انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 1:08pm

پاسخ به موضوع  [ 412 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 ... 42  بعدی
 QuasarARM - اندی 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

reza2490 نوشته است:
mhak نوشته است:
رضا جان اونایی که r نوشته همون اهم هستن توی مدار مقاومت مگا اهم نداریم خازنای ردیف 2و3و4 توی فایل اصلی پیکو هستن و بقیه میکرو فارادهستن و البته جنسشون عدسی اس ام دیه و تنها خازن c8 توی مدار تانتالیوم اس ام دی هست که نوشته از 1 میکرو تا 4.7 میکرو قابل تغییره

mhakعزیز هرچه ما عجله کردیم وشما رو هم به زحمت انداختیم نشد. زنگ زدم به مسئول فروش میگه تا قبل عید سفارشات خارج نمی رسه وتا15فروردین هم تعطیل هستند فعلا منصرف شدم تا سال اینده کی زنده کی مرده

بازم ازشما تشکر فراوان میکنم که به زحمت افتادی @};- @};- @};-

ایشالا که سلامت باشی
خواهش میکنم دوست عزیز
همین پارسال رو یادت بیار انگار نه انگار که یک سال گذشته اینقد از این سالها بیاد و بره و متوجهش نشیم فروردین که دیگه چیزی نیست ایشالا اونم میرسه و کارشما هم راه می افته

سه شنبه 19 اسفند1393 - 12:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام كاوشگر عزيز
مدار شما آماده نشد ببيني اين مدار چه اندازه ميتونه كارايي داشته باشه؟

سه شنبه 26 اسفند1393 - 11:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان الان داشتم نگاه میکردم ظاهرا چهره میکروی مدار کوثر رو موجود داره قیمتش رو هم 6500 تومن زده اگه قصد خرید دارین تا اینم از بازار سیاه سر در نیاورده زود دست به کار شین

جمعه 29 اسفند1393 - 11:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mhak نوشته است:
دوستان الان داشتم نگاه میکردم ظاهرا چهره میکروی مدار کوثر رو موجود داره قیمتش رو هم 6500 تومن زده اگه قصد خرید دارین تا اینم از بازار سیاه سر در نیاورده زود دست به کار شین

ماهک جان خسته نباشید .با مدار به کجا رسیدی امیدواری هست

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

جمعه 29 اسفند1393 - 11:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

reza2490 نوشته است:
mhak نوشته است:

ماهک جان خسته نباشید .با مدار به کجا رسیدی امیدواری هست

سلامت باشی رضا جان
یه فیبر جدید زدم اما این چند روز آخر سال درگیری زیاده فعلا بیشتر فکرم روی قسمت لوپه که چطوری دوتا سیم پیچ رو روی هم فیکس کنم

جمعه 29 اسفند1393 - 11:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان
من توی تنظیم لوپ DD این مدار مشکل دارم گزینه ی تنظیمات رو مینویسم اگه کسی میتونه راهنمایی کنه
ferrite caliber
coil ballance>ballance-desier ballance-no compensator-compensator on/offوtx frequency
این گزینه ها مربوط به تنظیم لوپ هستن که هر کاری میکنم نمیتونم بیشتر از 1.20 با لوپ 25 سانتی برای سینی 60 برد داشته باشم

جمعه 14 فروردین1394 - 5:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

پیوست:
quasar arm coil menu pic1.jpg
دوستان این هم عکسی از منوی تنظیمات لوپ که گزینه ی مربوط به هر عکس رو توش نوشتم هرکی بتونه و کمک کنه ممنونش میشم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 14 فروردین1394 - 7:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان عزیز یه مشکل دیگه هم هست که اگه کسی میتونه راهنمایی کنه لطفا
دستگاه به دست حساسیت نشون میده ایا این سیم پیچ ها هم باید با فویل آلومینیوم شیلد بشن یا اشکال از جای دیگه ایه؟

جمعه 14 فروردین1394 - 9:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان امروز یه سر به سایت اندی زدم چندین نسخه برای کوثر ارایه داده و اخریش هم 2.0.5 هست که من با اون مدارم رو فلش کردم اما همچنان توی بالانس لوپها مشکل دارم این مدار رو میدونم بعد از ارایه ی تفکیک فلزجو دیگه شاید کاربرد انچنانی نداشته باشه اما دوست دارم اینو هم داشته باشم پس اگه کسی میتونه کمک کنه

جمعه 21 فروردین1394 - 5:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان یه عکس برای تنظیم لوپ کوثر پیدا کردم میذارم اگه کسی میتونه بفهمه دقیقا بهترین تنظیم چطوریه ممنون میشم راهنمایی @};- کنه
پیوست:
WP_0002291.jpg

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 21 فروردین1394 - 1:10am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 412 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 ... 42  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: arash kmangir و 23 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure