انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 13 اردیبهشت1403 - 1:10am

پاسخ به موضوع  [ 111 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12  بعدی
 فلزیابی با برد 6 متر و تفکیک با lcd گرافیکی 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان من به خودتون بیایید گذشته از ایرانی یا هر چیزی ما کاربران یک سایتیم مثل یه خانواده ایم بییایید به این pdf اطلاعاتی که داریم مغرور نشیم اگه از عالم واقعی بپرسی چقدر از علم میدونی جواب میده هیچی نه از تواضعش بلکه از درک علمیش اینو میگه قبول دارین به غیر از موانع پیشرفت علم غرور و خود باوری پی دی افی هم خودش بزرگترین مانعه شکیبا باشید اگه تا آخر عمرمون هر روز یه چیز یاد بگیریم باز لحظه مرگ هزاران علم کشف نشده میمونه که بچه هامون یاد میگیرن از بابا هاتون بپرسید آیسی چیه ؟ فردا ما اگه خدا بخواد برای بچه ها یا نوه هامون تکنولوژی نانو میاد که الان در حد اسم و تا حدود خیلی کمی اطلاعات ازش داریم در صورتی که قافلین( قفل کننده ها :)) ) در انحصارشونن بس کنید حرفای مفت رو درسته مدار ارزشی نداره ولی یه راه کوچیک باز بشه مطمعنن به شاه راه ختم میشه خواهشا یه باز نگری بکنید
لازم دیدم یه بار دیگه هم این پست و بزارم :)) :))

چهارشنبه 7 مرداد1394 - 6:20pm
کاربر فعال
کاربر فعال

نقل قول:
فقط اینو بهت بگویم دوست عزیز من خیلی بیشتر از شما اطلاعات دارم و عرق ملی ام بهم اجازه نمیده همه چیز را بصورت عمومی و واضح بیان کنم . اون اخلاق و مرادنگی که شما ازش حرف زدید کاملا ریشه در مذهب داشت و واقعا نشون دادین علم و اطلاعات شما در چه اندازه است . من تمام داستان اون پهپاد را میدانم ولی باز هم بصورت عمومی به عنوان یک ایرانی و یک وطن پرست حاضر نیستم کلمه ای بگویم که به ضرر و زیان وطنم ایران تمام بشه امیدوارم بگیری چه مطلبی را میخوام برسونم.
در ضمن وقتی طرز فکر شما اینه من تازه واردم و به اون دو ستاره کیلویی خودت مینازی که هر کسی توی این انجمن پرت و پلا هم بنویسه خود بخود ستاره میگره دیگه همه هویت شما برای من یکی مشخصه
خوش باشی داداش __________________ ضمنن را اینجوری مینویسند ضمنا :))

دوست من عرق ملی و مذهب و اینا شخصیه تو وجود هر آدمی هست به اینا بسنده نکن و خودتو گول نزن اشتباه هم برداشت مکن اول خودمو میگم اگه واقعا به اینا بسنده کنیم نباید از تکنولوژی کافران هم استفاده کنیم اونوقت تو این رشته علمی باید برای ساخت یه پالس از صنایع دستی و دعا استفاده کنیم که شک دارم بشه کاری کرد

چهارشنبه 7 مرداد1394 - 6:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

توی هرتایپیکی مخالف وموافق هست!بیسوادوباسوادهست(منظورم دانش الکترونیک)!سعی کنین احترام متقابلو حفظ کنین وباهم اندیشی به نتیجه مطلوب برسین .تشکر

چهارشنبه 7 مرداد1394 - 6:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ganbari نوشته است:
:^o :^o :^o اولا سطر 4 کلمه میگره غلط املایی دارین.این غلط املایی ها فقط اشتباه تایپی هست :D ثانیا حرف ستاره نیست اکثر دوستان بنده رو میشناسند و خیلی ادم کم حرفی هستم شما اگه یه بلوک دیاگرام از یه مدار پالسی ساده برام بکشید و هر قسمت مدار دقیق توضیح بدید که چیه بنده دیگه جلوی شما حرف نمی زنم.و لاقل میفهمم چیزی از الکترونیک سرتون میشه.تا شب منتظرم
یا حق ~O)

برادر عزیز : توی کدام جمله من مدعی شده ام که از مدار پالسی چیزی میدونم ؟ من از الکترونیک هیچی نمیدانم یک هکر تازه واردم . همین . تازه از فلزیاب و اینجور چیزا هم چیزی بدونم اطلاعات حرفه ای و اصل کاری را در اختیار کسی نمیگذارم و به صورت سر بسته همیشه صحبت میکنم. دیگه این به خود طرف بستگی داره . اگر واقعا توانش را داشته باشد یک نکته بس است و طرف میره دنبال کار
متاسفانه شما بحث را به بیراهه کشاندید . اول حرف از کشیدن اطلاعات میکروی قفل شده به میان امد و موضوع تاپیک هم همینه !!!! شما گفتید این از نظر اخلاقی و جوانمردانگی درست نیست و حرف اخلاق و معرفت و ............ این چیزا را اوردید وسط . من این حرف شما را قبول ندارم و به شوخی جوابتان را نوشتم . نه شما را میشناسم و نه دشمنی دارم برادر من. هیچ کسی نمیتونه مدعی باشه که در رشته ای خصوصا الکترونیک بر همه چیز اشراف کامل داره . من مدت زیادی نیست توی این انجمنم ولی به جرات میگم و حتی میتونم ثابت بکنم خیلی از مسائل حرفه ای این فلزیاب را حتی شما و حرفه ای تر از شما هم نمیدانسته و نمیداند و اولین بار فرد دیگه ای که یک کاربر عادی و تازه وارد بوده برای همه بیان کرده . پس نه به ستاره ات بناز و به من یا دیگری بگو تازه وارد :D و نه به مدارات بی ارزش پالسی دست ساز نیم متر برد ! بفرض بدانی این قسمتش چیه ان قسمتش چیه ! ولی نتوتی یک مدار درست و حسابی مثل مهندس حمید طراحی کنی چه فایده (افتابه و لگن هفت دست ،شام و ناهار هیچی )
اینجا یک محیط علمی است و نیاز به بحث اخلاقی نیست که من یا دیگری انرا بخواهیم وسط بکشیم . اگر کسی اخلاق نیاز داشته باشه سایت های متنوع دیگری هم هست :D من هم اگر بحث اخلاقی نیاز داشته باشم میروم یک سایتی که موضوعش اخلاق باشه !
فدای شماتیک و دیاگرام پالسی ات داداش - اقای قنبری موفق باشید انشالله :D
....................................................................
بعضی از دوستان دیگر متاسفانه مهندسین خود این مملکت را دست کم گرفته اند و فرمودند تو پراید مانده اند :)) ! نمونه عینی اش را می بینید فراوان است مثل دانشمندان ایرانی چه داخل کشور و چه انهاییکه خارج از کشور هستند و ....... .
وارد جزئیات ار کیو نشیم بهتره و کاری به جزییات نداریم که از کجا امد و به کجا رفت ؛ ولی وقتی مدعی هستید RQ70 توسط مهندسین ایرانی رمز گشایی نشده به نوعی همه مهندسین این مرز و بوم را زیر سوال می برید حتی به نوعی سواد و خلاقیت انها را هم منکر میشید . در جواب چه میشه نوشت ؟؟؟؟؟!؟؟؟؟؟؟؟؟؟!! منظور من دفاع از ح و ...... اینجور مسائل نیست و صرفا هدف من دفاع از علم و خلاقیت ایرانی جماعته . حالا شما بروید اب به اسیاب دشمن بریزید یا حرفای bbc خبیث را بیان کنید :)) و لپ مطلب را متاسفانه نمیگیرید منظور طرف چیه
انشالله منبعد نه من شماها را اینجا ببینم و نه شماها منو . برای ان زندانی پدرسوخته هم راه هست برای رسیدن به خدا
برین بچسپید به اپدیت جدید مهندس که بزودی میاد. با این بحث ها وقت خودتان را هدر ندید.

آخرین بار توسط yahooo در چهارشنبه 7 مرداد1394 - 8:53pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

چهارشنبه 7 مرداد1394 - 8:20pm
کاربر فعال
کاربر فعال

yahooo نوشته است:
ganbari نوشته است:
:^o :^o :^o اولا سطر 4 کلمه میگره غلط املایی دارین.این غلط املایی ها فقط اشتباه تایپی هست :D ثانیا حرف ستاره نیست اکثر دوستان بنده رو میشناسند و خیلی ادم کم حرفی هستم شما اگه یه بلوک دیاگرام از یه مدار پالسی ساده برام بکشید و هر قسمت مدار دقیق توضیح بدید که چیه بنده دیگه جلوی شما حرف نمی زنم.و لاقل میفهمم چیزی از الکترونیک سرتون میشه.تا شب منتظرم
یا حق ~O)

برادر عزیز : توی کدام جمله من مدعی شده ام که از مدار پالسی چیزی میدونم ؟ من از الکترونیک هیچی نمیدانم یک هکر تازه واردم . همین . تازه از فلزیاب و اینجور چیزا هم چیزی بدونم اطلاعات حرفه ای و اصل کاری را در اختیار کسی نمیگذارم و به صورت سر بسته همیشه صحبت میکنم. دیگه این به خود طرف بستگی داره . اگر واقعا توانش را داشته باشد یک نکته بس است و طرف میره دنبال کار
متاسفانه شما بحث را به بیراهه کشاندید . اول حرف از کشیدن اطلاعات میکروی قفل شده به میان امد و موضوع تاپیک هم همینه !!!! شما گفتید این از نظر اخلاقی درست نیست و حرف اخلاق و معرفت و ............ این چیزا را اوردید وسط . من این حرف شما را قبول ندارم و به شوخی جوابتان را نوشتم . نه شما را میشناسم و نه دشمنی دارم برادر من. هیچ کسی نمیتونه مدعی باشه که در رشته ای خصوصا الکترونیک بر همه چیز اشراف کامل داره . من مدت زیادی نیست توی این انجمنم ولی به جرات میگم و حتی میتونم ثابت بکنم خیلی از مسائل حرفه ای این فلزیاب را حتی شما و حرفه ای تر از شما هم نمیدانسته و نمیداند و اولین بار فرد دیگه ای که یک کاربر عادی و تازه وارد بوده برای همه بیان کرده . پس نه به ستاره ات بناز و به من یا دیگری بگو تازه وارد :D و نه به مدارات بی ارزش پالسی دست ساز نیم متر برد ! بفرض بدانی این قسمتش چیه ان قسمتش چیه ! ولی نتوتی یک مدار درست و حسابی مثل مهندس حمید طراحی کنی چه فایده (افتابه و لگن هفت دست ،شام و ناهار هیچی )
اینجا یک محیط علمی است و نیاز به بحث اخلاقی نیست که من یا دیگری انرا بخواهیم وسط بکشیم . اگر کسی اخلاق نیاز داشته باشه سایت های متنوع دیگری هم هست :D من هم اگر بحث اخلاقی نیاز داشته باشم میروم یک سایتی که موضوعش اخلاق باشه !
فدای شماتیک و دیاگرام پالسی ات داداش :D اقای قنبری موفق باشید انشالله :D
....................................................................
بعضی از دوستان دیگر متاسفانه مهندسین خود این مملکت را دست کم گرفته اند و به قولا تو پراید مانده اند :)) ! نمونه عینی اش را می بینید فراوان است مثل دانشمندان ایرانی چه داخل کشور و چه انهاییکه خارج از کشور هستند و ....... . وارد جزئیات ار کیو نشیم بهتره و کاری به جزییات نداریم که از کجا امد و به کجا رفت ؛ ولی وقتی مدعی هستید RQ70 توسط مهندسین ایرانی رمز گشایی نشده به نوعی همه مهندسین این مرز و بوم را زیر سوال می برید حتی به نوعی سواد و خلاقیت انها را هم منکر میشید . در جواب چه میشه نوشت ؟؟؟؟؟!؟؟؟؟؟؟؟؟؟!! منظور من دفاع از ح و ...... اینجور مسائل نیست و صرفا هدف من دفاع از علم و خلاقیت ایرانی جماعته . حالا شما بروید اب به اسیاب دشمن بریزید یا حرفای bbc خبیث را بیان کنید :))
انشالله منبعد نه من شماها را اینجا ببینم و نه شماها منو . برای ان زندانی پدرسوخته هم راه هست برای رسیدن به خدا
برین بچسپید به اپدیت جدید مهندس که بزودی میاد. با این بحث ها وقت خودتان را هدر ندید.

برای خندیدن خیلی مواقع نیاز به جک نداریم با این پست شما هم میشه خندید
امیدوارم موفق باشی دوست من

چهارشنبه 7 مرداد1394 - 8:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

داداش ما که نگفتیم ایرانی جماعت هیچی حالیش نیست تا اونجایی که بنده اطلاع دارم فقط 250 عدد از دانشمندان ناسا ایرانی هستند
من حرفم اینه که نخبه ها حمایت نمیشن که اگه بشن RQ سهله بهتر و دقیق تر از اونو هم میسازن چون ایرانی جماعت واقعا هوش سرشاری داره
فقط یک چیز
احترام همدیگه رو نگه داریم

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

چهارشنبه 7 مرداد1394 - 8:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقای chelashin وقتی تونستی میکروی فلزیابت را هک کنی بیا به من و امثال من هر چی دلت خواست بخند تا روده بر بشی =))
اشکالی نداره حالا هم بخند تا دنیا به رویت بخنده =)) =)) =))
اقای دلتای عزیز پست قبلی ات را یک بار دیگه بخوان ببین مخاطب چی میتونه روش برداشت کنه . باز اگر سوءتفاهم شده عذرخواهی میکنم همشهری عزیز =p~

چهارشنبه 7 مرداد1394 - 8:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

yahooo نوشته است:
اقای chelashin وقتی تونستی میکروی فلزیابت را هک کنی بیا به من و امثال من هر چی دلت خواست بخند تا روده بر بشی =))
اشکالی نداره حالا هم بخند تا دنیا به رویت بخنده =)) =)) =))
اقای دلتای عزیز پست قبلی ات را یک بار دیگه بخوان ببین مخاطب چی میتونه روش برداشت کنه . باز اگر سوءتفاهم شده عذرخواهی میکنم همشهری عزیز =p~

داداش من از کسی نرنجیدم
انچه رو که نظرمه گفتم
شاید درست باشه !!شایدم غلط!! @};-

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

چهارشنبه 7 مرداد1394 - 10:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

شرمنده این مطلب اقای قنبری عزیز که در جواب نوشته اند : :^o :^o :^o اولا سطر 4 کلمه میگره غلط املایی دارین
درسته میگره یک حرف جا افتاده و منظور میگیره بوده. هر دو غلط املایی هستند :D ولی خودمانیم به علت تایپ کردن یک حرف جا افتادن کجا ، اون غلط املایی شما کجا . غلط املایی من کاملا مشخصه ناشی از تایپ بوده و روی کیبورد فشار وارده به کلید کم بوده و حرف "ی" را نگرفته :D همچنین برای هر کسی غلط املایی پیش میاد ولی غلط داریم تا غلط ! از نظر من هم اشکالی نداره کسی غلط املایی داشته باشه ولی وقتی کسی مدعی داشتن علم و دانش ، اونم بصورت عمومی میشه و دیگران را به ترسیم مدار و مسابقه دعوت میکند نباید غلط املایی داشته باشه . من الله التوفیق @};-
همیشه حواسمان باشد که ملت مو را از ماست میکشند بیرون

چهارشنبه 7 مرداد1394 - 10:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاپیک ها شدن درس اخلاق به جای اینکه روی مدار کار بشه

ای کاش زندگی هم دنده عقب داشت

پنج شنبه 8 مرداد1394 - 10:52am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 111 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 31 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure