انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 4:39pm

پاسخ به موضوع  [ 23 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی
 GMT KING COBRA 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

سلام دوستان :x
مهندس حمید عزیز
خوشحال میشم اگه نظرتون رو در باره GMT KING COBRA بدونم :ymblushing:
والا من خودم چند وقتی هست که مطالب این تاپیک رو در ژئوتک دنبال میکنم و اتفاقا علاقه خاصی هم به این آقای kt315 دارم
با توجه به اینکه این فلزیاب رو دقیقا از روی نسخه اورجینالش کپی کرده و تمام اطلاعاتش هم از پی سی بی تا شماتیک تا پارت لیست و... کامل هست و همین الانم از موضوعات فعال انجمن مذکوره دوست داشتم که ما هم یه جوری بهش بپردازیم :)
ممنون میشم از این لینکی که واستون میزارم دیدن کنید و نظرتون رو بفرمایید :YMPRAY:
البته خودم تمام تاپیک رو مرور کردمو حتی فیلمهای یوتیوب رو که کاربرا ساخته بودن و گذاشته بودن هم دانلود کردم و از تفکیکش خوشم اومد مخصوصا اینکه آهن رو اصلا تحویل نمیگرفت
منتظر نظر کارشناسی شما هستم تا اگه صلاح بدونید اطلاعاتش رو همینجا آپ کنم شاید ایشالا ساختیمش
کاش شما اونهمه وقت رو که صرف ساشو کردید به این اختصاص میدادید :ymsigh:
درود
اینم لینک این اپیک در انجمن ژئوتک
http://www.geotech1.com/forums/showthre ... t=cobra+21

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

چهارشنبه 18 دی1392 - 9:29am

مرسی میشه اطلاعات کاملوقراربدید؟این انجمن نیازبه ثبت نام داره اگه شمادسترسی به فایل هاداریدلطفاهمینجاقراربدید.
سپاس

چهارشنبه 18 دی1392 - 10:21am
مدیر سایت
مدیر سایت

koohyar نوشته است:
سلام دوستان :x
مهندس حمید عزیز
خوشحال میشم اگه نظرتون رو در باره GMT KING COBRA بدونم :ymblushing:
والا من خودم چند وقتی هست که مطالب این تاپیک رو در ژئوتک دنبال میکنم و اتفاقا علاقه خاصی هم به این آقای kt315 دارم
با توجه به اینکه این فلزیاب رو دقیقا از روی نسخه اورجینالش کپی کرده و تمام اطلاعاتش هم از پی سی بی تا شماتیک تا پارت لیست و... کامل هست و همین الانم از موضوعات فعال انجمن مذکوره دوست داشتم که ما هم یه جوری بهش بپردازیم :)
ممنون میشم از این لینکی که واستون میزارم دیدن کنید و نظرتون رو بفرمایید :YMPRAY:
البته خودم تمام تاپیک رو مرور کردمو حتی فیلمهای یوتیوب رو که کاربرا ساخته بودن و گذاشته بودن هم دانلود کردم و از تفکیکش خوشم اومد مخصوصا اینکه آهن رو اصلا تحویل نمیگرفت
منتظر نظر کارشناسی شما هستم تا اگه صلاح بدونید اطلاعاتش رو همینجا آپ کنم شاید ایشالا ساختیمش
کاش شما اونهمه وقت رو که صرف ساشو کردید به این اختصاص میدادید :ymsigh:
درود
اینم لینک این اپیک در انجمن ژئوتک
http://www.geotech1.com/forums/showthre ... t=cobra+21

کوهیار جان ، اگه واستون مقدوره عکسها و مطالب مزتبط به این موضوع رو تو انجمن اپ کنید ؛ چون با این وضعیت بد اینترنت اونم با فیل شکن که دیگه خودت میدونی ، تشکر

چهارشنبه 18 دی1392 - 3:47pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم کوهیار عزیز.
بابت مقایسه این مدار با توباکس واقعا از حرف شما تعجب میکنم! دوست من مداری که شما میفرمایین یک فلزیاب VLF هست که بدرد سکه یابی میخوره! اصلا مهم نیست که کپی چه دستگاهی باشه. مهم این هست این نوع دستگاهها بخصوص در خارج ایران بدلیل کاربردشون در سکه یابی و بقولی خورده ریز پیدا کردن در سواحل و پارکها و جنگلها معروف هستن و به همین لحاظ تحت عنوان فلزیاب تفریحی شناخته میشن! اما در کشور ما و بلحاظ کاربرد متفاوتی که فلزیاب برای اکثریت داره ؛ این سیستمها اصلا جوابگو نیست و شاید برد نهاییش به 1.5 متر هم نرسه! پس بنده به نوبه خودم یک پالسی ساده تر از این رو خیلی بیشتر میتونم توصیه کنم.
این مدار هم از نوع آنالوگ هست و با توجه به درجه پیچیدگی نسبی مدارش و تنظیماتی که داره ؛ خیلی از بچه های انجمن موفق به راه اندازیش نمیشن درصورتیکه در نهایت بنظر من فایده ای هم نداره!
نظیر این فلزیاب ها یا حتی کوازار که خیلی هم از این بهتره واقعا بدرد دفینه یابی نمیخورن اما سکه رو در عمق خوبی که تازه مشابه پالسی هست میزنن و تنها مزیتشون تفکیک خوبی هست که دارن. پس نه گول پیچیدگی مدار رو بخورین و نه توجه و اقبالی که این خارجیها به این تیپ مدارات دارن! موضوع اینجاست که اونها هدفشون با ما خیلی فرق داره! ;) :D

چهارشنبه 18 دی1392 - 6:40pm
مدیر سایت
مدیر سایت

حمید نوشته است:
خواهش میکنم کوهیار عزیز.
بابت مقایسه این مدار با توباکس واقعا از حرف شما تعجب میکنم! دوست من مداری که شما میفرمایین یک فلزیاب VLF هست که بدرد سکه یابی میخوره! اصلا مهم نیست که کپی چه دستگاهی باشه. مهم این هست این نوع دستگاهها بخصوص در خارج ایران بدلیل کاربردشون در سکه یابی و بقولی خورده ریز پیدا کردن در سواحل و پارکها و جنگلها معروف هستن و به همین لحاظ تحت عنوان فلزیاب تفریحی شناخته میشن! اما در کشور ما و بلحاظ کاربرد متفاوتی که فلزیاب برای اکثریت داره ؛ این سیستمها اصلا جوابگو نیست و شاید برد نهاییش به 1.5 متر هم نرسه! پس بنده به نوبه خودم یک پالسی ساده تر از این رو خیلی بیشتر میتونم توصیه کنم.
این مدار هم از نوع آنالوگ هست و با توجه به درجه پیچیدگی نسبی مدارش و تنظیماتی که داره ؛ خیلی از بچه های انجمن موفق به راه اندازیش نمیشن درصورتیکه در نهایت بنظر من فایده ای هم نداره!
نظیر این فلزیاب ها یا حتی کوثر که خیلی هم از این بهتره واقعا بدرد دفینه یابی نمیخورن اما سکه رو در عمق خوبی که تازه مشابه پالسی هست میزنن و تنها مزیتشون تفکیک خوبی هست که دارن. پس نه گول پیچیدگی مدار رو بخورین و نه توجه و اقبالی که این خارجیها به این تیپ مدارات دارن! موضوع اینجاست که اونها هدفشون با ما خیلی فرق داره! ;) :D

درود مهندس جان
وقتی میگم شما نظر بدید واسه همین مطالبه دیگه ! شما هزار ماشالله تمام شرایط رو میسنجید
در باره ساشو هم منظورم این بود که شما روی این مدار کار میکردید و ارتقاش میدادید از اون لحاظ و گرنه صحبت شما کاملا درسته
درود
چشم آرتین جان سعی میکنم کم کم مطالب رو آپ کنم
ولی اینجا یه لینک واستون میزارم که حدود 60 مگابایته و کل مطالب توش هست
درود
http://ubuntuone.com/1TbrvFFtO2Jqh4wkup98l5

صادقانه زندگی کنید

چهارشنبه 18 دی1392 - 7:29pm

میشه یجای دیگه آپلودکنید متاسفانه سرعتش هم پایینه هم رزیوم نداره اگه توآپلوددبذارید ممنون میشم سرعت سرورش بالاست.
مرسی

چهارشنبه 18 دی1392 - 7:38pm
مدیر سایت
مدیر سایت

سلام دوستان
متاسفانه منم با موبایل میام و سرعتم افتضاحه
اینجا یه فایل میزارم که شامل شماتیک و پی سی بی و پارت لیسته که نیازهای اولیه رو پاسخ میده
ایشالا کم کم تصاویر رو از قسمتهای مختلف هم میزارم
درود

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

صادقانه زندگی کنید

پنج شنبه 18 دی1392 - 12:07am
مدیر سایت
مدیر سایت

اینم فایل جاگذاری قطعات روی پی سی بی

صادقانه زندگی کنید

پنج شنبه 18 دی1392 - 12:20am
مدیر سایت
مدیر سایت

اینم راهنمای اتصال کویل

صادقانه زندگی کنید

پنج شنبه 18 دی1392 - 12:27am
مدیر سایت
مدیر سایت

اینم تصاویری از نمای اصلی دستگاه و یه نمای پیشنهادی برای اون

صادقانه زندگی کنید

پنج شنبه 18 دی1392 - 12:47am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 23 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 26 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure