انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت1403 - 11:15pm

پاسخ به موضوع  [ 150 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 15  بعدی
 دستگاه وی ال اف DESERTGOLD 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
ولی دوستان صدای این دستگاه خیلی زیاده ..از سازنده ش پرسیدم گفت این صدا بلند باشه بهتر میتونی حرف دستگاه رو بفهمی ولی در مورد لوپ هاش 12 در 12 بزگترین لوپش هست و من خیلی سوال کردم که متاسفانه سازنده ش هی میگفت لوپ های بزرگتر از این بدردش نمیخوره ...و فقط با 4 تا باطری قلمی 1و نیم ولت کار میکنه که قابل شارژ هم هستن..من یه مدت باهاش کار میکنم و انشاالا اگه خوب بود بهتون میگم که حتما ازش بخرین چون واقعا خیلی ارزون در میاد و از هزاران دست ساز ایرانی که با قیمتی بالای 5 ملیون فروخته میشه بهتره ..در کل امروز هم یه چیزی ازش فهمیدم که بوق های تک همراه با قطی شدن ات اشغالی مثل حلبی زنگ زده هست هر چند اون رو هم میشه حذف کرد و به گفته ی خودشون بهترین تنظیم تو قسمت disc روی عدد 3 و برای سنس هم روی 7و 8 باشه ..و برای تنظیمات فرکانسش هم روی فرکانس 1 ..این از دو فرکانس استفاده میکنه که یکیشون برای جاهایی که اختلالاتی مانند برق و دکل های برق مناسبه و یکی دیگه برای میحط های عادی ...ولی همانطور ارش جان گفتن این دستگاه هنگام روشن شدن باز انگار خاموش هست و هیچ صدای اضافی نداره

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

چهارشنبه 19 اسفند1393 - 12:32am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

از دوستانی که میتوانند این پی دی اف رو به زبان کامل فارسی تبدیل کنن خواهش میکنم این را تبدیل کنن چون خیلی از تنظیمات مهم در این دفترچه رهنما هست
اینم لینک دانلود
http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi? ... d1f5f8ed21

نه در آنچه مینگری

چهارشنبه 19 اسفند1393 - 12:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

haloo نوشته است:
از دوستانی که میتوانند این پی دی اف رو به زبان کامل فارسی تبدیل کنن خواهش میکنم این را تبدیل کنن چون خیلی از تنظیمات مهم در این دفترچه رهنما هست
اینم لینک دانلود
http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi? ... d1f5f8ed21

درود برشما
یکی از جملات موجود در پی دی اف شما :

Even if you are with the highest discrimination level the big oxidized irons
will not be discriminated. Though they produce a clear response, the more
experienced detectorists manage to discern them and avoid their digging.

و ترجمه:
حتی با تنظیم بالاترین قدرت تفکیک هم آهنهای بزرگ زنگ زده حذف نمیشوند، اگرچه دستگاه به آنها واکنش میدهد ، اپراتور های باتجربه تر برای تشخیص آنها و جلوگیری از حفاریهای بی ثمر توانمند تر هستند.

دوست عزیز با اینکه انگیزه ی آدم با خوندن این جمله خراب میشه ولی وقت کنم حتما برات ترجمه ش میکنم :x

توانا بود هرکه دانا بود
knowledge is power

چهارشنبه 20 اسفند1393 - 12:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

داود جان خیلی ممنون عزیزم ..منظور از اهن زنگ زده همون حلبی ها هستند چون خودم باهاشون روبرو شدم و نحوه ی نادیده گرفتنشون هم خیلی ساده س ..وقتی به این اهن های زنگ زده برخورد میکنی اگه اپراتور توجه کنه صدا صاف نیست همراه با قطعی هست که متوجه میشی ...خیلی ممنون میشم اگر این پی دی اف رو برام ترجمه کنی

نه در آنچه مینگری

چهارشنبه 20 اسفند1393 - 8:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اگه بتونم تا قبل از عید تحویلت میدم (-| :-ss

توانا بود هرکه دانا بود
knowledge is power

چهارشنبه 20 اسفند1393 - 11:02pm
کاربر فعال
کاربر فعال

اقا halo نقطه زنی که خریدید مبارکتون باشه شما این نقطه زن رو از شرکت های داخلی خرید کردین من از نقطه زنی که خریدید خیلی خوشم اومده

جمعه 22 اسفند1393 - 2:59pm

محل اقامت: ایران
این نقطه زن تا 2 متر جواب میده . نسبت به قیمتش از خیلی نقطه زنای دیگه بهتر عمل میکنه. هه لوی عزیز زحمت میکشن و در روزهای آینده تجربیاتشون رو در اینجا قرار میدن. سپاس بیکران @};-

جمعه 22 اسفند1393 - 3:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود دوستان ..فعلا که وقت نکردم زیاد برم بیرون ولی حتما حتما تجربیاتی که باهاش کسب کردم براتون میگم

نه در آنچه مینگری

جمعه 22 اسفند1393 - 4:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من نمیدونم چرا اخیرا بیشتر آقایون کارشناس که در مورد خوب و بد دستگاهها نظر میدن ، تعداد پست هاشون اینقد کمه (2) ! مثل این میمونه که طرف از کنار این انجمن خیلی اتفاقی داشته رد میشده بعد خیلی اتفاقی دوباره نظرش جلب این موضوع شده و تصمیم گرفته حتما یه آی دی بسازه و بیاد نظرش رو در مورد این موضوع بیان کنه !!! فقط و فقط هم به نیت خیر خواهانه و برای کمک به همنوع !!!! :^o
کاملا منطقیه ، :-? فقط یه کم دز توهم زیاد شد که اونم طبیعیه O:-)
راستی سال 94 سال گوسفنده؟ :o)

توانا بود هرکه دانا بود
knowledge is power

جمعه 22 اسفند1393 - 4:37pm

محل اقامت: ایران
davood_zzz نوشته است:
من نمیدونم چرا اخیرا بیشتر آقایون کارشناس که در مورد خوب و بد دستگاهها نظر میدن ، تعداد پست هاشون اینقد کمه (2) ! مثل این میمونه که طرف از کنار این انجمن خیلی اتفاقی داشته رد میشده بعد خیلی اتفاقی دوباره نظرش جلب این موضوع شده و تصمیم گرفته حتما یه آی دی بسازه و بیاد نظرش رو در مورد این موضوع بیان کنه !!! فقط و فقط هم به نیت خیر خواهانه و برای کمک به همنوع !!!! :^o
کاملا منطقیه ، :-? فقط یه کم دز توهم زیاد شد که اونم طبیعیه O:-)
راستی سال 94 سال گوسفنده؟ :o)

آقای عزیز یکم فکر یکم تعقل بد نیست! این فلزیاب رو من چند وقت پیش یکی برام ازش حرف زد که کسی اومده زده براشون گفت خیلی کم صدا و الکی بوق نمیزده و البته طرف که داشتتش ازش راضی بوده طبق گفته خودش.
در ثانی شما که اشخاص رو نمیشناسی روی چه اصولی همچین حرفی میزنی که طرف با دو پست میاد بیجا از فلزیابی تعریف و تمجید میکنه!
مگه بنده نوعی فروشنده این سیستمم که بخوام بیجا ازش تعریف کنم؟!!
آیا شما جایی از این فروم دیدید نه من، حتی کسی دیگه ای از این فلزیاب صحبتی بکنه؟!!
وقتی این بابا میگه سکه رو از 55_60 سانت میزنه پس احتمال اینکه 2 متر بزنه 90درصده! درثانی این فلزیاب ایتالیایی هستش دستساز ایرانی که نیست بخوام تعریف بیجا کنم!
کسی جرات نداره حرفی بزنه سریع میاین میگین اینطوری اونطوری! مگه اینجا انجمن نیست؟؟ اگه هست ملت باید حق اظهار نظر داشته باشن! اگه صحبت من درست نیست بفرمایید تا دیگه پستی نزنم! از هه لوی عزیز عذر خواهی میکنم یه مقدار خارج از موضوع تاپیک گام برداشتیم اما مقصر کسی دیگه بود و باید پاسخ داده میشد.. @};-

جمعه 22 اسفند1393 - 5:09pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 150 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 15  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 43 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure