انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 3:26pm

پاسخ به موضوع  [ 556 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 34 , 35 , 36 , 37 , 38 , 39 , 40 ... 56  بعدی
 Fortune فول دیجیتال با تفکیک و آپشن های گوناگون نسخه M 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام خدمت دوستان محترم...
خواستم فیبر فورتون m2 رو بدم برام بزنن دو رو متالیزه.. ولی گفتن باید فایل پروتل باشه...pdf قبول نمیکنن... دوستان اگه کسی فایل پروتل m2 رو داره خواهشا بذاره...ممنون میشم.. دمتون گرم :ymhug:

جمعه 23 تیر1396 - 2:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: زانی و کوره هاتمه؟
هر کسی داره دریغ نکنه :ymhug: لامصب لاین هاش خیلی نزدیکه با اتو زیاد جالب در نمیاد با لمینت هم نمیصرفه اگه بخوای این همه وقت و انرژی صرف لمینت کنی یه برد طرحی کنی راحت تره

جمعه 23 تیر1396 - 9:26pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام و عرض ادب...
اقای asadof عزیز توی شماتیک مدار m2 نوشته MCP604T-I/SL و توی لیست قطعات زده MCP604T-I/SN..... کدوم درسته؟
و بازم تو شماتیک زده MCP602-I/SN... تو لیست قطعات زده MCP604T-I/SN... کدوما درسته؟؟؟ ممنون میشم اگه راهنمایی بکنین...

چهارشنبه 4 مرداد1396 - 6:44pm
کاربر فعال
کاربر فعال

اون پسوندهای SN و SL واسه چی هستن.. فرقشون چیه؟یا 604 با 604T فرقش چیه...اینا گیجم کرده واقعا...خواهش میکنم راهنمایی بکنین...یه دنیااا ممنون

چهارشنبه 4 مرداد1396 - 6:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Atroo نوشته است:
اون پسوندهای SN و SL واسه چی هستن.. فرقشون چیه؟یا 604 با 604T فرقش چیه...اینا گیجم کرده واقعا...خواهش میکنم راهنمایی بکنین...یه دنیااا ممنون

برای مشخص نمودن فرق این دو به دیتا شیت این قطعه مراجعه کنید، در دیتا شیت فرق این دو نوشته شده است. شما باید کنجکاو باشید و با دیتا شیت قطعات کار کنید . دیتا شیتها امروزه به لطف اینترنت در دسترس است.

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

چهارشنبه 4 مرداد1396 - 7:08pm
کاربر فعال
کاربر فعال

من منظورم این نبود جناب hoshyar191 ... تو شماتیک یه چیزی نوشته تو لیست قطعات یه چیز دیگه... واسه این سر در گم بودم... برای این مشکل دیتاشیت به چه درد من میخوره مثلا؟؟؟تو شماتیک MCP604T-I/SL نوشته... تو لیست قطعات MCP604T-I/SN نوشته...و تو شماتیک نوشته MCP602-I/SN.. و توی لیست نوشته MCP602T-I/SN.... خواستم بدونم کدوم درسته که سفارش بدم...حالام شما یه کم توجه داشتی اینجوری مزه نمیپروندی داداش من...

چهارشنبه 4 مرداد1396 - 10:55pm

Atroo نوشته است:
من منظورم این نبود جناب hoshyar191 ... تو شماتیک یه چیزی نوشته تو لیست قطعات یه چیز دیگه... واسه این سر در گم بودم... برای این مشکل دیتاشیت به چه درد من میخوره مثلا؟؟؟تو شماتیک MCP604T-I/SL نوشته... تو لیست قطعات MCP604T-I/SN نوشته...و تو شماتیک نوشته MCP602-I/SN.. و توی لیست نوشته MCP602T-I/SN.... خواستم بدونم کدوم درسته که سفارش بدم...حالام شما یه کم توجه داشتی اینجوری مزه نمیپروندی داداش من...

فرقی نداره فقط پسوندها باهم فرق داره از نظر تیپ همه شان یکی هستند

یکشنبه 15 مرداد1396 - 2:38pm

perzo1337 نوشته است:
Atroo نوشته است:

دستگاه خوبیه اما تنظیم کوئیلش خیلی سخته ختی starآقای هم که سازنده اصلیش تو ایرانه باز هم نمیتونه خوب تنظیمش کنه pinpointerش کار نمیکنه. مثل روسیش کار نمی کنه روسیش با لوپ 38 حدود 48 سانت یک سکه رو می زنه اما دستگاهی که آقای starساختند سکه 500تومانی رو با لوپ 28 سانت.27سانتیمتر بیشتر نمیزنه ولوپ 38 هم نتونست بسازه می گفتن با لوپ 38 کار نمیکنه.

یکشنبه 15 مرداد1396 - 2:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

perzo1337 نوشته است:
perzo1337 نوشته است:
Atroo نوشته است:

دستگاه خوبیه اما تنظیم کوئیلش خیلی سخته ختی starآقای هم که سازنده اصلیش تو ایرانه باز هم نمیتونه خوب تنظیمش کنه pinpointerش کار نمیکنه. مثل روسیش کار نمی کنه روسیش با لوپ 38 حدود 48 سانت یک سکه رو می زنه اما دستگاهی که آقای starساختند سکه 500تومانی رو با لوپ 28 سانت.27سانتیمتر بیشتر نمیزنه ولوپ 38 هم نتونست بسازه می گفتن با لوپ 38 کار نمیکنه.

اتفاقا پوینترش خیلی خوب کار میکنه.پوینتر حالت اتو بالانس داره. و با لوپ 38 سانت مشکلی نداره.کلا برای افراد مبتدی اصلا توصیه نمیشه بسازند.وقتی تو پسوند قطعات مشکل دارند.دیگه تنظیم لوپ رو... :D

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

سه شنبه 17 مرداد1396 - 8:57pm

اقای اسدف ایت تاپیک گذاشته شده که همه به هم کمک کنند و مبتدی ها هم به جاهایی برسند_خداوند هرکسی رو اندازه ی قلبش میده_اگر میتونی کمک کنی یاعلی_اگر نه که هیچ دیگه داداش_یک چیز علمی از شما ندیدیم داداش داخل این تاپیک_فقط توصیه میکنید_باشه داداش ما نمیسازیم

شنبه 20 مرداد1396 - 12:45am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 556 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 34 , 35 , 36 , 37 , 38 , 39 , 40 ... 56  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 15 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure