک کردپس بهترکنارگذاشته بشه بازهم مچکرم ازراهنمای دقیق شمااستاد

جمعه 13 شهریور1394 - 6:40pm
مدیر کل
مدیر کل

اشکال نداره عزیز من. این همه تاپیک در زمینه های مختلف داریم این هم مشکلی نداره. اتفاقا باید از شما تشکر کرد که یک دستگاه جدید رو در انجمن مطرح کردین.
در خصوص ساخت فلزیابی بهتر که هم قابل ساخت و هم بدرد بخور باشه ؛ در درجه اول توصیه من به ساخت فلزیاب پالسی فلزجو هست و بعد در صورت تمایل به داشتن یک دستگاه VLF که بهتر از دستگاه شما باشه بنظر من مدار فلزیاب کوازار ارزش ساخت داره هر چند که همونطور که عرض شد کلا ساخت فلزیاب های وی ال اف برای دفینه یابی به نسبت زحمتی که لازم داره از ارزش کمتری برخورداره.

جمعه 13 شهریور1394 - 8:55pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 20 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure