انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 4:46am

پاسخ به موضوع  [ 556 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 28 , 29 , 30 , 31 , 32 , 33 , 34 ... 56  بعدی
 Fortune فول دیجیتال با تفکیک و آپشن های گوناگون نسخه M 
نویسنده پیغام

محل اقامت: تهران
asadof نوشته است:
دوست عزیز از نظر من هم کاملا ارتباط داره!!!
چون تمایل ندارم هیچ اطلاعاتی در مورد هر نوع فلزیابی بدست افرادی مثل فرید باقری و .... قرار بگیره و سو استفاده کنند. مثل همون جریان مدار حمید که از روش ساخته حالا هم میگه مدار مشکل داشته من تکمیلش کردم !!! تا جایی که اطلاع دارم ایشون اصلا حتی نمی دونند. مقاومت چی هستش.برداشت من از پست شما اینه از سال 92 فقط دارید اطلاعات سایت رو جمع اوری میکنید.بدون اینکه کوچکترین کمکی به دوستان بکنید.(ایا به نظر شما ربط نداره؟) البته قصد جسارت ندارم. ولی میدونم افراد شرکت kxs فرید باقری و .... الان اینجا حضور دارند.همیشه نمیشه که دو دستی گرفت باید از یک دست داد و از دست دیگه گرفت :D

اقای اسداف یه سوال در مورد پروگرامر داشتم وسلام ! نیازی هم نمیبینم بیشتر از این یه پست یه جواب پست شما بدم و فضای مبحث پست رو عوض کنم ! و نیازی هم به هیچ اطلاعاتی در مورد هیچ نوع فلز یاب از شما و نه هیچ شخص دیگری ندارم تا اشخاصی هم با هر سطح معلوماتی مورد سو استفاده قرار بگیرد . و اما در مورد برداشت شما در مورد جمع اوری اطلاعات سایت !!! وقتی اطلاعاتی تو سایت قرار میگیره همگانی و عمومی میشه نه تنها من ! بلکه کل دنیا میتونن وارد سایت بشن و از اون استفاده کنن ! در ضمن کسی هم نیستم که در صورت نداشتن اطلاعات کافی شخصی رو راهنمایی کنم و پست بزارم تا تعداد پستهام بره بالا ! هر چند نوشته اید قصد جسارت ندارید اما این نوع برخورد رو از شما جدا انتظار نداشتم ! حضور من هم در این انجمن صرفا جهت علاقه هست که فکر نکنم کسی از این بابت ناراحت یا دلگیر باشه موفق باشید ! :-H

دوشنبه 8 خرداد1396 - 1:36pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

asadof نوشته است:
kurosh نوشته است:
اسدف گرامی آیا برای لوپهای DD حتما ابتدا باید دقیقا فرکانسهای فرستنده و گیرنده را بین 6 تا 8 کیلو هرتز کنیم و سپس نال کنیم؟ منظورم این است که مثلا اگر فرستنده 7250هرتز شد گیرنده نیز باید دقیقا همین مقدار باشد؟ یا اشکالی ندارد اگر مقداری باهم اختلاف داشته باشند؟

سلام و درود
بین 1 تا 2 کیلو هرتز اختلاف وجود داره.
شما 1.2 کیلو هرتز گیرنده رو کمتر بذار.
گیرنده 6000 هزار باشه خوبه.

سپاس از راهنمایی شما دوست گرامی @};-

دوشنبه 8 خرداد1396 - 2:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mehrdad1971s نوشته است:
asadof نوشته است:
دوست عزیز از نظر من هم کاملا ارتباط داره!!!
چون تمایل ندارم هیچ اطلاعاتی در مورد هر نوع فلزیابی بدست افرادی مثل فرید باقری و .... قرار بگیره و سو استفاده کنند. مثل همون جریان مدار حمید که از روش ساخته حالا هم میگه مدار مشکل داشته من تکمیلش کردم !!! تا جایی که اطلاع دارم ایشون اصلا حتی نمی دونند. مقاومت چی هستش.برداشت من از پست شما اینه از سال 92 فقط دارید اطلاعات سایت رو جمع اوری میکنید.بدون اینکه کوچکترین کمکی به دوستان بکنید.(ایا به نظر شما ربط نداره؟) البته قصد جسارت ندارم. ولی میدونم افراد شرکت kxs فرید باقری و .... الان اینجا حضور دارند.همیشه نمیشه که دو دستی گرفت باید از یک دست داد و از دست دیگه گرفت :D

اقای اسداف یه سوال در مورد پروگرامر داشتم وسلام ! نیازی هم نمیبینم بیشتر از این یه پست یه جواب پست شما بدم و فضای مبحث پست رو عوض کنم ! و نیازی هم به هیچ اطلاعاتی در مورد هیچ نوع فلز یاب از شما و نه هیچ شخص دیگری ندارم تا اشخاصی هم با هر سطح معلوماتی مورد سو استفاده قرار بگیرد . و اما در مورد برداشت شما در مورد جمع اوری اطلاعات سایت !!! وقتی اطلاعاتی تو سایت قرار میگیره همگانی و عمومی میشه نه تنها من ! بلکه کل دنیا میتونن وارد سایت بشن و از اون استفاده کنن ! در ضمن کسی هم نیستم که در صورت نداشتن اطلاعات کافی شخصی رو راهنمایی کنم و پست بزارم تا تعداد پستهام بره بالا ! هر چند نوشته اید قصد جسارت ندارید اما این نوع برخورد رو از شما جدا انتظار نداشتم ! حضور من هم در این انجمن صرفا جهت علاقه هست که فکر نکنم کسی از این بابت ناراحت یا دلگیر باشه موفق باشید ! :-H

متوجه نشدم منظور شما از کدام برخورد هستش در هر حال اینجا هر کسی تمایل داره اطلاعات میده و اجباری هم نیست.بنده هم دیگه تمایلی ندارم به پستهای شما جواب بدم. موفق باشید و بدرود

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

دوشنبه 8 خرداد1396 - 4:41pm

خدابیامرزه پدر و مادر روس های نامسلمان رو که از ته قلب همه اطلاعات ومدارات رو
در اختیار مردم دنیا گذاشتند
دوستان گرامی کلی بار زیر زمین هست واستفاده ای هم نمیشه
وهمینجوری از هزاران سال قبل مانده تاالان_اگر این خزانه ها بیرون کشیده شوند
بسیار به وضع کمبود طلا سامان داده میشه
امیدوارم دوستان بدون منت و تیکه وکنایه به هم کمک کنند و دیگرانی هم که استفاده
میکنند بسیار قدردان باشند
این سایت راه اندازی شده که همه سطح علمیشان دررابطه با فلزیاب بالا بره
خدایی چه دلی داره داداش حمید گل که یک فلزیاب رو در جا عمومی کرد
لطفا به هم کمک کنین دوستان از ته قلب
من تازه وارد این تاپیک شدم وبخاطر نداشتن اطلاعات کافی راجب فلزیاب ها نمیتونم
مطلب خوبی بزارم که همه استفاده کنند
اگر به دست وپای خودمان نگاه کنیم متوجه میشیم که همه ی ماها مثل همیم وهمه دل
داریم وکلی ارزو_هرچه به هم بیشتر کمک کنیم بیشتر پیشرفت میکنیم این خاصیت
وجود افرینش هست :YMPEACE: :YMPEACE: :YMPEACE: :YMPEACE:

سه شنبه 9 خرداد1396 - 4:54am

محل اقامت: تهران
پیوست:
اتصال پین های پروگرامر pickit 3.JPG

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 9 خرداد1396 - 12:07pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

rahmat_tajari نوشته است:
خدابیامرزه پدر و مادر روس های نامسلمان رو که از ته قلب همه اطلاعات ومدارات رو
در اختیار مردم دنیا گذاشتند
دوستان گرامی کلی بار زیر زمین هست واستفاده ای هم نمیشه
وهمینجوری از هزاران سال قبل مانده تاالان_اگر این خزانه ها بیرون کشیده شوند
بسیار به وضع کمبود طلا سامان داده میشه
امیدوارم دوستان بدون منت و تیکه وکنایه به هم کمک کنند و دیگرانی هم که استفاده
میکنند بسیار قدردان باشند
این سایت راه اندازی شده که همه سطح علمیشان دررابطه با فلزیاب بالا بره
خدایی چه دلی داره داداش حمید گل که یک فلزیاب رو در جا عمومی کرد
لطفا به هم کمک کنین دوستان از ته قلب
من تازه وارد این تاپیک شدم وبخاطر نداشتن اطلاعات کافی راجب فلزیاب ها نمیتونم
مطلب خوبی بزارم که همه استفاده کنند
اگر به دست وپای خودمان نگاه کنیم متوجه میشیم که همه ی ماها مثل همیم وهمه دل
داریم وکلی ارزو_هرچه به هم بیشتر کمک کنیم بیشتر پیشرفت میکنیم این خاصیت
وجود افرینش هست :YMPEACE: :YMPEACE: :YMPEACE: :YMPEACE:

سلام
خدا اموات شما رو هم بیامرزه
ولی دوست عزیز پنیر مجانی تو تله موش پیدا میشه!!! درسته مدار در اختیار دیگران گذاشته ولی دلیل داره.چرا از سیاسیت چیزی نمی دونید :D
اول دو تا مدار قرار داد که در هر دو مدار ادرس سایت خودش بود.جهت تبلیغ و اگاه کردن مشتری از محصول خودش که بازار رو تو دستش بگیره !!!حالا بقول شما اگه از ته قلب مدار گذاشته =)) اون فورتون پرو رو رایگان بذاره نه اینکه فقط یک ایسی پروگرم شده رو به قیمت یه فلزیاب شرکتی بفروشه. مسایل دیگه هم هستش دیگه اشاره ای نمیکنم!!! در ضمن گنج خیار و گوجه نیست همه جا ریخته باشه. بدرود

سه شنبه 9 خرداد1396 - 12:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

در ضمن اینجا اکثرا فروشنده هستند تا کاوشگر و بنده هم تو قسمت پالسی کم کاری نکردم خصوصا تی ال 12000 پستها موجوده و به خیلیها هم کمک شایانی شد. البته بنده هم استفاده کردم منکر نیستم. ولی الان دیگه هر اطلاعاتی بذارید. بیشتر افرادی مثا فرید باقری و دستیارش فیض مبیرند. زمین شناسی رو میدند 8 میلیون یا مدار حمید تا 7 میلیون هم داده ! سایت ایران میکرو که کارش فروش قطعات الکترونیکی هستش ماشالله الان داره فلزیاب تبلیغ میکنه و میفروشه !!! انوقت انتظار از من و یا دوستان دیگر نداشته باشید.
من هم نمیگم فروشنده نیستم چرا هرزگاهی فرصت داشته باشم مدار رو میفروشم.تو تلگرام هم دوستان در جریان هستند. حتی به چند نفر که احتمال میدادم فروشنده میلیونی هستش کلا رد کردم گفتم اصلا چیزی ندارم ولی نه اینکه یک زمین شناسی بدیم 15 میلیون با چمدان الومینیومی!!! الان همین فورتون نهایت قیمت با لوپ و دسته شرکتی 2 میلیون و پالسی 1200 عادلانه است.

سه شنبه 9 خرداد1396 - 1:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اسد جان، طی مکاتبات شما آی سی برنامه ریزی شده با مدل فورتونا پرو ، قیمتش چنده؟
چطور میشه خرید ؟

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

سه شنبه 9 خرداد1396 - 3:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hoshyar191 نوشته است:
اسد جان، طی مکاتبات شما آی سی برنامه ریزی شده با مدل فورتونا پرو ، قیمتش چنده؟
چطور میشه خرید ؟

بذار بررسی کنم ولی به نظر من ارزش نداره این همه هزینه کنید. vlf انالوک هم خوبه یا همین m2

سه شنبه 9 خرداد1396 - 7:33pm

دوستان اگر کسی قطعه ی اضافه سفارش داده واز هرکدوم اگر یکی داره

ولازمش نمیشه من میخرم_لطفا قیمت بدید

چهارشنبه 10 خرداد1396 - 6:25am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 556 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 28 , 29 , 30 , 31 , 32 , 33 , 34 ... 56  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 33 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure