انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 18 اردیبهشت1403 - 12:20pm

پاسخ به موضوع  [ 111 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 12  بعدی
 فلزیابی با برد 6 متر و تفکیک با lcd گرافیکی 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

باید راهی باشه بلاخره درسته نرم افزاری قفل میشه ولی خوب فیزیکی باز میشه کسی اطلاعی نداره

دوشنبه 5 مرداد1394 - 5:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزیز الان چیزی که خیلی مهمه اینی که باید فایل هگز دستگاه رو بخونی به شرط اینکه هیچکدوم از ایسی های میکرو نسوخته باشه که اگر سوخته باشه هیچ کاری نمیشه کرد چون اگر سخت افزار ایسی بالا نیاد روی پروگرامر فایل هگز رو نشون نمیده

خداوندا چگونه زیستن را بیاموز. چگونه مردن را خواهم آموخت(شریعتی)

دوشنبه 5 مرداد1394 - 6:01pm
کاربر فعال
کاربر فعال

در ضمن دوستان من اطلاعات این دستگاه را تا شب کامل در اختیار انجمن قرار میدم متاسفانه در تاپیک های زیادی افرادی که اطلاعات مداری رو گذاشتن به خرید و فروش و اینا متهم میشدن من از اول اعلام میکنم قصد من از عضویت در انجمن فقط و فقط پولی بوده ولی تا به حال با هیچ یک از اعضای انجمن معامله ای انجام ندادم و نمیدم فقط اطلاعات مفید از اساتید گرفتم مخصوصا سر گل سایت مهندس حمید به همین خاطر تصمیم گرفتم برای جبران اطلاعات دستگاه مفیدی رو بزارم که بده بستونی بشه واقعیتش تا حالا چند تا چنس هم فروختم 4 تومان و غیره قیمت های متفاوت اینم یسری عکس های چنس حالا موقعیتم جوریه که کار کردن رو زمین برامم مقدور نیست اینا رو گفتم تا بعد موردی پیش نیاد حالا سود جو یا هر اسمی که باشه پیشا پیش عفو کنید

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوشنبه 5 مرداد1394 - 6:13pm
کاربر فعال
کاربر فعال

12341234 نوشته است:
دوست عزیز الان چیزی که خیلی مهمه اینی که باید فایل هگز دستگاه رو بخونی به شرط اینکه هیچکدوم از ایسی های میکرو نسوخته باشه که اگر سوخته باشه هیچ کاری نمیشه کرد چون اگر سخت افزار ایسی بالا نیاد روی پروگرامر فایل هگز رو نشون نمیده

نه دوست عزیز سالمه ال سی دی رو عوض کردم بالا میاد تمام منوهاش کار میکنه مشکلی نداره شب یه عکس هم از حالت روشنش میزار

دوشنبه 5 مرداد1394 - 6:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

فقط خدا کنه میکرو ها قفل نباشه اونموقع یه تازه کار هم میتونه فایل هگز رو کپی کنه ولی اگر قفل باشه کار هر کسی نیست ریسک نکن بده دست کسی که اینکارست قبل از هر چی قرارداد بنویس دستگاه رو ببر نشون بده روشن بودن وکار کردنش رو بعد ایسی رو بده فایلش رو در بیارن

دوشنبه 5 مرداد1394 - 6:24pm
کاربر فعال
کاربر فعال

12341234 نوشته است:
فقط خدا کنه میکرو ها قفل نباشه اونموقع یه تازه کار هم میتونه فایل هگز رو کپی کنه ولی اگر قفل باشه کار هر کسی نیست ریسک نکن بده دست کسی که اینکارست قبل از هر چی قرارداد بنویس دستگاه رو ببر نشون بده روشن بودن وکار کردنش رو بعد ایسی رو بده فایلش رو در بیارن

دوست من اگه قفل نباشه یه red flah سادس دیگه این که کار زیادی نیست راستش اگه قفل هم باشه یا خرابش میکنم یا بازش اما برای قفلش میدم دست اینکاره ها :D

دوشنبه 5 مرداد1394 - 6:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اگر واقعا ام دی ال باشه حیفه اول برو سراغ متخصصش ببین میتونه کاری بکنه بعضی از ایسی ها هم بدون اینکه خونده بشن قابل کپی هستن البته با پروگرمر مخصوص که دوتا زیپ سوکت داره شماره روی ایسی ها رو مینویسی من سوال کنم ببینم کسی رو میتونم پیدا کنم

دوشنبه 5 مرداد1394 - 7:07pm
کاربر فعال
کاربر فعال

تا یکی دو ساعت دیگه میرم خونه شماره ها رو هم مینویسم 3 تا pic خست دو تاشون 28 پایه pic18f نمیدونم باقیش چیه اما اونیکی بزرگه pic18f452 هستش اگه اشتباه نکنم به هر حال یکی دو ساعت دیگه دقیق مینویسمشون

دوشنبه 5 مرداد1394 - 7:29pm
کاربر فعال
کاربر فعال

اینم تصاویر که درشون آیسی ها واضحند و اون مدار کوچکی که در لوپ هم بود

دوشنبه 5 مرداد1394 - 10:06pm
کاربر فعال
کاربر فعال

و باقی تصاویر

دوشنبه 5 مرداد1394 - 10:09pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 111 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 12  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 25 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure