انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 3:05pm

پاسخ به موضوع  [ 412 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 ... 42  بعدی
 QuasarARM - اندی 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
سلام ماهک عزیز برای زد آب کردن فیبر من از مازیک ضد آب استفاده میکنم شما هم از ماژیک استفاده میکنید ویا روش بهتری سراغ دارید با تشکر

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

پنج شنبه 30 اردیبهشت1394 - 12:26am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

alirezaii21 نوشته است:
سلام ماهک عزیز برای زد آب کردن فیبر من از مازیک ضد آب استفاده میکنم شما هم از ماژیک استفاده میکنید ویا روش بهتری سراغ دارید با تشکر

سلام دوست عزیز
راستش برای این مورد خاص ماژیک ریسک بالایی داره من اول ماژیک و بعد هم یه لایه چسب میزنم کار از محکم کاری عیب نمیکنه :D

پنج شنبه 31 اردیبهشت1394 - 11:36am

با سلام دوستان من این مدار را ساخم اصلا ازش راضی نیستم هم از نظر برد هم از نظر تفکیک و هم ازنظر ساختن میخام بگم که واقعا تنظیم لوپ کوثر سخت و خسته کنندس الان هم گذاشتمش کنار دارم روی طرح مهندس حمید کار میکنم تا الان که هیچ ایرادی نداشته کلا میخام بگم عالیه (اف پی ال) از همه لحاظ هم از نظر قیمت تمام شده هم از نظر برد که واقعا من مثلشا ندیدم کیفیت تفکیکشم من تا حالا نمونشا ندیدم من پیشنهاد میکنم روی اف پی ال مهندس حمید سرمایه گذاری کنید به نتیجه میرسید مهمترش این مهندس این طرح را مدام اپدیت میکنه که این مثل این که سیستم گارانتی داره

پنج شنبه 31 اردیبهشت1394 - 4:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mpoo جان حتما کیفیت کارت پایینه که نتونستی خوب بسازیش . ماهک ساخته و ازش راضی هست . در ضمن ما چطوری حرف شما را باور کنیم . ( 2تا پست داری تا لحظه نگارش این متون ) کاربر با سابقه ای هم نیستی که . اگه راست میگی حسن نیت خودتو ثابت کن و از مدارت چندتا عکس بزار.

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

پنج شنبه 31 اردیبهشت1394 - 9:10pm

هوشیار عزیز من به خاطر این گفتم هزینه اضافی نکنید وگرنه خوشحال میشم شما نتیجه بگیرید از تجربیاتتون استفاده میکنیم.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 1 خرداد1394 - 7:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mpoo عزیز ممنون از بیان تجربتون اما خدمت شما عرض کنم شما ظاهرا نسخه ی قدیمی و avr رو ساختین ولی من نسخه ی arm رو ساختم و دیشب هم رفته بودم بیرون واسه تست که چند تکه ظرف مسی رو توی 110 راحت با لوپ حدود 25 توی خاک میزد فقط این نکته رو باز هم عرض کنم که تفکیک توی خاک و برای فلزات قدیمی اصلا چیزی نیست که بشه بهش اعتماد کرد

جمعه 1 خرداد1394 - 8:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mpoo جان ، شرمنده داداش من اون طوری گفتم ، بله شما کارتون درسته و متاسفم که نتیجه ی مطلوب نگرفتید . حال شما و مهندس ماهک با روی هم گذاشتن تجربیاتتون قطعا به بهینه سازی مدار و ساخت بهتر اون کمک بزرگی خواهید کرد.
موفق و سربلند باشید.

جمعه 1 خرداد1394 - 11:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

~O) @};-

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

شنبه 2 خرداد1394 - 5:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Coil Parameters @};-

http://www.geotech1.com/cgi-bin/pages/c ... /index.dat

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

شنبه 2 خرداد1394 - 10:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خسته نباشید جنابان mhak - mpoo - reza2490 اگر دسترسی به لوپ مینلب سری جی پی دارید لطفا مدارو با اون لوپ تست بزنید . اگرم دسترسی ندارید مدارو برای جناب کرمی یا مهندس کاوشگر بفرستید که به این نوع لوپ دسترسی دارند .

شنبه 2 خرداد1394 - 11:40pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 412 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 ... 42  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 10 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure