انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 10:50am

پاسخ به موضوع  [ 29 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3
 فلزیاب minelab در حال الگو برداری 
نویسنده پیغام

با سلام من از این که این اطلاعات رو گذاشتم ناراحت شدم و کاش نمیگذاشتم اگر میدونستم که شما مسخره میکنید و از این به بعد هم فقط میشم شنونده چون من قصدم نه کلاه برداری بود نه چیزه دیگه میخواستم کمکی بکنم و یک نفر تو قسمت زمین شناسی مشکل پروگرام داشت کاش لال میشدم و بهش کمک نمیکردم من آیسی رو پروگرام کردم و براش ارسال کردم دیدم مشکلش حل نشد گفتم شاید رو مونتاز کردن مشکلی داری یا رو وصل کردن ال سی دی میتونی برام ارسال کنی تا مشکلشو حل کنم نمیدونستم که تو این سایت نباید به کسی کمک کنی و مشکلشو حل کنی میشی کلاه بردار و دیگه هم این کار رو نمیکنم هر کسی خودش تلاش کنه مشکلشو حل کنه و در مورد این مین لب هم یکی از دوستانم پیش من اورد برای تعمییر منم از فرصت استفاده کردم و لوپش و همه مدارش رو باز کردم تا نمونه برداری کنم من نگفتم که خودم ساختم و الان هم فیبرشو زدم که دو رو هست و براتون میزارم و چقدر شوق داشتم که دارم کمکی میکنم ولی کاش اینقدر خوشهال نبودم و اینقدر که ناراحت شدم دیگه فقط فیبرش رو که زدم از اون شوقی که داشتم زده شدم دیگه سعی میکنم کمتر تو انجمن فعالیت کنم تا دوستان ناراحت نشن و یک دوستی هم میگفت که به آقا مرتضی نمیشه اطمینان کرد دوست عزیز من 12 ساله شغلم الکترونیکه و تا حالا هم نشده کسی در مورد چیزی که میسازم روش بتونه ایراد بگیره و فقط تو این انجمن مورد مسخره قرار گرفتم من 3 سال پیش دلتا پالسو دیجیتالی ساختم و با تفکیک و دلتا پالس 3 رو 2 سال پیش و حرفی رو هم که میزنم سندو مدرک براش دارم و الان هم که کوثر رو دارم مونتاز میکنم و یاد هم گرفتم از این انجمن که اگر چیزی اینجا بزاری فقط مورد مسخره قرارت میدن نمیدونن تو کی هستی و چه کاره هستی و چقدر استعداد داری خودتون قضاوت کنید

یکشنبه 6 بهمن1392 - 1:50pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
MORTEZA-3282 جان من نمیخوام در مورد کسی قضاوت بکنم فقط میتونم بگم که اگه شما به کارت ایمان داری بدون هیچ چشمداشتی نسبت به تقدیر و تشویق و ... به کارت ادامه بده.
بهرحال هر کاری طالب خودش رو داره و همین که توی هر انجمن معدود افرادی بتونن از تجارب شما بهرمند بشن خودش جای امیدواریه.
بهرحال شما بهتره بد به دلت راه ندی و امیدوارم ان شاا... که این مسائل سوء تفاهمی بیش نباشه.
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

یکشنبه 6 بهمن1392 - 2:04pm
مدیر کل
مدیر کل

جناب مرتضی نمیدونم شما در مورد عقل و شعور ما چی فکر کردین! حالا دست پیش هم میگیرین؟ شما چطور میخوای ثابت کنی در حال الگو برداری چنین دستگاهی هستی؟ اونم در شرایطی که همه تصاویر مربوط به انجمن خارجی بود نه دستگاه خود شما! اگر واقعا تونستی ثابت کنی خودت در حال انجام چنین کاری هستی ؛ بنده شخصا از شما عذرخواهی میکنم و به نوبه خودم سعی در کمک به انجام چنین پروژه ای خواهم داشت. اما اگر نتونستین چنین چیزی رو ثابت کنین بنده با توجه به سوابق شما و برادرتون در این انجمن در مورد حضورتون در انجمن تجدید نظر خواهم کرد! پس این گوی و این میدان. منتظر هستیم.

سه شنبه 8 بهمن1392 - 9:33pm
مدیر سایت
مدیر سایت

دوست عزیز شما نمیدونم چه اصراری داری همش با دروغ پیش بری؟
کسیکه شاکیه ما هستیم نه شما
اگه شما تونستی یه تصویر یا اطلاعاتی از این مدار بزاری که من نداشته باشم اونوقت شما درست میگی
عزیز من شما اگه خودت نمیدونی تصویرو از کجا برداشتی من که تمام اطلاعات مربوط به سابقه و تاپیکهای این فلزیاب و کاربری که شما تصویرش رو به خودت نسبت دادی گذاشتم برو ببین تا شاید چیزی یادت اومد!
شما اگه فلزیاب واسه تعمیر آوردن پیشت چرا تصویر یه فلزیاب از یه انجمن خارجی رو که امضای کاربرشم زیرشه گذاشتی؟
دست بردار دیگه از این بازیا [-X

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

سه شنبه 8 بهمن1392 - 10:24pm

سلام مرتضی جان اگه من بودم به جای شما حد اقل چند تا عکس از مدار میزاشتم تو پست که مال خودم باشه الانم دیر نیست ..... :|

دوشنبه 4 اسفند1392 - 1:58am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: تهران
سلام آقا مرتضی میشه عکس مدارو بگذارید ممنون میشم ...

شنبه 12 اردیبهشت1394 - 2:43pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
MORTEZA JAN EDAME BEDEH !!!!
TO MITONI !!!!
AXAM MALE KHODETE !
EIN KARBARAYE HASOD AXARO AZ SAITE KHODET BARDASHTAN!
CHERA TO ZOGHE BACHEY MARDOM MIZANID !
MORTEZA KAROLE !
MAMADALI HAM ANDISHONE!!???
MAN OZR KHAHI MIKONAM AZ SHOMA !
RASTI MORTEZA JAN MANAM PORFOSOR SAMIEI HASTAM !!!!!!
AGAR KHASTI MAHVAREI KONI MEDARO MANAM HASTAM!!!!

قسمت !

پنج شنبه 14 خرداد1394 - 5:44am
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: وطنم ایران
rot نوشته است:
MORTEZA JAN EDAME BEDEH !!!!
TO MITONI !!!!
AXAM MALE KHODETE !
EIN KARBARAYE HASOD AXARO AZ SAITE KHODET BARDASHTAN!
CHERA TO ZOGHE BACHEY MARDOM MIZANID !
MORTEZA KAROLE !
MAMADALI HAM ANDISHONE!!???
MAN OZR KHAHI MIKONAM AZ SHOMA !
RASTI MORTEZA JAN MANAM PORFOSOR SAMIEI HASTAM !!!!!!
AGAR KHASTI MAHVAREI KONI MEDARO MANAM HASTAM!!!!

آقای rot! فکر کنم شما دوس داری بهت بی احترامی کنند آره آقا؟؟؟؟؟؟؟ ادبیات نوشتاری کاربرای سایت رو در قبال خودت داری عوض میکنی! چون اینقد شعور نداری که این همه کاربر دارند بهت میگن *** فارسی *** تایپ کن! انگلیش ننویس!!! اعصابمون رو خراب کردی مردک. خلاف قوانین انجمن هست انگلیش نوشتن!!!! بفففففففففففففههههههههههههههمممممممم!!!! X( X( X( X(

سلامتی پرندگانی که از خشکسالی مردند، ولی از گندمزار نامردان نخوردند..

پنج شنبه 14 خرداد1394 - 11:57am
کاربر فعال
کاربر فعال

MORTEZA-3282 نوشته است:
با سلام من از این که این اطلاعات رو گذاشتم ناراحت شدم و کاش نمیگذاشتم اگر میدونستم که شما مسخره میکنید و از این به بعد هم فقط میشم شنونده چون من قصدم نه کلاه برداری بود نه چیزه دیگه میخواستم کمکی بکنم و یک نفر تو قسمت زمین شناسی مشکل پروگرام داشت کاش لال میشدم و بهش کمک نمیکردم من آیسی رو پروگرام کردم و براش ارسال کردم دیدم مشکلش حل نشد گفتم شاید رو مونتاز کردن مشکلی داری یا رو وصل کردن ال سی دی میتونی برام ارسال کنی تا مشکلشو حل کنم نمیدونستم که تو این سایت نباید به کسی کمک کنی و مشکلشو حل کنی میشی کلاه بردار و دیگه هم این کار رو نمیکنم هر کسی خودش تلاش کنه مشکلشو حل کنه و در مورد این مین لب هم یکی از دوستانم پیش من اورد برای تعمییر منم از فرصت استفاده کردم و لوپش و همه مدارش رو باز کردم تا نمونه برداری کنم من نگفتم که خودم ساختم و الان هم فیبرشو زدم که دو رو هست و براتون میزارم و چقدر شوق داشتم که دارم کمکی میکنم ولی کاش اینقدر خوشهال نبودم و اینقدر که ناراحت شدم دیگه فقط فیبرش رو که زدم از اون شوقی که داشتم زده شدم دیگه سعی میکنم کمتر تو انجمن فعالیت کنم تا دوستان ناراحت نشن و یک دوستی هم میگفت که به آقا مرتضی نمیشه اطمینان کرد دوست عزیز من 12 ساله شغلم الکترونیکه و تا حالا هم نشده کسی در مورد چیزی که میسازم روش بتونه ایراد بگیره و فقط تو این انجمن مورد مسخره قرار گرفتم من 3 سال پیش دلتا پالسو دیجیتالی ساختم و با تفکیک و دلتا پالس 3 رو 2 سال پیش و حرفی رو هم که میزنم سندو مدرک براش دارم و الان هم که کوثر رو دارم مونتاز میکنم و یاد هم گرفتم از این انجمن که اگر چیزی اینجا بزاری فقط مورد مسخره قرارت میدن نمیدونن تو کی هستی و چه کاره هستی و چقدر استعداد داری خودتون قضاوت کنید

من هر مشکلی که داشتم و گفتم خیلی دقیق بلکه هم بارها پاسخ دادنند و مشکلمو حل کردن شما اینکه کی هستید و استعدادتون سر به کدوم فلک زده و راست میگی نمیدونیم اما اگه از الکترونیک سرمون نشه دلیل نمیشه که هالو باشیم کاش دستت میشکست و تو زمین شناسی هم به کسی کمک نمیکردی ( البته نباید ناراحت بشین این حرف خودتون بود) در بین مسلمان های واقعی ( واقعا واقعی) در هر موردی رجوعشون به قرآنه و هر آیه ای در مورد علم باشه حتی صفات خداوندی حتما با کلمه رحمت اومده علم بدونه رحمت بدونه تواضع بدونه متانت بدونه شکیبایی بدونه تکبرداداش من علم نیست کشکه و بلاست و سد بزرگ روبروی پیشرفت و دیواری بر روی چشم

شنبه 10 مرداد1394 - 7:54am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 29 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: micro2000 و 16 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure