انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 9:20pm

پاسخ به موضوع  [ 186 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 15 , 16 , 17 , 18 , 19  بعدی
 آموزش کامل Garrett GTI 2500 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

منو ال متال با منو قسمت تفکیک ی مقدار متفاوته...از نظر توضیحات منو به سیدی دستگاه یا یوتیوب پنج پارت اموزش خود گرت هست....ولی در مورد تنظیمات نیاز به ی اپراتور هست...تجربه من این دو هفته به این صورت میگم...تست هوایی برای پنج النگو در حالت تفکیک 70سانت و در حالت ال متال 80 ولی در تست خاک در حالت تفکیک 25سانت،ودر حالت ال متال 40سانت....این عمقی نیست که ما به دنبالشیم..من بدنبال ی متر تا یک نیم هستم..دیروز در ی قبرستان بودم ک اجر رو میزد،در حالت رلیک نمیزد...ولی کار خیلی سخت کرد...با ی پین پوینتر چک کردم و واقعان اجر فلز داشت...

یکشنبه 25 تیر1396 - 4:00pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: یزد
A63azari نوشته است:
منو ال متال با منو قسمت تفکیک ی مقدار متفاوته...از نظر توضیحات منو به سیدی دستگاه یا یوتیوب پنج پارت اموزش خود گرت هست....ولی در مورد تنظیمات نیاز به ی اپراتور هست...تجربه من این دو هفته به این صورت میگم...تست هوایی برای پنج النگو در حالت تفکیک 70سانت و در حالت ال متال 80 ولی در تست خاک در حالت تفکیک 25سانت،ودر حالت ال متال 40سانت....این عمقی نیست که ما به دنبالشیم..من بدنبال ی متر تا یک نیم هستم..دیروز در ی قبرستان بودم ک اجر رو میزد،در حالت رلیک نمیزد...ولی کار خیلی سخت کرد...با ی پین پوینتر چک کردم و واقعان اجر فلز داشت...

لوپ 45 دتچ یا توباکس به نظرت چطوره.من فقط 9.5 اینچی رو دارم.این فیلمای یوتیوب تبلیغاتیه یاتوباکس ثبات نداره کار کرد.؟

یکشنبه 25 تیر1396 - 7:04pm
کاربر فعال
کاربر فعال

در مورد لوپ متعامد یا توباکس، من دارم...در مورد کارکردش خوبیش اینکه سطحی نمیگیره،مثلن انگشتر نمیگیره ولی انقدر که دوستان اینجا گفتن عمق زیادی نمیزنه...تست خودم ی قوطی رنگ در یک متری گرفت...ولی دوتا عیب بزرگ داره..اول اینکه زیاد سبک نیست و از کت وکول میافتی..دوم اینکه به شدت به تغیر ارتفاع کم واکنش نشون میده و بالانس بهم میریزه...مسیرت باید صاف باشه،یخورده بالا پایین تمومه...اینکه دوستان میگن برا قبر خوبه من موافق نیستم....چون حجم ان جنس اگه کم باشه در عمق یک متر یکم سخته با توباکس....بماند که توباکس تفکیک تعطیله.در چند روز اینده میخوام در یک قبرستون که خنجر هست تست کنم جواب میده یا نه...لوپ 9 به نظر من با لوپ 12.5زیاد تفاوت نداره...حداقل تو تست هوایی و زمینی که خودم انجام دادم به این نتیجه رسیدم...ماکزیمم ده سانت....در مورد لوپ 18 تستش رو دیدم امیدوار کنندس...دنبالشم که بگیرم چون با این لوپا به نتیجه نمیرسیم...من یکم گول توباکسش رو خوردم و نظرات اولیه دوستانی که نوع تنظیماتی که گفتن با این نوع دستگاه هم خونی نداره...وگرنه ماینلب میگرفتم...

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 25 تیر1396 - 8:26pm
کاربر فعال
کاربر فعال

نخرید این دستگاه دوستان...ماینلب بگیرین...والسلام...

سه شنبه 27 تیر1396 - 6:33pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان من این دستگاهو دارم متاسفانه وقتی لوپ رو بهش وصل میکنم کلا صدای زر زر پشت سر هم میده و هیچی رو هم سنس نمیکنه ولی وقتی لوپ رو جدا میکنم صدای اضافی قطع میشه؟
کسی میدونه ایراد از کجاست
لوپ هم ظاهرا سالمه

چهارشنبه 28 تیر1396 - 11:50pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: یزد
hamid f نوشته است:
دوستان من این دستگاهو دارم متاسفانه وقتی لوپ رو بهش وصل میکنم کلا صدای زر زر پشت سر هم میده و هیچی رو هم سنس نمیکنه ولی وقتی لوپ رو جدا میکنم صدای اضافی قطع میشه؟
کسی میدونه ایراد از کجاست
لوپ هم ظاهرا سالمه

چه لوپی استفاده میکنی؟
با یه لوپ دیگه تست کن اگه داری.

پنج شنبه 29 تیر1396 - 1:14pm
کاربر فعال
کاربر فعال

لوپش کوچکه قطرش حدودا 20 سانت میشه
حقیقتش لوپ دیگه ندارم باهاش تست کنم

پنج شنبه 29 تیر1396 - 10:27pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوست عزیز وقتی لوپ از دستگاه جدا باشه و دستگاه رو روشن کنید صدای دستگاه در میاد...و زمانی لوپ وصل صداش در نمیاد...لوپ وصل کردید دکمه پاور رو نگه دارید تا صدای ریست بیاد ببینید همچنان ادامه داره

جمعه 30 تیر1396 - 11:26am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام
لوپ که وصل نیست صداش در میاد مثلا رو منو که میرم قشنگ صدای سخنگو شنید میشه ولی وقتی لوپ رو وصل میکنم دیگه فقط صدای زر زر بلند میاد اصلا سنسهم ندارم ریست فکتوری هم چند بار زدم

جمعه 30 تیر1396 - 4:59pm
کاربر فعال
کاربر فعال

من احتمال میدم از سیم لوپ یا فیش لوپ باشه..

شنبه 31 تیر1396 - 9:12pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 186 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 15 , 16 , 17 , 18 , 19  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 16 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure