انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 3:42pm

پاسخ به موضوع  [ 35 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 pinpointer 
نویسنده پیغام

سرنای عزیز اونی ک شما تو سایت دیدی با مال من از زمین تا اسمون فرق داره.اگه دوست داری عکس دستگاهم میزارم.در مورد کلاه برداری هم کاملا حق با شماست .بنده با گان اسکن این شرکت ک حتی سه بعدی عمق میزنه کار کردم متاسفانه اونم اشغاله کار من چون تعمیراتم هست با دیدن محتویات جفت دستگاهها مشخصه که ایسی اونها دستکاری شده است.دوست خوبم اگر میتونی در مورد برنامه دستگاه کمکم کن.ممنون

یکشنبه 23 فروردین1393 - 3:15am

پارسی جان حق با شماست.ولی در حفاریهایی ک انجام دادم عمق زنی دستگاه ثابت شده

یکشنبه 23 فروردین1393 - 3:18am

سلام دوست عزیز من میتونم مشکل دستگاهتو حل کنم چون خدم یه multi sensor pro دارم که کامل کار باهاشو بلدم بهم پیام بده تا راهنمایت کنم

یکشنبه 31 فروردین1393 - 6:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

raminsotode نوشته است:
سلام دوست عزیز من میتونم مشکل دستگاهتو حل کنم چون خدم یه multi sensor pro دارم که کامل کار باهاشو بلدم بهم پیام بده تا راهنمایت کنم

درود. دوست گرامی اگ امکانش هست درباره مولتی سنسوری ک داری ی توضیحاتی بده ک بچه ها استفاده کنن.. اگرم نمیخوای بگی نگو :D

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

یکشنبه 31 فروردین1393 - 6:47pm

salam va dorod
multi sensor pro daraye 4 sensore ke be sorate ofoghi az ham gharar dade shodan do model anten dare ye 30cm va ye 50cm ..
modele 50 cmi ghadimi tare va 30 cmi jaded tar sisteme karkardesh magnete kar kardan bahash ye meghdar sakhte chon dar manitor tarkibe rang va adade va bayad az in rangha va adad tashkhis dad ke bar on zir hast ya kheyr
sisteme karkardesh be in sorate ke baraye eskan zadane behtare zamin bayad hatman az shomal be jonob harkat kard bayad tavajoh dash ke dastemon ziyad bala pain nashe chon baese khata mishe har etelate digei khastid dar khedmatam 5 sale ba in vasile kar mikonam

دوشنبه 31 فروردین1393 - 12:40am

دوست عزیز raminsotode ممنون میشم کمکم کنی مشکل من برنامه دستگاهمه ک 4 سنسوره ،برنامه تک سنسوره نداری چ ساعاتی تو نت هستی ؟
دمت گرم دادا اگه دوباره بتونی راهش بندازی

دوشنبه 31 فروردین1393 - 2:24am

doste Aziz sakene kodom shahr hastid

دوشنبه 1 اردیبهشت1393 - 11:56am

اصفهان گلپایگان

دوشنبه 1 اردیبهشت1393 - 3:08pm

دادا در چ مورد میتونی کمکم کنی؟

دوشنبه 1 اردیبهشت1393 - 3:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آقا رامین خیلی آقایی مرسی ازت ک توضیح دادی. من یکی از آشنایان داره ولی زیاد حرف نمیزنه راجبش کلکیه.. شما تا چند متر باهاش نتیجه گرفتی? میزان خطاش تا چ حده? میزان واکنشش ب ذرات چطوره? آیا میشه ازش برای کاوش قبر هم استفاده کرد?

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

دوشنبه 1 اردیبهشت1393 - 6:30pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 35 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 24 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure