انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 6 اردیبهشت1403 - 1:02am

پاسخ به موضوع  [ 111 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12  بعدی
 فلزیابی با برد 6 متر و تفکیک با lcd گرافیکی 
نویسنده پیغام

ganbari نوشته است:
:-? :-? :-? 80 سانت...........واقعا محشره .البته از وی ال اف ها بعید نیست .ولی تو زمین یه چیز دیگست.

هرسخنی ازمردم شنیدی دروغه مگر اینکه برات ثابت بشه من بیست ساله تواین کارم بیشتر حرفا بلوفه

چهارشنبه 14 مرداد1394 - 7:10am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

chelashin نوشته است:
mhak نوشته است:
chelashin نوشته است:
مثل اینکه کسی به این مدار علاقه ای نداره البته فکر کنم بی دلیل نبود که این پالسی رو در جای خودش برداشتن و به قسمت وی ال اف ها بردن چون از همه مدارات انجمن سرتر بود و هست و شاید منبعد هم خواهد بود به هر حال قصدم کمک بود اما زوری که نیست آخرین نتایج رو اعلا میکنم و بعد از انتقاداتون فیلمشو هم میزارم سکه رو با لوپی که دوباره ساختم و حدود ۶۰ سانتی بود سکه رو تو ۸۲ سانت ۱۵ در ۱۵ فیبر مسی در ۱۵۵ سانت و یه سینی استیل ۳۵ در ۲۴ رو در ۲۳۰ نهایتا بشکه رو در ۶.۳۰ گرفتم اما تنها بدی که داره باید هنگام کار مقداری برای ثباتش کار بشه که اینجا نشد

دوست عزیز رک بگم من اگه جای مدیران بودم شما رو بدون هیچ معطلی همون اول کار تحریم میکردم چون اون افرادی که از اول هدفشون کمک بوده به قول خودشون اخرش تو زرد از اب دراومدن شما که جای خود دارین و از اول هم با ادبیات مرموزانه ای اعلام کردین که هدفتون پولیه :D از اساتید هم بابت این پستم عذرخواهی میکنم

درختی که سرشو انداخته پایین پر ثمرن اما درختای بی ثمر .... امیدوارم یه روز مدیر بشی دوست عزیز

دوست عزیز ما منتظر ارائه ی فیلم تست از طرف شما هستیم فکر نمیکنم یه فیلم گرفتن به اندازه ی سر زدن به تاپیکای دیگه وقت شمارو بگیره شما یه حرفی زدین پاش هم وایسین به هر حال ما منتظر فیلم تست دستگاه افسانه ای شما هستیم

یکشنبه 18 مرداد1394 - 8:26pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان در کمال شرمندگی باید عرض کنم که فیلم رو میخواستم بزارم اما منصرف شدم چون در هوا شیره و تست زیر خاک یه بچه روباه سینی 35 سانت رو تو 20 به زور میزنه اما بیرون محشره از همتون معذرت میخوام

دوشنبه 18 مرداد1394 - 12:42am
مدیر کل
مدیر کل

دوست عزیز شرمنده ؛ درسته که در وی ال اف ها بخصوص روی فرکانس بالا در هوا میشه برای فلزات کوچک به بردهای عجیبی رسید ولی در خاک برد کم میشه ؛ با این حال هیچوقت از 80 سانت دیگه به 20 سانت نمیرسه! ;) ما هم با فلزیاب کم سر و کار نداشتیم که این چیزها رو متوجه نباشیم! بهرحال ما هم از شما تست خاک نخواستیم که بعد چند روز وعده دادن و بنوعی منتظر گذاشتن دوستان تشریف اوردین با این پست به نوعی قضیه رو از سر خودتون باز کردین! خیر ؛ شما فرمودین در هوا سکه رو 80 سانت میزنه ما هم فیلم همونو خواستیم و شما هم قولش رو دادین! پس هیچ بهانه ای پذیرفته نیست! :-w :D

دوشنبه 18 مرداد1394 - 2:50am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

راسته میگه شما همون فیلم 80 سانت تو هوا رو بذارید قبول میکنیم :D منتظرم :YMPEACE:

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

دوشنبه 18 مرداد1394 - 3:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

chelashin نوشته است:
دوستان در کمال شرمندگی باید عرض کنم که فیلم رو میخواستم بزارم اما منصرف شدم چون در هوا شیره و تست زیر خاک یه بچه روباه سینی 35 سانت رو تو 20 به زور میزنه اما بیرون محشره از همتون معذرت میخوام

حمید جان ایشون فکنم دیگه انجمن که سهل کلا دیگه نت هم نیان :D :D

دوشنبه 19 مرداد1394 - 12:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

chelashin نوشته است:

شما باید بابت رفتارتون عذرخواهی کنین نه به خاطر برد کم دستگاه.رفتارتون خیلی زشت بوده وگرنه تکلیف دستگاه که از همون اوایل تاپیک کاملا معلوم بود

دوشنبه 19 مرداد1394 - 12:53pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان من معذرت خواهی کردم دیگه بازم معذرت میخوام اولش قصدم کمک بود همین دیگه نشد این مدار به درد این انجمن نمیخوره اشتباه شد که از اول گذاشتم چرا نیام انجمن؟ دلیل نمیشه که نت هم نیام مگه اینکه شارژ نتم ته بکشه وگه نه همه اشتباه میکنن عوضش همون مدارات آنالوک قدیمی یکی برام آوردن گذاشتم تو تاپیکش SX500 شاید اونجا جبران کردم به جز تعدادی اساتید بقیه هممون کپی رایت میکنیم تو انالوگش موندیم چیکار به دیجیتالی داریم اصلا علمشو هم نداریم انشاالله روزی برسه به این مدارات هم برسیم خدا رو چی دیدید شاید شد ;) بازم معذرت میخوام از همه اگه بد برداشت شده از صحبت هام قصدم بدی نبوده موفق باشین و پر انرژی

دوشنبه 19 مرداد1394 - 9:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
دروغگوی کذاب

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

دوشنبه 19 مرداد1394 - 11:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
بابا یکی صفحه اول بنویسه نخونین X(
از این به بعد میام ازآخر می خونم :D

جمعه 30 مرداد1394 - 5:19pm
YIM
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 111 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: afshin bi و 13 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure