انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 4 اردیبهشت1403 - 7:35pm

پاسخ به موضوع  [ 412 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 ... 42  بعدی
 QuasarARM - اندی 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان چند روزی هست که مطلع شدیم دستهای پشت پرده :D دارن روی این مدار کار میکنن که اینو به تولید انبوه برسونن من توصیه میکنم که دوستان خودشون بسازن و به هیچ عنوان این دستگاه رو به صورت آماده از فروشنده های خیلی محترم خریداری نکنن چون قطعا هدف اونا کمک به خریدار نبوده و به همین دلیل یه دستگاه بی کیفیت و فاقد کارایی خواهند ساخت همونطور که قبلا هم زیاد دیدیم این فروشنده ها دستگاه هایی که خیلی ساخت ساده تری نسبت به این مدار داشتن رو نتونستن درست از پسش بربیان قطعا این مدار رو که تنظیم لوپش یکی از مشکلترین مراحل ساختش خواهد بود رو به درستی انجام نخواهند داد پس باز هم توصیه میکنم به هیچ عنوان این دستگاه رو به صورت آماده خریداری نفرمایید

یکشنبه 13 اردیبهشت1394 - 11:59pm

mhak نوشته است:
دوستان چند روزی هست که مطلع شدیم دستهای پشت پرده :D دارن روی این مدار کار میکنن که اینو به تولید انبوه برسونن من توصیه میکنم که دوستان خودشون بسازن و به هیچ عنوان این دستگاه رو به صورت آماده از فروشنده های خیلی محترم خریداری نکنن چون قطعا هدف اونا کمک به خریدار نبوده و به همین دلیل یه دستگاه بی کیفیت و فاقد کارایی خواهند ساخت همونطور که قبلا هم زیاد دیدیم این فروشنده ها دستگاه هایی که خیلی ساخت ساده تری نسبت به این مدار داشتن رو نتونستن درست از پسش بربیان قطعا این مدار رو که تنظیم لوپش یکی از مشکلترین مراحل ساختش خواهد بود رو به درستی انجام نخواهند داد پس باز هم توصیه میکنم به هیچ عنوان این دستگاه رو به صورت آماده خریداری نفرمایید

سلام دوست عزیز خسته نباشید
قطعات این فلزیاب رو از کدوم فروشگاه میشه تهیه کرد؟

دوشنبه 14 اردیبهشت1394 - 5:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوست عزیز شما باید قطعات رو سفارش خارج بدین .سایت الوری .جوان الکترونیک.چهره الکترونیک.ایران میکرو. همه ی اینها سفارش خارج میپذیرن اما الوری به صورت تخصصی تر کار میکنه

دوشنبه 14 اردیبهشت1394 - 5:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

انگار اینجا دوستان یا از اسم سفارش خارج میترسن یا لقمه ی آماده میخوان :D مثلا اینطوری میخواین گنج پیدا کنین؟!!! :D دوستان که ظاهرا کسی مشتاق ساخت این مدار نیست اما اگه کسی اشتباها :D تاکید میکنم اشتباها خواست بسازه حواسش باشه به هیچ عنوان نمیشه تنظیم کویل رو در فاصله ی کمتر از سه متر از فلزات انجام داد چون روی بالانس تاثیر منفی زیادی خواهد گذاشت و همه ی زحمات شما برای تنظیم کویل به باد خواهد رفت

چهارشنبه 15 اردیبهشت1394 - 12:14am

mhak نوشته است:
انگار اینجا دوستان یا از اسم سفارش خارج میترسن یا لقمه ی آماده میخوان :D مثلا اینطوری میخواین گنج پیدا کنین؟!!! :D دوستان که ظاهرا کسی مشتاق ساخت این مدار نیست اما اگه کسی اشتباها :D تاکید میکنم اشتباها خواست بسازه حواسش باشه به هیچ عنوان نمیشه تنظیم کویل رو در فاصله ی کمتر از سه متر از فلزات انجام داد چون روی بالانس تاثیر منفی زیادی خواهد گذاشت و همه ی زحمات شما برای تنظیم کویل به باد خواهد رفت

سلام دوست عزیز ولا من موندم چطوری از این سایت الوری سفارش بدم . از سفارش دادن هم ترسی ندارم :D
شما یه لطفی بفرمایید قیمت کل قطعاتش چقدر میشه ببینیم اگه مناسب بود حتما میسازیمش
به قول ندامون چرا که نه :D

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 11:02am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

asad0331 نوشته است:
mhak نوشته است:

سلام دوست عزیز ولا من موندم چطوری از این سایت الوری سفارش بدم . از سفارش دادن هم ترسی ندارم :D
شما یه لطفی بفرمایید قیمت کل قطعاتش چقدر میشه ببینیم اگه مناسب بود حتما میسازیمش
به قول ندامون چرا که نه :D

حداکثر 50000 قطعاتش میشه البته واسه فیبر بدون باطری

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 11:33am

قیمت قطعات عالیه
اگه نوع باتری و نوع پروگرم میکروش رو هم بفرمایید ممنون میشم

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 1:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

asad0331 نوشته است:
قیمت قطعات عالیه
اگه نوع باتری و نوع پروگرم میکروش رو هم بفرمایید ممنون میشم

پروگرمر رو میتونین از هر مبدل ttl to usb استفاده کنین ولی مدل پیشنهادی اندی مبدل هایی با ای سی ft232 هست که من هم اینو ساختم و استفاده کردم
باطری هم میتونین از 6 ولت به بالا استفاده کنین بیشتر از 13 ولت رو باید از رگولاتور 12 استفاده کنین البته این مدار نیازی به ولتاژ بیشتر از این نداره خود من از دوتا باطری لیتیومی استفاده میکم و اتفاقا خوب هم جواب میده

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 2:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

البته توجه داشته باشین این دستگاه بعد از نصب میکرو روی مدار پروگرام میشه به این صورت که کلید بوت مدار رو میزنیم و ای سی به حالت بوت میره و بعد با استفاده از rx و tx ای سی رو فلش میکنیم
اگه دوستان مدار رو ساختن و به مشکلی برخورد کردن در حد توانم کمک خواهم کرد میخوام شر فروشنده ها از سر این مدار کم بشه البته با کمک دوستان :D

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 2:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mhak نوشته است:
البته توجه داشته باشین این دستگاه بعد از نصب میکرو روی مدار پروگرام میشه به این صورت که کلید بوت مدار رو میزنیم و ای سی به حالت بوت میره و بعد با استفاده از rx و tx ای سی رو فلش میکنیم
اگه دوستان مدار رو ساختن و به مشکلی برخورد کردن در حد توانم کمک خواهم کرد میخوام شر فروشنده ها از سر این مدار کم بشه البته با کمک دوستان :D

داداش شما هم فروشنده اى ؟؟

خدايا مددی کن

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 2:24pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 412 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 ... 42  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 16 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure