انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 8 اردیبهشت1403 - 10:07pm

پاسخ به موضوع  [ 52 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی
 فلزیاب پیشرفته coxa 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درگير خوندن اسمشم اخه ايکس چطوري ه خونده ميشه؟عجباااا

یکشنبه 7 دی1393 - 3:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mhak نوشته است:
درگير خوندن اسمشم اخه ايکس چطوري ه خونده ميشه؟عجباااا

تو زبان روسی x , معادل h تو انگلیسی هستش ;)

ایمان , راستی و خوش رویی = گنج واقعی

یکشنبه 7 دی1393 - 8:50pm

kooroshxfx نوشته است:
فایلهای hex

میشه لطفن فیبرشو در اندازه واقعی بذاری؟من تو دانلودها فقط جای قطعه وفیبر با جاگذاری رو پیدا کردم حالا میخوام پرینت بگیرم پیدا نمیکنم :-o

جمعه 19 دی1393 - 1:47pm

hoshyar191 نوشته است:
سلام
عارضم خدمت شما که مهندس بهنام این فلزیابو ساختن و از کارکردش فیلمی در آپارات آپلود نمودند . دوستان میتونن به این آدرس سری بزنند و نحوه ی کارشو ببینند.
http://www.aparat.com/behnamvp

دوستان عزیز بهنام ومصطفی اس وخرید ایرانیان واللهیاری وگلکسار و......همه یکیند یعنی یک کلاهبرداره که با بیست نام وارد سایتا میشه ولی وقتی تماس میگیری میبینی فقط پالسی داره با صد تومن ساخته بردشم یک متره 8 میلیون میفروشه-شارِژر 50 تومنی یک میلیون-دسته پلاستیکی یک میلیون-پس میبینین حق داره بنام ناصر میاد برا مهندس حمید پارازیت میندازه

جمعه 19 دی1393 - 2:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

farza نوشته است:
hoshyar191 نوشته است:
سلام
عارضم خدمت شما که مهندس بهنام این فلزیابو ساختن و از کارکردش فیلمی در آپارات آپلود نمودند . دوستان میتونن به این آدرس سری بزنند و نحوه ی کارشو ببینند.
http://www.aparat.com/behnamvp

دوستان عزیز بهنام ومصطفی اس وخرید ایرانیان واللهیاری وگلکسار و......همه یکیند یعنی یک کلاهبرداره که با بیست نام وارد سایتا میشه ولی وقتی تماس میگیری میبینی فقط پالسی داره با صد تومن ساخته بردشم یک متره 8 میلیون میفروشه-شارِژر 50 تومنی یک میلیون-دسته پلاستیکی یک میلیون-پس میبینین حق داره بنام ناصر میاد برا مهندس حمید پارازیت میندازه

فراز عزیز چون شما تا حال 3 تا پست دارید و یک روز پیش از زمان نگارش این پست ثبت نام نموده اید . مهندس بهنام رو نمیشناسید و دارید در مورد ایشون کم لطفی میکنید .
مهندس بهنام مقالات متعددی در امر آموزش الکترونیک منتشر کردند که جنبه ی آموزشی و کاربردی بالایی داره ، همچنین ایشان با انتشار راهنمای ساخت دلتا پالس و بررسی مدارات ماینر ، برای همیشه به سردرگمی های علاقمندان به مدارات فلزیاب ، پایان دادند . به وبلاگ جدیدشون سری بزنید خالی از لطف نیست .
http://kardasti555.blogsky.com/1393/05

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

جمعه 19 دی1393 - 7:39pm

خدمت شما عارضم ایشون رکتور 1000رو که فیلمشو گذاشتند یک انگشتر مفرغی به عرض یکسانت رو درهوا به لوپ نزدیک میکنه ونتیجه میگیره که بله....یک کامنت گذاشتم که یک حلقه واقعی طلا نزدیک کن ببینیم چقد میزنه تمام فحشهای رکیکی که لایق خودشه برام فرستادبعدشم از ایران پالس و.....حذف شدم ممکنه این اون نباشه ولی مصطفی اس و گلکسار بودنش مطمئنم.

شنبه 20 دی1393 - 8:24pm

alirezaii21 نوشته است:
ganbari نوشته است:
سلام و درود.دوست عزیز نقشه مدار نگذاشتین که.....نقشه رو بزارین وپی سی بی رو تحویل بگیرین :ymhug: با قطعات dip...منتظرم.

کوروش جان نقشه :y
دوست عزیز سلام منم با smd مشکل دارم میخام دیپش کنم اگه بجایی رسیدین وفیبرشو دیپ کردین لطفن برا منم بفرستین منم رسیدم براتون میفرستمfarza0ab@gm

دوشنبه 22 دی1393 - 6:58pm

mhak نوشته است:

Соха С-2Т-М

Cоха C-3TD-M

FORTUNE

FORTUNE-M
هستش . البته همشون وی ال اف هستن.

اولی و دومی اسمشون سها تلفظ میشه دارای تفکیک و نمایشگر کاراکتری

من که از روز اولی تا الان هرکاری میکنم که یه ارتباطی بین اینcoxa و سها پیدا کنم نمیشه لامصب خیلی بد اسمی گذاشته درگیرمون کرده ازکارو زندگی افتادم بس که ذهنم درگیرشه :D :D

سلام-دوست عزیز بین مدل 3 ومدل سها 2 که بصورت دیپ کارشده از نظر برنامه کاری فرقی هست؟

سه شنبه 23 دی1393 - 7:26pm

سلام دوست عزیز کورش جان لطفا طریقه ساخت و نقشه کامل میزاری تو سایت ممنون میشم لطفا

جمعه 26 دی1393 - 10:58am

hosin. نوشته است:
سلام دوست عزیز کورش جان لطفا طریقه ساخت و نقشه کامل میزاری تو سایت ممنون میشم لطفا

وست عزیز این چیزای لازم برای سها [img][img][img][url][url][/url][/url][/img][/img][/img]

جمعه 26 دی1393 - 4:20pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 52 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 39 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure