انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 31 فروردین1403 - 2:14am

پاسخ به موضوع  [ 8 پست ] 
 اپراتوری مینلب اکسپلورر 2 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

هر کی اپراتوری مینلب اکسپلورر 2 رو میدونه بسم الله...

سه شنبه 8 مهر1393 - 3:17pm
کاربر فعال
کاربر فعال

من 10سال پیش داشتمش تفکیکش خوبه اما کلا در حد1متر بیشتر روش حساب نکن اونم واسه جنس بزرگ
قابلیت حذف میخ وآت آشغال رو هم داره اما مثلا روی ورق ساندیس بوق طلا می زنه
تنظیماتش الان یادم نیست
هم لوپ 25داشت هم 45 که با 45 تقریبا 30%افزایش برد داشت اما ثباتش به خاطر سنگینی لوپ به هم می خورد و هی بوق می زد
دقت کنید زاویه دسته ولوپ حتما45درجه باشه وبصورت پاندولی هم سرچ نکنید زمین رو بایدبصورت حلالی وبا حفظ فاصله لوپ با زمین مثلا5سانت در هر هلال اینکارو بکنید
موفق باشید

سه شنبه 8 مهر1393 - 3:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hoca2del نوشته است:
من 10سال پیش داشتمش تفکیکش خوبه اما کلا در حد1متر بیشتر روش حساب نکن اونم واسه جنس بزرگ
قابلیت حذف میخ وآت آشغال رو هم داره اما مثلا روی ورق ساندیس بوق طلا می زنه
تنظیماتش الان یادم نیست
هم لوپ 25داشت هم 45 که با 45 تقریبا 30%افزایش برد داشت اما ثباتش به خاطر سنگینی لوپ به هم می خورد و هی بوق می زد
دقت کنید زاویه دسته ولوپ حتما45درجه باشه وبصورت پاندولی هم سرچ نکنید زمین رو بایدبصورت حلالی وبا حفظ فاصله لوپ با زمین مثلا5سانت در هر هلال اینکارو بکنید
موفق باشید

ممنون دوست عزیز.
من اصلا تنظیماتش بلد نیستم چون اصلا با وی ال اف کار نکردم .در مورد عمقش اطلاع دارم ولی در کنار یه پالسی به درد می خوره برا فهمیدن جنس و عمق اجسام سطحی.که دیگه زحمت کندن زمین نکشی.حالا اگه کسی از اپراتوری دستگاه اطلاعاتی داره تا بچه هایی که این دستگاه دارن یه استفاده ازش بکنندمن که نتونستم تنظیماتش انجام بدم.
یا حق

سه شنبه 8 مهر1393 - 10:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

کسی نبود کمک کنه؟؟؟

چهارشنبه 9 مهر1393 - 9:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام خدمت همه دوستان من هم همین دستگاه تا یکی دو روز دیگه دستم میرسه و میخوام باهاش یه مقدار کار کنم تا ببینم در چه حدی البته این دستگاه رو یکی داشت که نمیتونست باهاش کار کنه بخاطر دیجیتال بودنش و من هم دارم میخرم ازش ولی هنوز سر قیمت حرفی نزدیم چقدر ارزش داره ؟ منتظر نظرات شما دوستان هستم

سه شنبه 25 آذر1393 - 11:56pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

دستگاه خوبیه ولی درکل نهایت یک متر بردشه :D

ولو بسط الله الرزق لعباده لبغوا في الأرض ولكن ينزل بقدر ما يشاء إنه بعباده خبير بصير
و اگرخدا روزى را بر بندگانش فراخ گرداندمسلما در زمين سر به عصيان برمى‏دارند ليكن بدان اندازه ای که خود میخواهدفرو مى‏فرستد براستى كه او به [حال] بندگانش آگاه بيناست

جمعه 7 فروردین1394 - 6:28pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

تو قسمت اپراتوری فلزیاب انجمن میتونین اطلاعات کسب کنین @};-

ولو بسط الله الرزق لعباده لبغوا في الأرض ولكن ينزل بقدر ما يشاء إنه بعباده خبير بصير
و اگرخدا روزى را بر بندگانش فراخ گرداندمسلما در زمين سر به عصيان برمى‏دارند ليكن بدان اندازه ای که خود میخواهدفرو مى‏فرستد براستى كه او به [حال] بندگانش آگاه بيناست

جمعه 7 فروردین1394 - 6:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان چه مدل لوپی به این دستگاه می‌خوره؟
یعنی لوپ تولیدات بعد از این مدل قابلیت اتصال به این دستگاه را دارند ؟

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

شنبه 3 تیر1396 - 7:56pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 8 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 23 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure