انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 31 فروردین1403 - 1:23am

پاسخ به موضوع  [ 111 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12  بعدی
 فلزیابی با برد 6 متر و تفکیک با lcd گرافیکی 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

دوستانی که از بیکاری تشریف میارن اینجا لطفن تشریف ببرید جایی که سرگرمی های بهتری داشته باشه و این محیط علمی و تحقیقاتی رو با پستهای غیر علمی مکرّر شلوغ نکنید ! اگر رعایت نشه پست بسته خواهد شد ! [-X

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 8 مرداد1394 - 11:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان میخواین میتونم یک تانک ردیف کنم ها =))

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

پنج شنبه 8 مرداد1394 - 11:21am
مدیر کل
مدیر کل

دوستان لطفا در خصوص موضوع این تاپیک و دستگاه مربوطه اگر مطلبی هست ادامه بدین و از این صحبتهای حاشیه ای غیر مفید پرهیز کنین بلکه از نظر فنی در نهایت بهره ای حاصل شد! باقی بحثهای شخصی بیفایدست و فقط منجر به بروز کدورت میشه.

پنج شنبه 8 مرداد1394 - 4:52pm
کاربر فعال
کاربر فعال

حمید نوشته است:
دوستان لطفا در خصوص موضوع این تاپیک و دستگاه مربوطه اگر مطلبی هست ادامه بدین و از این صحبتهای حاشیه ای غیر مفید پرهیز کنین بلکه از نظر فنی در نهایت بهره ای حاصل شد! باقی بحثهای شخصی بیفایدست و فقط منجر به بروز کدورت میشه.

سلام مهندس ببخشید من لوپ رو ساختم دقیق مثل خودش اما خازن مثل خودش که عکسشو گذاشتم امروز نتونستم پیدا کنم ظرفیت پاین داره حدود 1 میلی هانری در حالت مد آرام سنس داشت البته صداشم قطعه اما سکه رو تا 30 سانت که نزدیک کردم نوار مربوط به سنسش داشت پر میشد و دور تر که میکردم کم میشد چون صدا نداشتم نمیدونم واقعا اندازه سنسش چقدر بود قبل خراب کردن لوپ هانریش 3.4 میلی بود البته دو رشته دو رشته که سلف سنج و میزدم 3.4 میومد حتی یک رشته و شیلد هم همینطور بود اینم اضافه کنم یکی از سیم پیچها فویل هم داشت ویه رشته سیم لخت هم روش بود دقیقا همون طور که در ساشو درموردش توضیح داده بودید منم طبق خودش درست کردم

پنج شنبه 8 مرداد1394 - 11:48pm
مدیر کل
مدیر کل

خسته نباشین.
دوست عزیز اولا با این توضیحات شما دیگه محرض شد که این سیستم VLF هست و پالسی نیست! لذا تاپیک رو هم به همون بخش منتقل میکنیم. در ثانی لوپ این نوع فلزیاب اصلا اینجوری نیست که شما فکر کنین مثل پالسی هر جور درستش کنین زیاد فرقی نداشته باشه! لوپ این تیپ فلزیاب باید خیلی دقیق ساخته بشه. حدود ظرفیت باید رعایت بشه و اون خازن هم باید ترجیحا از نوع MKT یا حداقل پلیستر و مطابق لوپ اصلی گذاشته بشه و مهمتر از اینها باید لوپ بدرستی تنظیم یا به اصطلاح نال بشه! عدم دقت در رعایت هر یک از این موارد میتونه به کار نکردن دستگاه و یا حداقل افت برد قابل ملاحظه منجر بشه.

جمعه 8 مرداد1394 - 12:40am
کاربر فعال
کاربر فعال

حمید نوشته است:
خسته نباشین.
دوست عزیز اولا با این توضیحات شما دیگه محرض شد که این سیستم VLF هست و پالسی نیست! لذا تاپیک رو هم به همون بخش منتقل میکنیم. در ثانی لوپ این نوع فلزیاب اصلا اینجوری نیست که شما فکر کنین مثل پالسی هر جور درستش کنین زیاد فرقی نداشته باشه! لوپ این تیپ فلزیاب باید خیلی دقیق ساخته بشه. حدود ظرفیت باید رعایت بشه و اون خازن هم باید ترجیحا از نوع MKT یا حداقل پلیستر و مطابق لوپ اصلی گذاشته بشه و مهمتر از اینها باید لوپ بدرستی تنظیم یا به اصطلاح نال بشه! عدم دقت در رعایت هر یک از این موارد میتونه به کار نکردن دستگاه و یا حداقل افت برد قابل ملاحظه منجر بشه.

چند وقت بود تو سایت بودم این تاپیک نبود کم مونده بود پست بزارم براتون بگم شنیده بودم آیسی دود میشه از بین میره ولی ندیده بودم تاپیک دود بشه که پیداش کردم همینطور که میگشتم بحث تقویت چنس با یکی به نام استاد کمال و دیدم ولی انگار کپی پست شده بود 4 صفحه بود و دو صفحه ایشون بود و رفتن چیزی نفهمیدیم ولی اگه تاپیکی در موردش بحث شده لطفا بفرمایید عاشق چنسم خیلی از دستگاه شما تعریف شنیدم قطعاتشم دارم ولی 390 2 وات گیرم نیومد و یکمم قفل داره دلم هنوز نرفته پیش چون برای استفاده شخصی دستگاه رو نمیخوام بگذریم
میدونم مهندس کاملا واقفم ممنونم از راهنماییتون با پلی استر امتحان کردم ام کاتی پیدا نکردم البته یه رنجشو جنس خوبی هم نبود سفارش دادم ولی با پلی استر از 60 سانت سکه رو دارم بخدا ام کاتی بزنم شاید 77 صد در صد بزنم

شنبه 9 مرداد1394 - 1:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

chelashin نوشته است:
حمید نوشته است:
خسته نباشین.

چند وقت بود تو سایت بودم این تاپیک نبود کم مونده بود پست بزارم براتون بگم شنیده بودم آیسی دود میشه از بین میره ولی ندیده بودم تاپیک دود بشه که پیداش کردم همینطور که میگشتم بحث تقویت چنس با یکی به نام استاد کمال و دیدم ولی انگار کپی پست شده بود 4 صفحه بود و دو صفحه ایشون بود و رفتن چیزی نفهمیدیم ولی اگه تاپیکی در موردش بحث شده لطفا بفرمایید عاشق چنسم خیلی از دستگاه شما تعریف شنیدم قطعاتشم دارم ولی 390 2 وات گیرم نیومد و یکمم قفل داره دلم هنوز نرفته پیش چون برای استفاده شخصی دستگاه رو نمیخوام بگذریم
میدونم مهندس کاملا واقفم ممنونم از راهنماییتون با پلی استر امتحان کردم ام کاتی پیدا نکردم البته یه رنجشو جنس خوبی هم نبود سفارش دادم ولی با پلی استر از 60 سانت سکه رو دارم بخدا ام کاتی بزنم شاید 77 صد در صد بزنم

دوست عزیز در مورد نوع خازن مطمئنا تفاوت ثبات خواهید داشت نه اختلاف برد اونهم به این اندازه که میفرمایین

شنبه 10 مرداد1394 - 4:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

لطفا فیلم ارئه بدید

همه آرزوم دیدن دوباره مادرمه.. .....
ای کاش خدا قدیمها رو برگردونه ....

شنبه 10 مرداد1394 - 5:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اگه امکانش هست از مدار داخل لوپ که خودتون ساختین یه عکس بزارید اگه فیبری برای این مدار طراحی کردین لطفا بزارید«طرح مدار داخل لوپ»

همه آرزوم دیدن دوباره مادرمه.. .....
ای کاش خدا قدیمها رو برگردونه ....

شنبه 10 مرداد1394 - 5:04pm
کاربر فعال
کاربر فعال

hafez نوشته است:
اگه امکانش هست از مدار داخل لوپ که خودتون ساختین یه عکس بزارید اگه فیبری برای این مدار طراحی کردین لطفا بزارید«طرح مدار داخل لوپ»

چشم داداش امروز احتمالا خازن ها هم بیاد سعی میکنم هم عکس و هم یکی دو تا فیلم موقع سنس بگیرم

یکشنبه 11 مرداد1394 - 7:51am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 111 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 19 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure