انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 9:05am

پاسخ به موضوع  [ 35 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4
 pinpointer 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام
رامین جان در مورد تفکیک فلز هم اگه امکان داره توضیح بدین

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست

جمعه 30 آبان1393 - 10:12am

persian.550bc نوشته است:
با سلام
رامین جان در مورد تفکیک فلز هم اگه امکان داره توضیح بدین

دوست عزیز تفکیکات در این دستگاه به 2 نوع انجام میشود یکی به همراه صوت یکی به همراه رنگ... رنگ قرمز برای اشیاء مغناطیس شونده و رنگ آبی برای غیر مغناطیس شونده ها و حفره ها هم نیز به رنگ آبی نشان داده خواهد شد

شنبه 1 آذر1393 - 10:34am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

کار دو دستگاه شرکت لو کاتورز رو دیدم یکی رو خودم تست کردم دستگاه پالسی PI PENETRATOR 5500 که از دستگا های داخلی بردش کمتر بود و بی ثبات ، روی فلزات غیر اهنی حساسیتش بشدت کم بود طلا رو روی لوپ میزاشتم صداش در نمی یومد
یکی هم ران ابوت که چند نقطه توی یک باق رو اسکن گرفتیم ، جای اصلی که مد نظر ما بود زرات بود جا های دیگه همینطوری اسکن گرفتیم از حدود 10 نقطه فقط یک جا فلز نداد بقیه رو فلز داد ، اپراتورش زیاد وارد نبود اما کار اسکن رو دستگاه انجام میداد که کارش نا امید کننده بود ، اونجایی که تجمع زرات بود هم حفره میداد هم طلا . البته این ران ابوت خیلی پیشرفته تر از pinpointer هست

شنبه 1 آذر1393 - 11:27am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام خدمت دوستان گلم .
من یه pinpointer turk دارم .نرم افزار لب تابم و سی دی لینک رو گم کردم .کسی از دوستان دارن این نرم افزا رو .از خجالتشون در میام .ممنون :((

شنبه 8 آذر1393 - 9:42am
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: سرزمین آریایی
دوستان عزیزی که با تصویری آشنایی دارن ،اینو خدمتشون عرض کنم که من چن نقطه سند دار رو تایید کردم و شک ندارم ،و قطعا وجود دارن ولی موقعیت طوریه که باید محل دقیقو تصویری تایید کنه.اگه دوستان مایل به همکاری هستن لطفا پیام بدن.منتظرم.جناب آقای رامین ستوده چون نقاط هم سند دارن و هم من هر کدومشونو با دو ردیاب تایید کردم و اگه واقعا به کارتون مسلطید شک نداشته باش فورا به نتیجه خواهی رسید.از اپراتوری من خیلی از دوستان از جمله آقا مجتبی،جاوید،خبر دارن

دیر و زود داره ، سوخت و سوز نداره.

شنبه 29 آذر1393 - 10:58am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 35 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 24 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure