انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 8:55am

پاسخ به موضوع  [ 186 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 19  بعدی
 آموزش کامل Garrett GTI 2500 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام کسی از دوستان هست که با این دستگاه تو عمق بالا چیزی سنس کرده باشه؟ ازبین این سه دستگاه کدوم بهتره gpx5000 - garrett 2500- ctx3030??

جمعه 20 شهریور1394 - 4:41pm
کاربر فعال
کاربر فعال

3030 تا عمق 160 خوبه
جی پی 5000 190 تا 220 خوبه
گرت با دیسک 12.5 تا 150 خوبه و با متعامدش تا 260 الی270 البته سیتم چون tr است هر چقدر جسم بزرگتر باشد عمق بیشتر

جمعه 20 شهریور1394 - 11:43pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام خدمت آقا مهدی عزیز استاد ارجمند ، راستش من بتازگی یه گرت gti 2500 گرفتم که بعد 6 ماه انتظار و از این کشور به اون کشور و هزاران امید بدستم رسیده ، ولی الان بعد از یه هفته و تست کردن ازش نا امید شدم ، راستش کلا بوق میزنه چه با توباکسش و چه با vlf ، دیگه خسته شدم نمی دونم اشکال از منه یا از دستگاه . اشکال از بالانسه یا چیز دیگه. لطفا منو راهنمایی کنید .آموزشهاتون عالیه ولی اگه میشد به صورت تصویری آموزش بدید خیلی بهتر میشد.اگه امکانش هست آموزش کار با گرت رو از ابتدا در هر دو حالت بصورت تصویری و ناشناس بزارید کمک بزرگی هم به من کردید و هم به کسایی که مشتاق هستن.اگه دفترچه فارسی اون رو دارید لطفا از صفحاتش عکس بگیرید و بزارید.خیلی ازتون ممنون میشم.

شنبه 20 شهریور1394 - 1:58am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان یه چیزی الان توجهم رو جلب کرد که لطفا اساتید جواب بدن ، دستگاه من منوی سخنگو نداره .آیا امکان داره که اصل نباشه ؟ چون تو فیلمهای آموزشی خود شرکت هم هیچ منوی سخنگویی مشاهده نمیشه.تو دفترچه راهنمای انگلیسیش هم اشاره ای نکرده. راهی برای فهمیدن اصل بودنش هست؟

شنبه 21 شهریور1394 - 12:29pm
کاربر فعال
کاربر فعال

pejhvak نوشته است:
با سلام خدمت آقا مهدی عزیز استاد ارجمند ، راستش من بتازگی یه گرت gti 2500 گرفتم که بعد 6 ماه انتظار و از این کشور به اون کشور و هزاران امید بدستم رسیده ، ولی الان بعد از یه هفته و تست کردن ازش نا امید شدم ، راستش کلا بوق میزنه چه با توباکسش و چه با vlf ، دیگه خسته شدم نمی دونم اشکال از منه یا از دستگاه . اشکال از بالانسه یا چیز دیگه. لطفا منو راهنمایی کنید .آموزشهاتون عالیه ولی اگه میشد به صورت تصویری آموزش بدید خیلی بهتر میشد.اگه امکانش هست آموزش کار با گرت رو از ابتدا در هر دو حالت بصورت تصویری و ناشناس بزارید کمک بزرگی هم به من کردید و هم به کسایی که مشتاق هستن.اگه دفترچه فارسی اون رو دارید لطفا از صفحاتش عکس بگیرید و بزارید.خیلی ازتون ممنون میشم.

سلام

دوست عزیز در رابطه با مشکل شما احتمال معیوب بودن وسیله یا جعل بودنش وجود داره.اینکه در هر حالتی صدای بوق وجود دارد نشان دهنده مشکل ابتدایی دستگاه است.
شما در حالت توباکس از حالت منو خارج شوید و ب حالت سرچ بگزاید و بجز بالانس تریش هولد و سفسیکتی را رویه 4.4 بگزارید تن را نیز ب همچنین سپس اپریت. بعد شروع ب جاروب کنید و ب سمت یه قطعه فلزی بروید. نتیجه را اعلام کنید

یکشنبه 22 شهریور1394 - 4:36pm
کاربر فعال
کاربر فعال

mohammadiraj نوشته است:
سلام مهدی جان دوست من شما این دستگاه رو پیشنهاد می کنید برای کاوش قبر ?البته در صورتی که امپراتوری این دستگاه رو یاد بگیرم

سلام محمد ایرج عزیز

بله برایه قبر بازده بسیار خوبی دارد. @};-

یکشنبه 22 شهریور1394 - 4:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
خدایش هر روز به عشق جواب شما می اومد سایت ممنون

یکشنبه 22 شهریور1394 - 6:13pm
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال

mohammadiraj نوشته است:
خدایش هر روز به عشق جواب شما می اومد سایت ممنون

@};- @};- @};- @};-

یکشنبه 22 شهریور1394 - 7:01pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام خدمت آقا مهدی عزیز و ممنون بخاطر راهنمایی های ارزشمندتون . همونطور که عرض کردم دستگاه بنده منوی سخنگو نداره و منوش با توضیحات شما و سایر دوستان یه مقدار متفاوته.برای یه سری از پارامترها هم فقط یه ردیف لودر در بالا وجود داره . بهرحال تا جایی که تونستم دستورات شما رو انجام دادم و لوپ متعامد رو نصب کردم. بعد از انجام کارایی که گفتید صدای دستگاه قطع شد و اصلا به هیچ فلزی حساسیت نشون نمیداد.دوباره تکرار کردم و وقتی به آرومی به طرف فلز مورد نظر حرکت کردم بازم واکنشی نشون نداد . ولی وقتی به طرف یه در فلزی نسبتا بزرگ رفتم دستگاه شروع به واکنش کرد وبه اصطلاح اونو سنس کرد. ابعاد فلز مورد نظر من حدود 40 سانتیمتر در 5 سانتیمتر و ضخامت 0.5 سانتیمتر بود .یه سری عکس هم از منو وهم از فلز مورد نظر گرفتم که بصورت pdf قرار دادم ،لطفا ببینید و نظر بدید. در مورد اصل بودنش هم باید عرض کنم که یکی از اقوام که در اروپا ساکنه اونو مستقیم از خود آمریکا سفارش داده و فکر نکنم تقلبی باشه حتی داخلش رو هم بررسی کردم و بر روی تمام آی سی هاش مارک گرت زده بود .لطفا بازم منو راهنمایی کنید .ممنون . اینم pdf.
پیوست:
gr.pdf

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 22 شهریور1394 - 11:27pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با تشکر از جناب مهدی عزیز برا این همه راهنماییهای مفیدشون......
مدتیست دنبال این دستگاه به شرط اصل بودن هستم کسی قصد فروش داشت بهم خبر بدهد.....

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است
گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود

یکشنبه 22 شهریور1394 - 11:59pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 186 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 19  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 32 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure