انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 5:09am

پاسخ به موضوع  [ 412 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 ... 42  بعدی
 QuasarARM - اندی 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

منظورش گزینه aنصف گزینه m باشه

شنبه 22 فروردین1394 - 5:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مقدسی نوشته است:
منظورش گزینه aنصف گزینه m باشه

مقدسی جان شما مطمینی؟..آخه این یه برداره اون عکس هم نمونه ی کاره نه خود اعداد.a که زاویست و mهم طول خط رخورد x و y میشه

شنبه 22 فروردین1394 - 6:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان من مدار رو کامل اماده کردم و گذاشتم تو جعبه یه لوپ 25 هم درست کردم البته چون روش درست بالانس کردنشو نمیدونم نتونستم خوب ازش نتیجه بگیرم الان برای فلز بزرگ حداکثر حدودای 120 میزنه من ادرس سایت مدار البته ترجمه شده به انگلیسیشو میذارم اگه کسی تونست برای بالانسش کمک کنه ممنون میشم
http://translate.google.com/translate?h ... &sandbox=1

شنبه 29 فروردین1394 - 2:37pm
مدیر کل
مدیر کل

خسته نباشی mhak عزیز.
به شما تبریک میگم! تقریبا به نتیجه نهایی رسیدین. دیگه از لوپ 25 دابل دی و یک سیستم وی ال اف دستساز واقعا چقدر بیش از این میشه انتظار داشت؟ اگر همه چیز ایده آل هم بود برد نهایی به 150 نمیرسید! اگر دنبال برد بیشتر از این هستین باید سراغ لوپ بزرگتری برید که البته ساخت و تنظیم و حتی اپراتوریش هم مشکل تر هست.

شنبه 29 فروردین1394 - 4:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
خسته نباشی mhak عزیز.
به شما تبریک میگم! تقریبا به نتیجه نهایی رسیدین. دیگه از لوپ 25 دابل دی و یک سیستم وی ال اف دستساز واقعا چقدر بیش از این میشه انتظار داشت؟ اگر همه چیز ایده آل هم بود برد نهایی به 150 نمیرسید! اگر دنبال برد بیشتر از این هستین باید سراغ لوپ بزرگتری برید که البته ساخت و تنظیم و حتی اپراتوریش هم مشکل تر هست.

ممنون مهندس عزیز شما هم خسته نباشین
راستش خیلی وقته یه قاب واسه لوپ 45 اماده کردم البته واسه پیچیدن سیم که میخواستم بپیچمش اما تا روش درست بالانس کردنشو یاد نگیرم سراغ پیچیدن لوپش نمیرم و به هر دری زدم نتونستم یاد بگیرم تنها راهی که واسم مونده اینه که برم کلاس زبان روسی :D

شنبه 29 فروردین1394 - 7:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان به عرضتون برسونم که من با مدار کوثر و با یه لوپ حدود چهل سانتی که برای تست درست کردم برای یه سینی بزرگ به بردی حدود دو متر رسیدم این در حالیه که لوپ رو فیکس نکردم و تنظیمات اصولی لوپ رو همچنان نتونستم یاد بگیرم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 1 اردیبهشت1394 - 3:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام ایا با این لوپ تکفیک هم دارید تکفیکش صوتی هستش وایا قطعاتش پیداکردنش سخته لطفا راهنمایی بفرماید فکرکنم شما دوست خوب اولین کسی باشید که از این نوع فلزیابها نتیجه گرفتید اگه خدا یاری کرد بسازیم

سه شنبه 1 اردیبهشت1394 - 9:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مقدسی نوشته است:
سلام ایا با این لوپ تکفیک هم دارید تکفیکش صوتی هستش وایا قطعاتش پیداکردنش سخته لطفا راهنمایی بفرماید فکرکنم شما دوست خوب اولین کسی باشید که از این نوع فلزیابها نتیجه گرفتید اگه خدا یاری کرد بسازیم

سلام مقدسی جان
بله این مدار کلا تفکیک داره تفکیکش هم به صورت نمودار vdi کار میکنه قطعاتش توی بازار خیلی کم پیداست میکروش رو چهره داره بقیه قطعات رو هم هر فروشگاهی شاید یه نمونه داشته باشه اگه بخواین بسازین بهترین راه حل تهیه ی قطعاتش سفارش خارجه هست و میتونین از این فروشگاه سفارش بدین
http://www.elevery.com/home.aspx

سه شنبه 1 اردیبهشت1394 - 9:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

داداش يعنی ميشه مثلا يه لوپ 60واسش ساخت که بيشتر و بهتر از اين عمل کنه البته با تفکيک

خدايا مددی کن

سه شنبه 1 اردیبهشت1394 - 9:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

غضنفر نوشته است:
داداش يعنی ميشه مثلا يه لوپ 60واسش ساخت که بيشتر و بهتر از اين عمل کنه البته با تفکيک

شما هر لوپی براش بسازی که عمل کنه تفکیک هم میکنه ولی اینکه بشه ساخت و جواب گرفت رو فکر میکنم دیگه باید از اندی پرسید :D تنظیم لوپ بزرگ کار بسیار مشکلیه و همچنین فیکس کردنش چون با یه جابجایی میکرومتری کل تنظیماتش به هم میریزه هرچه لوپ بزرگتر باشه تنظیم و کار کردن باهاش هم سخت تر میشه ضمنا لوپ این دستگاه حتما باید گرافیت کاری بشه و گرافیت هم که همچنان معضل بزرگ ماست :D

سه شنبه 1 اردیبهشت1394 - 10:11pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 412 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 ... 42  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 13 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure