انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 14 اردیبهشت1403 - 9:37pm

پاسخ به موضوع  [ 150 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 ... 15  بعدی
 دستگاه وی ال اف DESERTGOLD 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
mhak نوشته است:
Dustin hoffman نوشته است:
rahim3514 نوشته است:
جناب داستین عزیز دمت گرم لطفا پروسه تحویل تا شمال رو لطف کنید/میتونیم صفارش بدیم بیاری نقدا بپردازم

سلام
در این پروسه شما اول مبلغ خرید و هزینه پستی و هزینه ارسال حواله
سپس هزینه ترخیص و حق العمل کاری
و در آخر باید هزینه حمل تا ایران و هزینه پستی را پرداخت کنید
امکانش وجود نداره اول سفارش بدید بعد برسه پول بدید
برای این کار میتونید با کاربر aryana2014 تماس بگیرید
موفق باشید

به به اینجار انگار تقریبا همه آره به جز من بیچاره :D

سلام و عرض ادب خدمت تمامی دوستان و شما دوست خوبم جناب ماهک!

والا چنان اسم کاربری مارو پررنگ کردی که هر کسی مارو نشناسه میگه اینم از اون کلاه برداراس در صورتی که خودش یکی از شگرداش گرفتن مچ کلابردارا بود!!!! اگر خاطر شما و تمام دوستان عزیزم در این فروم باشه من نزدیک به یکساله سه تا پست بیشتر تو انجمن نزاشتم که بخوام تبلیغی واسه فروش دستگاهی داشته باشم ولی دیدم شما این پست رو زدید لازم دونستم شفاف سازی کنم !! و اما در مورد پستی که جناب داستین هافمن مطرح کردن باید خدمت شما و دوستان انجمن عرض کنم! یه عده از دوستان نمیخوان ریسک و خطرات وارد کردن دستگاه از دبی یا ایتالیا که به مراتب سختر و پیچیده تر از دبی است رو متقبل بشن !و خواهان تحویل دستگاه در ایران با توجه به اینکه یه مقدار بیشتر هزینه کنن ولی دستگاه رو صحیح و سالم و بدور از هر خطر و ریسکی در کشورشون دریافت کنن!! که با توجه به این تفاسیر و هماهنگیهای لازم با شرکت ایتالیا و داستین عزیز برای اون عده از دوستانی که خواهان همچنین برنامه ای هستن تمامی فرایند وارد کردن دستگاه تا ایران رو ما به عهده میگیریم!! و لازم میدونم همین جا اعلام کنم بنده با توجه به خطرات و ریسک این کار و زمانی نزدیک به یک ماه که خرج این پروسه میشه حق الزحمه خودمو خدا پیغمبری که دوستانم راضی باشن میگرم بدون ریا عین عبارت رو که صحبت شده گفتم نه اینکه حالا بیام مثل کسایی که میان میگن بخاطر رفاه حال دیگران اینکارو کردم و فلان نه اینطور نیستش و دوست ندارم حرف و حدیثی پشت سرمون باشه و این قضیه کاملا دو طرفه ست هم دوستان به مقصشون میرسن هم بنده !!
در مورد قیمت دستگاه تحویل در کشور ایران با توجه به اینکه سرمایه گذاری از جانب ما و تمامی خطرات و ریسکشم ما باید به جون بخریم همچنین زمانی که صرف وارد کردن دستگاه از ایتالیا به ایران میشه قیمت تمام شده دستگاه desert gold با کویل استاندارد و کویل 12 اینچش 5.5 برای دوستان تموم میشه خلاصه به این شکل در خدمت دوستانیم!!!

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

چهارشنبه 4 شهریور1394 - 5:41pm

نمیری کور لر. ار داریمو ناریم هه خوتی.ولی هه او قیمتی که وت گوتم.سیخاتره لر بیینمو سی مه وه او قیمتی که وت گتم بیارش.ممنونتم دیچه تا خورمووه.

چهارشنبه 4 شهریور1394 - 9:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mohamad1234 نوشته است:
نمیری کور لر. ار داریمو ناریم هه خوتی.ولی هه او قیمتی که وت گوتم.سیخاتره لر بیینمو سی مه وه او قیمتی که وت گتم بیارش.ممنونتم دیچه تا خورمووه.

ممنون داداش لطف داری :)

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

چهارشنبه 4 شهریور1394 - 9:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آقا دستگاه با کویل 12 اینچش میشه 1/970/000 . ما میگیم دو میلیون. 1 تومن هم بابت پستو گمرکو عامل سفارش، یک میلیون هم برا آقا داستین گل، میشه 4میلیون. دیگه این 5/5میلیون از کجا سردراورد! این کجاش عادلانست! این که دیگه با فروشنده های دیگه فرقی نکرد. اصلا آقای آریانا شما 1/5 میلیون بابت چی میکشی روی این قیمت اقای عزیز?! اصلا داستین با پست میفرسته دیگه شما اومدی این وسط چیکار کنی مثلا. ببخشید اما واقعا باید گفت اینارو :|

چهارشنبه 4 شهریور1394 - 11:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جناب آریانا دوست عزیز,بنده هم همچین جسارتی نکردم خواستم شوخی کرده باشم البته نمیدونستم که شما این زحمت رو متقبل شدین :D

پنج شنبه 4 شهریور1394 - 12:02am
کاربر فعال
کاربر فعال

باربد نوشته است:
آقا دستگاه با کویل 12 اینچش میشه 1/970/000 . ما میگیم دو میلیون. 1 تومن هم بابت پستو گمرکو عامل سفارش، یک میلیون هم برا آقا داستین گل، میشه 4میلیون. دیگه این 5/5میلیون از کجا سردراورد! این کجاش عادلانست! این که دیگه با فروشنده های دیگه فرقی نکرد. اصلا آقای آریانا شما 1/5 میلیون بابت چی میکشی روی این قیمت اقای عزیز?! اصلا داستین با پست میفرسته دیگه شما اومدی این وسط چیکار کنی مثلا. ببخشید اما واقعا باید گفت اینارو :|

سلام به دوست عزیز
پست منو به دقت نخوندی
دستگاه بدون کویل 12 حدود 4 میلیون میشه
باکویل 12قیمتش 4.5 میلیون میشه

پنج شنبه 4 شهریور1394 - 1:14am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Dustin hoffman نوشته است:
باربد نوشته است:

سلام به دوست عزیز
پست منو به دقت نخوندی
دستگاه بدون کویل 12 حدود 4 میلیون میشه
باکویل 12قیمتش 4.5 میلیون میشه

درود بر تو. اقا رحمت ب شیری که خوردی قبول صحبتت 4/5. اما دیگه 5/5 چرا! من بخوام از طریق شما تهیه کنم همون 4/5 میریزم حساب !

پنج شنبه 4 شهریور1394 - 1:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

باربد نوشته است:

سلام آقا باربد!

فکر کنم یکم با عجله پست رو خوندی و متوجه جریانی رو که توضیح دادم نشدی !! توصیه میکنم یک بار دیگه پست رو قشنگ با دقت بخونی! ولی بخاطر اینکه سوء تفاهمی پیش نیاد یک بار دیگه این فرآیند رو توضیح میدم اولین کاری که باید انجام بشه هماهنگ کردن با شرکت desert gold ایتالیاست که اونم به لطف فرهنگ غلط ما ایرانیا و ایمیل های مکرر و بدون محتوا و سر کاری و تکراری دیگه جواب ایمیل هر کسی رو نمیدن!!!! :-? بگذریم بعد از صحبت با جناب stefano مدیر شرکت desert gold و گرفتن پیش فاکتور و محاسبه دستگاه desert glod و کویل 12 اینچ و هزینه ارسال تا دبی دومین کاری که شما باید انجام بدی مبلغ محاسبه شده رو البته به درهم بریزید بحساب یه صرافی در ایران که این صرافی مبلغ واریزی رو بحساب یه صرافی دیگه تو دبی واریز کنه و سومین کار اینه که در دبی شخصی باید پول رو از صرافی برداشت و به شرکت ایتالیا واریز کنه لازم به ذکر است که این شخص بخاطر اینکار! حق الزحمه ای معادل 1میلیون تومان بابت کارهای نقل و انتقال از ما میگیره البته 50 یورو هزینه ارسال پول از صرافی دبی به ایتالیاست و بعد از اون ارسال دستگاه از طرف شرکت ایتالیا به دبی هست!! که اینجاست که دست همه از هر کاری کوتاه ست بابت اینکه دستگاه رو بفرسته یا نه ( به قول داستین عزیز شاید خدای ناکرده مدیر شرکت ایتالیا یهو فوت شد یا ورشکست شد اینجاست که این کار ریسک و خطر داره) که یه عده حاضر به قبول کردن همچین ریسکی نیستن و خواهان تحویل دستگاه در ایران با اندک هزینه ای بیشتر هستن!! و اما بعد از ارسال توسط شرکت ایتالیا چهارمین کار بازم توسط شخص مذکوری که کارهای نقل و انتقال رو به ایتالیا انجام داد!! انجام می شود که بعد از دریافت دستگاه مرحله اخر سپردن دستگاه به لنج دارن عزیز و وارد کردن به کشور عزیزمان می باشد و نتیجه اینکه کسی ضمانت پول و سلامت دستگاه شمارو تا سپری شدن این مراحل تا ورود به ایران نمیکنه پس حالا فکر کنم متوجه شدی که اون 1 میلیون بابت این پروسه ای یک ماهه ای بود که من با هزینه خودم تا ایران دستگاه رو وارد میکنم و میدم خدمت اون عده از دوستانی که خودشون تا زمانی که دستگاه رو در ایران تحویل نگرفتن پولی به جز یه بیعانه از جیب مبارکشون بابت وارد کردن دستگاه هزینه نکردن فکر کنم جامع و کامل بود و دیگه نیاز به توضیحات مکرر و تکراری نباشه البته امیدوارم!

دکتر حسابی.

پنج شنبه 5 شهریور1394 - 8:57am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

یعنی نمیشه کپی کرد این دستگاه رو

همه آرزوم دیدن دوباره مادرمه.. .....
ای کاش خدا قدیمها رو برگردونه ....

پنج شنبه 5 شهریور1394 - 10:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزیز اقای اریانا! بابت وقت گذاشتن و توضیحات متشکرم. ولی تا اونجایی که ما میدونیم و طبق گفته خود جناب هه لو، خرید از داستین هافمن بوده و پای واسطه ای دیگه درکار نبوده و ایشان پول رو به داستین داده و اقای داستین هم سفارش رو به یزدان پناه داده که از ایتالیا خرید رو انجام بده! و هزینه این سفارش یعنی حق الزحمه یزدان پناه فقط 50 یورو بوده! هزینه صرافی هم 400هزار تومن بوده! و به عرض برسونم با یورو دونه ای 3900تومان! اخه چ خبره 1میلیون! اگه من بخوام 50یورو بفرستم دبی باید 1میلیون پول بابت انتقال این وجه بدم?! نه اینچنین نیست. با احتساب پست و حمل و هزینه دستگاه ، جناب هه لو نزدیک 4میلیون براش آب خورده! همون حرفی که جناب داستین گفتند و با پست صفحه 9 ثابت کردند باوجدانند و من هم به صداقت ایشون واقف شدم. غیر از این صحبت دیگری برای شخص بنده با عذرخواهی مقبول نیست. بقیه کاربران هم اگه میخوان پول اضافی بابت این وسیله بدهند به خودشون مربوط هست. بدرود

پنج شنبه 5 شهریور1394 - 11:27am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 150 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 ... 15  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Ali bahman , Saeed020 و 25 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure