انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 6:22pm

پاسخ به موضوع  [ 186 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 ... 19  بعدی
 آموزش کامل Garrett GTI 2500 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

pejhvak نوشته است:
راستی آقا اسد از شما یه سوال دارم چون شما این دستگاه رو دارید و باهاش کار کردید ، آیا میشه از توباکس این دستگاه برای کاوش کف اتاقی به ارتفاع حدود 2 متر استفاده کرد که در سقف اتاق تیرآهن بکار رفته ؟ آهن سقف بر عملکرد دستگاه تاثیر ندار؟یه خونه قدیمی هست که صاحبش واسه اینکه بتونه توش زندگی کنه سقفش رو عوض کرده . در حالیکه یه قبر هم در کف اتاق هستش ، ولی محل دقیقش معلوم نیست .ممنون میشم راهنمایی کنی.

نه نمیشه.چون حالت توباکس فقط فلز میزنه و قطعا آهن های سقف رو صد در صد بخاطر ارتفاعش میزنه.از حالت vlf اش میتونی اگه لوپ بزرگش رو داری یا از gpx5000 استفاده کن.اگرم اپراتوری ردیاب بلدی این ردیاب انجمن دقیقا میتونه استخوان ها رو بزنه.اگر ردیاب داری بگو تا کمکت کنم چطوری بزنیش.

ولو بسط الله الرزق لعباده لبغوا في الأرض ولكن ينزل بقدر ما يشاء إنه بعباده خبير بصير
و اگرخدا روزى را بر بندگانش فراخ گرداندمسلما در زمين سر به عصيان برمى‏دارند ليكن بدان اندازه ای که خود میخواهدفرو مى‏فرستد براستى كه او به [حال] بندگانش آگاه بيناست

پنج شنبه 3 دی1394 - 12:30pm
کاربر فعال
کاربر فعال

asaad نوشته است:
pejhvak نوشته است:
راستی آقا اسد از شما یه سوال دارم چون شما این دستگاه رو دارید و باهاش کار کردید ، آیا میشه از توباکس این دستگاه برای کاوش کف اتاقی به ارتفاع حدود 2 متر استفاده کرد که در سقف اتاق تیرآهن بکار رفته ؟ آهن سقف بر عملکرد دستگاه تاثیر ندار؟یه خونه قدیمی هست که صاحبش واسه اینکه بتونه توش زندگی کنه سقفش رو عوض کرده . در حالیکه یه قبر هم در کف اتاق هستش ، ولی محل دقیقش معلوم نیست .ممنون میشم راهنمایی کنی.

نه نمیشه.چون حالت توباکس فقط فلز میزنه و قطعا آهن های سقف رو صد در صد بخاطر ارتفاعش میزنه.از حالت vlf اش میتونی اگه لوپ بزرگش رو داری یا از gpx5000 استفاده کن.اگرم اپراتوری ردیاب بلدی این ردیاب انجمن دقیقا میتونه استخوان ها رو بزنه.اگر ردیاب داری بگو تا کمکت کنم چطوری بزنیش.

نه متاسفانه ردیاب ندارم، فقط همین گرت رو دارم . حالا ببینم میتونم یه کاریش کنم . ممنون از لطفت عزیز.

پنج شنبه 3 دی1394 - 12:48pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

خواهش میکنم.با لوپ 9.5 اینچش فکر نکنم بتونی بزنی.مگه با لوپ 12.5 اینچش که شاید حدودا یک متر تا 120 سانتی برای جنس بزرگ بزنه.اگه لوپ 12.5 اینچ داری امتحانش کن احتمالا بتونی بزنیش اگه چیزی داشته باشه.

ولو بسط الله الرزق لعباده لبغوا في الأرض ولكن ينزل بقدر ما يشاء إنه بعباده خبير بصير
و اگرخدا روزى را بر بندگانش فراخ گرداندمسلما در زمين سر به عصيان برمى‏دارند ليكن بدان اندازه ای که خود میخواهدفرو مى‏فرستد براستى كه او به [حال] بندگانش آگاه بيناست

پنج شنبه 3 دی1394 - 3:09pm
کاربر فعال
کاربر فعال

asaad نوشته است:
خواهش میکنم.با لوپ 9.5 اینچش فکر نکنم بتونی بزنی.مگه با لوپ 12.5 اینچش که شاید حدودا یک متر تا 120 سانتی برای جنس بزرگ بزنه.اگه لوپ 12.5 اینچ داری امتحانش کن احتمالا بتونی بزنیش اگه چیزی داشته باشه.

حتما امتحان میکنم . راستی در کل میشه در فضای بسته از دستگاه استفاده کرد ؟ مثلا یه غار ،چون بالانس کردن در همچین مکانی سخت تره و اگر هم بالانس بشه زود از بالانس میفته ، آخه کف غارهمش پستی و بلندیه. یا مثلا بعضی مواقع باید دیواره رو دستگاه بزنی ، در این شرایط چکار باید کرد؟ آیا باید به همون روش گفته شده ( مثلا سرعت و نحوه جاروب کردنش و.... ) عمل کرد ؟ شما در این مواقع چکار میکنید؟ لطفا راهنمایی کنید .بازم ممنون.

پنج شنبه 3 دی1394 - 4:34pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

pejhvak نوشته است:
asaad نوشته است:

حتما امتحان میکنم . راستی در کل میشه در فضای بسته از دستگاه استفاده کرد ؟ مثلا یه غار ،چون بالانس کردن در همچین مکانی سخت تره و اگر هم بالانس بشه زود از بالانس میفته ، آخه کف غارهمش پستی و بلندیه. یا مثلا بعضی مواقع باید دیواره رو دستگاه بزنی ، در این شرایط چکار باید کرد؟ آیا باید به همون روش گفته شده ( مثلا سرعت و نحوه جاروب کردنش و.... ) عمل کرد ؟ شما در این مواقع چکار میکنید؟ لطفا راهنمایی کنید .بازم ممنون.

در غار مخصوصا روی دیواره ها اگه چیزی باشه خیلی زود میتونی بزنیش کار تقریبا راحتتره چون جنس خاک و سنگ درون غار تقریبا یکدسته و کمتر خطا میزنی.در غار معمولا از حالت vlf اش استفاده میکردیم و از همون روش جاروب کردن استفاده کن.بخاطر جمع و جور بودن و کوچک بودنش برای کار کردن در غار به نسبت جی پی راحتتره.

شنبه 5 دی1394 - 10:40am
کاربر فعال
کاربر فعال

asaad نوشته است:
pejhvak نوشته است:
asaad نوشته است:

در غار مخصوصا روی دیواره ها اگه چیزی باشه خیلی زود میتونی بزنیش کار تقریبا راحتتره چون جنس خاک و سنگ درون غار تقریبا یکدسته و کمتر خطا میزنی.در غار معمولا از حالت vlf اش استفاده میکردیم و از همون روش جاروب کردن استفاده کن.بخاطر جمع و جور بودن و کوچک بودنش برای کار کردن در غار به نسبت جی پی راحتتره.

ممنون اسد جان @};- @};- @};-

شنبه 5 دی1394 - 12:01pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

خواهش میکنم دوست من. @};-

یکشنبه 6 دی1394 - 10:43am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام به اساتید و دوستان عزیز
میخاستم بدونم تنظیمات برای بیشترین عمق توی صخره چیه ؟
و تنظیمات برای بیشترین عمق توی خاک معمولی
و اینکه این تنظیمات برای لوپ 12.5با توپاکس فرق میکنه یا نه ؟
یه سوال دیگه اینکه همراه این دستگاه چه ردیابی بگیرم ؟
بازم تشکر میکنم از همه دوستان

جمعه 14 اسفند1394 - 10:01am
کاربر فعال
کاربر فعال

ینی یکی نبود به ما جواب بده ؟

شنبه 15 اسفند1394 - 3:08pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

با سلام خدمت دوستان در لینک زیر یه تست ساده بیت جی تی ای و ای تی انجام شده دوستان و استادین لطفن نظرشون رو در مورد ایت تست اعلام کنند
https://www.youtube.com/watch?v=96pAmgMFt8M

انها قادرند، زيرا مي پندارند كه قادرند.

«ورژيل»

یکشنبه 22 اسفند1394 - 3:12am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 186 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 ... 19  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Sobhanak1385 و 14 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure