انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 4 اردیبهشت1403 - 11:01am

پاسخ به موضوع  [ 186 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19  بعدی
 آموزش کامل Garrett GTI 2500 
نویسنده پیغام

منظورم همون صفر کردن eagle eye با فشار دادن کلید ALLMETAL/FASTTRACK بود . یعنی تاگل کردن سوییچ
این نکته مهمه که موقع گشتن سر لوپ پایین باشه و ارتفاع هم ثابت اصلا هم حرکت چپ و راست جارویی نداشته باشین
اگه خاک زیاد نویز داره در ارتفاع بالاتری صفرش کنین .

با کویل کوچیک دیگه شرایط فرق میکنه
قبل از گشتن کلید ALLMETAL/FASTTRACK رو نگه دار و در جایی که فلز نباشه کویل را در ارتفاع 5 تا 25 سانتی بالا پایین بیار تا GROUND BALANCE بشه و تو چاله اذیتت نکنه

بفرما چای ~O)

دوشنبه 12 تیر1396 - 3:58pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مرسی جناب مکس....امروز دوباره رفتم تست...اینبارپنج تاا النگو در 60سانتی خاک گذاشتم....نتیجه تست....با لوپ 9.5 و حساسیت ده فقط در حالت ال متال صداش در اومد...در حالت رلیک یا جواهرات اگر حساسیت مکس هم بکنین عمرن صداش بیشتر از 30سانت در بیاد...در حالت ال متال هم نمیشه فهمید سطحیه یا عمقه...یکی از دوستان گفت اگر در این حالت تریجر ایمجینگ زمانی که صدا در اوج بگیرین صدا ساکت شد پس عمقه که امروز تست کردم ولی نتیجه جالب در نیومد....با ایگل چک کردم که نتونست النگو طلا تو 60سانت بگیره(پنج النگو)...جالب اینکه اگر به اندازه پنج سانت از سطحی بالاتر به سطح پاینتر بیایم،یعنی خاک بالا پایین داشته باشه صدای ایگل و دستگاه در میاد...من دستگاه برای قبرگبری گرفتم ولی نمیخوام بدون تست ادما رو الاف کنم....ی نکته جالب دیگه اینکه به بعضی سفالام حساسیت نشون میده...کلان اپراتوریش سخته .... :YMPRAY: :YMPRAY: بعضی دوستان هم مثل اقا مهدی راهنمایی گذاشتن که انگار مال این دستگاه نیست...کسی از دوستان اگر تجربه کندن گبری رو با این دستگاه داره بگه ما هم مستفیض شیم از تجربش...مرسی

دوشنبه 12 تیر1396 - 8:19pm

salam

rastesh in eagle eye kheili tanbale baraye koochiktar az yek ghooti Pepsi 330ml roosh aslan hesab nakon .
hala age bejaye 5 alangoo 5 ta takpoosh ham bood andaze yek ghooti pepsi nemishod
albate age ground balance manual konish ba feshar dadane pinpoint yekam ajsam riz ro behtar migire vali chizi nist ke bahash begardi

khob coil 9.5 ziad omgh nemizane dige vali sekke ro khoob peida mikone ta hamin 40 cm

man mibinam ke mellat sohbat az 50 ya 60 cm ya bishtar baraye sekke mikonan vali midooni age systemi betoone 35 cm yek sekke talaye 4 gerami ro to khak bezane yani kheili khoob kar mikone ke garrett in karo mikone

baraye 50 cm ta yek metr coil bozorg behtare

ziadam khodeto narahat nakon test too khak haye mokhtalef ba ham fargh mikone

yek chize dige ham ke dar halate aadi dar mode jewleri system tala ro hazf mikone oon ghesmate tafkik balash ro bayad eslah koni

negaran nabash bahash kar kon khoobe ravoon mishi
bazam age omgh bishtar khasti be nazare man yek FPI az anjoman ke noskhe asli bashe begir . ba har do kar kon

دوشنبه 12 تیر1396 - 10:23pm
کاربر فعال
کاربر فعال

یکی از دوستان در مورد لوپ 18اینچی دتک برا جی تی گفته بود که خدمتش عرض کنم ،بله هست،و اگر میخواد میتونه تست ان هم در یوتیوب که با لوپ 9اینچی گرت هست ببینه...تقریبان 40تا 60درصد عمق بیشتر نسبت به 9اینچی گرت...

دوشنبه 19 تیر1396 - 2:33pm
کاربر فعال
کاربر فعال

خیلی دوست داشتم یکی از دوستان که با گرت کاوش واقعی داشته بیاد در مورد دستگاه تجربی بگه ولی انگار اب شدن رفتن تو زمین....راستی تو یوتیوب بنویسید garret gti 45 ان ویدیو میاد

دوشنبه 19 تیر1396 - 2:36pm
کاربر فعال
کاربر فعال

به نظر من گرت ی ایراد بزرگ داره ان هم اینکه عمق در حالت ال متال میزنه و این کاووش سخت میکنه،بخاطر الودگی سطحی،حالتی که برای الودگی های سطحی تا 4اینچ هست که تا 4اینچ حذف میکنه در حالت ال متال وجود نداره....دوستان حالت رلیک کلن ان پنج حالت که،بیشتر از 30سانت نمیزنه...

دوشنبه 19 تیر1396 - 2:43pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: یزد
A63azari نوشته است:
به نظر من گرت ی ایراد بزرگ داره ان هم اینکه عمق در حالت ال متال میزنه و این کاووش سخت میکنه،بخاطر الودگی سطحی،حالتی که برای الودگی های سطحی تا 4اینچ هست که تا 4اینچ حذف میکنه در حالت ال متال وجود نداره....دوستان حالت رلیک کلن ان پنج حالت که،بیشتر از 30سانت نمیزنه...

سلام میشه راجع به منوها توضیح مختصری بفرمایید.

یکشنبه 25 تیر1396 - 3:06pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ی نکته من بگم،من در مورد لوپ 18اینچی گرت ی بررسی کردم....از دپار ترکیه پرسیدم نداشتن،ولی یکی از فروشندگانش که اهل بلغارستانه به من گفت اگه پول جلو بدم تا 22جولای میاره،تقریبان ی هفته دیگه...قیمت هم 70دلار بیشتر گفت،تقریبان 270دلار...حالا نمیدونم ارزش داره یا نه

یکشنبه 25 تیر1396 - 3:39pm
کاربر فعال
کاربر فعال

در مورد فلزیاب ،بزرگترین لوپ اورجینالش 12.5اینچ که من از دوستم قرض کردم تفاوت انچنانی در تست هوایی ندیدم

یکشنبه 25 تیر1396 - 3:42pm
کاربر فعال
کاربر فعال

در مورد دکمه ها،اگه سوال خاصی دارین بپرسین....

یکشنبه 25 تیر1396 - 3:46pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 186 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: nnnavid و 10 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure