انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 3:43pm

پاسخ به موضوع  [ 412 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 ... 42  بعدی
 QuasarARM - اندی 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حالا يه سوال ؟
ميشه از اين مدار به عنوان توباکس استفاده کرد ؟ يعنی مثل فلزياب توباکس دوتا سيم پيچ رو يکه موازی با زمين و يکی عمود با زمين

خدايا مددی کن

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 2:32pm

mhak جان ممنون از جواب متمعا باش من این مدار رو میسازم مدار خوبی باید از آب در بیاد
چند تا فیلم تو یوتیوب ازش دیدم بیشتر سکه تست میکردن باهاش
فکر میکنم واسه سکه یابی بدک نباشه
به نطر شما حداکثر برد این دستگاه واسه یه فلز بزرگ چند متره؟

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 3:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

asad0331 نوشته است:
mhak جان ممنون از جواب متمعا باش من این مدار رو میسازم مدار خوبی باید از آب در بیاد
چند تا فیلم تو یوتیوب ازش دیدم بیشتر سکه تست میکردن باهاش
فکر میکنم واسه سکه یابی بدک نباشه
به نطر شما حداکثر برد این دستگاه واسه یه فلز بزرگ چند متره؟

خواهش میکنم دوست عزیز
به نظر من توی هوا با لوپ 45حداکثر میشه تا 3 متر برای فلز بزرگ نتیجه گرفت و حالت توباکس هم میشه استفاده کرد اما نمیدونم چقدر میتونه برد داشته باشه

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 6:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

غضنفر نوشته است:
mhak نوشته است:
البته توجه داشته باشین این دستگاه بعد از نصب میکرو روی مدار پروگرام میشه به این صورت که کلید بوت مدار رو میزنیم و ای سی به حالت بوت میره و بعد با استفاده از rx و tx ای سی رو فلش میکنیم
اگه دوستان مدار رو ساختن و به مشکلی برخورد کردن در حد توانم کمک خواهم کرد میخوام شر فروشنده ها از سر این مدار کم بشه البته با کمک دوستان :D

داداش شما هم فروشنده اى ؟؟

خب غضنفر عزیز میشه بفرمایین اینکه فروشنده ام از کجای حرفام معلومه؟ :D
غضنفر نوشته است:
حالا يه سوال ؟
ميشه از اين مدار به عنوان توباکس استفاده کرد ؟ يعنی مثل فلزياب توباکس دوتا سيم پيچ رو يکه موازی با زمين و يکی عمود با زمين

این سوال هم چند بار مطرح شده و قبلا هم عرض کردم میشه ولی چقدر عمق بزنه رو باید دقیق تست بشه دوست عزیز

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 6:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان فروشنده باید خدمتتون عرض کنم که بنده به هیچ عنوان از ادامه ی این تاپیک منصرف نخواهم شد حتی اگه کسی تمایلی به ساخت نداشته باشه فقط نتایج تست و تجربیات خودمو توی تاپیک اعلام خواهم کرد پس نه تو خصوصی نه توی تاپیک خودتون به زحمت نندازین :D

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 6:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mhak نوشته است:
دوستان فروشنده باید خدمتتون عرض کنم که بنده به هیچ عنوان از ادامه ی این تاپیک منصرف نخواهم شد حتی اگه کسی تمایلی به ساخت نداشته باشه فقط نتایج تست و تجربیات خودمو توی تاپیک اعلام خواهم کرد پس نه تو خصوصی نه توی تاپیک خودتون به زحمت نندازین :D

کارت درسته :x
وضع مالی خرابه من که فعلا نمی تونم درستش کنم.
کفتید که با لوپ 45عمق توهوا3متر اینو خودتون تست کردید.؟
میشه یک فیلم کم حجم از دستگاه خودت در زمان تفکیک بگیری بذاری.

وما منتظریم که شما که واردتر هستید به شکل توباکسی هم درستش کنید ببینید چه عمقی میزنه4متر بزنه عالی میشه

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 7:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

reza2490 نوشته است:
mhak نوشته است:

کارت درسته :x
وضع مالی خرابه من که فعلا نمی تونم درستش کنم.
کفتید که با لوپ 45عمق توهوا3متر اینو خودتون تست کردید.؟
میشه یک فیلم کم حجم از دستگاه خودت در زمان تفکیک بگیری بذاری.

وما منتظریم که شما که واردتر هستید به شکل توباکسی هم درستش کنید ببینید چه عمقی میزنه4متر بزنه عالی میشه

رضا جان در مورد این مقدار عمق تست نکردم چون لوپ 45 خودم هنوز کامل اماده نشده اما با توجه به تستی که با لوپ 27 انجام دادم و تونست یه ماشین رو حدود 2.5 بزنه اینکه با لوپ 45 بتونه 3متر بزنه تقریبا قطعی هست
تفکیک به صورت نمودار vdi هست وچیز خاصی رو نمیشه با فیلم مشخص کرد مخصوصا که با تغییر شکل هندسی اجسام تفکیک دچار اشکال میشه ولی حذف اهن به صورت قطعی کار میکنه اگه شد یه فیلم هم میگیرم
در مورد تست توباکس هم چشم اولین فرصتی که دست داد لوپ میپیچم و توباکس رو هم تست میکنم اما چون تست توی خونه با وی ال اف اصلا چیزی رو مشخص نمیکنه باید حتما فرصت بیرون رفتن پیش بیاد تا تست انجام بدم

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 9:01pm

سلام
ببخشید دوستان این مدار فیبر 1 رو هم داره
کل تاپیک رو نگاه کردم فیبر دو رو بود
ممنون میشم اگه فیبر 1 رو داره pdfش رو قرار بدین
مرسی

جمعه 25 اردیبهشت1394 - 11:59am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: ایران
سلام اقا ماهک یک سکه 500را با لوپ 45 چند سانت میزنه حساسیتش به طلا و نقره چطوره

جمعه 25 اردیبهشت1394 - 4:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوست عزیز asad0331
متاسفانه من نتونستم فیبر تک رو براش پیدا کنم که اینجا بذارم
پرستوجان حتما میدونین که وی ال اف مشکلی برای سنس طلا نداره و پرقدرت سنس میکنه لوپ 45 هم واقعا دردسر ساخت و تنظیمش خیلی زیاده اما من امروز بالاخره تونستم تمومش کنم ولی سکه رو خوب سنس نمیکنه اما اهداف بزرگ رو خوب سنس میکنه امروز بردم بیرون تا 1.20 زیر خاک بکر یه تیکه فیبر مسی 13*15 رو با قدرت سنس میکرد و نتونستم فیبر رو توی عمق بیشتری بذارم و تست کنم فکر میکنم برای هدف بزرگ با همین لوپ بشه تا 2.50 خیلی راحت جواب گرفت

جمعه 25 اردیبهشت1394 - 7:59pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 412 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 ... 42  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 17 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure