انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 10:23pm

پاسخ به موضوع  [ 186 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 ... 19  بعدی
 آموزش کامل Garrett GTI 2500 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان ، آقا مهدی که کلا تاپیک رو ول کرده به امان خدا. کسی میدونه که برای این دستگاه از چه باتری استفاده کنیم بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا اگه کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه .

یکشنبه 29 شهریور1394 - 7:54pm
کاربر فعال
کاربر فعال

آقای کنجکاو نوشته است:
سلام و خسته نباشید به دوستان عزیز
لوپ دستگاه من خراب شده
چیکار می تونم بکنم؟
مال خودشو.میشه گیر.آورد؟اگه نمیشه مال دستگاه دیگه روش میفته؟یا اصلا میشه دستساز درستش کرد؟
لطفا خواهشا سریعا.راهنمایی کنید خیلی معتلم
ممنون

سلام. متاسفانه نمیتونید ازلوپ دستگاهایه دیگه استفاده کنید. و ساختنشم تقریبا نشدنیه. سعی کنید درست کنید همونو

چهارشنبه 1 مهر1394 - 5:22pm
کاربر فعال
کاربر فعال

bmbm نوشته است:
این سیستم گرت 2500 مدل پرو و اماتوری داره؟؟؟؟؟؟
راستی قیمتش با تموم لوپهاش و اصلیش دست دوم چند بخریم؟

خیر. فقط در سخنگو بودن تفاوت داره.

قیمتشم از سایت کیلکو در بیارین.

چهارشنبه 1 مهر1394 - 5:24pm
کاربر فعال
کاربر فعال

pejhvak نوشته است:
سلام دوستان ، آقا مهدی که کلا تاپیک رو ول کرده به امان خدا. کسی میدونه که برای این دستگاه از چه باتری استفاده کنیم بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا اگه کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه .

درگیر مسائل کاری هستم. بوزش میطلبم

سعی کنید با یک بلد کار نسبت به برق یا الکترونیک صحبت کنید.

وردیه دستگاه مشخصه. جنس باطری مهم نیست ولتاژ وامپر مهمه

چهارشنبه 1 مهر1394 - 5:27pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام آقا مهدی ، امیدوارم مسائل کاریتون زودتر روبراه بشه که بتونید بعضی وقتا به تاپیک هم سری بزنید.ازتون یه سول داشتم که اگه ممکنه لطفا جواب بدید. اگه شما بخواین هدفی به ابعاد 20*30 یا 30*30 سانتیمتر رو در عمق 2 متر سنس کنید چه تنظیماتی برای دستگاهتون انتخاب میکنید؟ منظورم ترشولد،سنستیوتی، فرکانس، ولوم، و تون هستش. ممنون میشم پاسخ بدید.

چهارشنبه 1 مهر1394 - 7:04pm
کاربر فعال
کاربر فعال

mehdi2344 نوشته است:
bmbm نوشته است:
این سیستم گرت 2500 مدل پرو و اماتوری داره؟؟؟؟؟؟
راستی قیمتش با تموم لوپهاش و اصلیش دست دوم چند بخریم؟

خیر. فقط در سخنگو بودن تفاوت داره.

قیمتشم از سایت کیلکو در بیارین.

خیلی اقایی....
داداش ادرس این سایت کیلکو ترکیه میتونید بزارید؟

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است
گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود

جمعه 3 مهر1394 - 6:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
www.kellycodetectors.com
البته با فیل شکن

شنبه 3 مهر1394 - 12:06am
YIM

sلام دوستان کسی هست که دفترچه فارسی gti 2500 رو داشته باشه .
اگر دارید بزارید دوستان استفاده کنن.

دوشنبه 6 مهر1394 - 10:56pm

در واقع احتیاج به آموزش بیشتر دارم .
من نمیدونم در چه حالتی دستگاه بیشترین عمق رو داره و در چه حالتی میشه از تفکیک 100% استفاده کرد لطفا راهنمایی کنید.؟

دوشنبه 6 مهر1394 - 10:59pm
کاربر فعال
کاربر فعال

jem نوشته است:
در واقع احتیاج به آموزش بیشتر دارم .
من نمیدونم در چه حالتی دستگاه بیشترین عمق رو داره و در چه حالتی میشه از تفکیک 100% استفاده کرد لطفا راهنمایی کنید.؟

دوست عزیز دنبال دفترچه فارسی نگرد، چون اگه کسی هم داشته باشه اینجا نمیزاره ، ترجمه متن دفترچه زیادم سخت نیست با یکم حوصله میتونی تقریبا ترجمش کنی . فقط با تمرین میتونی یاد بگیری و قلقش دستت بیاد. چیزهایی رو که خودم تجربه کردم میگم ، اگه چیزی اشتباه بود لطفا دوستان اصلاح کنن. تو منوش فقط دو چیز مهمه. یکی حساسیته که هرچی بالاتر باشه عمق زنیش بیشتره ، اما اگه زیادم بالا باشه دیگه به هر ذره ای واکنش نشون میده و اگه زیاد پایین باشه دیگه چیزی نشون نمیده. بنظرم حساسیت 8 یا 9 مناسب باشه. دوم ترشولد هست که سیگنال جنس رو تقویت میکنه . اونم باید طوری باشه که زیاد اذیتت نکنه. فکر کنم اونم حول و حوش 8 یا 9 عالیه. فرکانس هم که هرچی تغییر دادم تاثیر آنچنانی نداشت، اونم میتونی رو 5 بزاری.البته یجایی خوندم که برای خاک نرم از فرکانس بالا و برای خاک سفت و سنگلاخ از فرکانس پایین باید استفاده بشه. صحتش رو میزارم به عهده اساتید، واسه ما که کاربردی نداشت. وقتی از لوپ متعامد استفاده میکنی به صدای دستگاه کاری نداشته باش ، بیشتر به لودر بالا نگاه کن که هرجا بالا رفت مکان همونجاست. وقتی هم از دیسک استفاده میکنی با رعایت اصول و سرعت جستجو که اساتید قبلا فرمودن علاوه بر صدای زمینه(ترشولد) در مکان هدف یک صدای دینگ کوتاه میشنوی. من خودم در عمق 1 متر برای دیسک(فلز 15*20) و 2 متر برای متعامد (فلز 20*30) جواب گرفتم . چون فقط دو گودال کندم نمیتونم برای اعماق دیگه اظهار نظر کنم. در مورد تفکیکش هم اصلا روش حساب نکن ، تفکیکش فقط با دیسک امکانپذیر هست که تو هوا واقعا تفکیکش عالیه ، ولی برای جنس زیر خاک زیاد جالب نیست و بعضی وقتا خطا داره(واسه من که اینطور بوده). و آخرین مطلب اینکه جنس باتریشه که باید جنس خوبی باشه .من از باتریهایی که برای عکاسی استفاده میشه استفاده کردم و کاراییش خوبه. امیدوارم موفق باشید.

سه شنبه 7 مهر1394 - 12:06pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 186 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 ... 19  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 14 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure