انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 4:21pm

پاسخ به موضوع  [ 9 پست ] 
 کمک فوری: تعمیر و طرز کار فلزیاب گرت آنالوگ و نداشتن دفترچه 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام من یک فلزیاب گریت دسته دوم خریدم که ضربه خورده باطریش اکسید زده بود که عوض کردمش کانکتور لوپش خراب بود عوض کردمش الان روشن میشه و صدا و همه چیز کار میکنه فقط من 2 تا ولوم داره که نوشته دسیبل هر چقدر میچرخونمش تغییری نمیکنه و عقربه میتر هم با کلید ها روی سیلور و گلد و اهن میره و نوسان داره و سنس هم نمیکنه الان لوپشو که باز کردم دیدم یکی از سیم هاش به لوپ راه نمیده شاید به خاطر همین باشه سنس ندارم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 28 فروردین1393 - 4:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

این هم اتصال کانکتورش داخل جعبه فلزیاب

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 28 فروردین1393 - 5:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
سلام داداش این بود گرتی که میگفتین :D

بابا همه ما رو هم نا امید کرده بودین از این گرت !!!من فکر کردم گرت جی تی ای 2500 امریکا رو میگین !!

داداش خیالتو راحت کنم این دستگاه بدرد کاوش نمیخوره خیلیا گرت اصلی رو قبول ندارن وای به حال این خلاصه ابی جان با این خودتو خسته نکن \M/

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

جمعه 29 فروردین1393 - 10:41am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست من من این گریت رو به قیمت پایین خریدم که راش بندازم اون گریت 2500 رو که داریم

جمعه 29 فروردین1393 - 11:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ebi-gold نوشته است:
دوست من من این گریت رو به قیمت پایین خریدم که راش بندازم اون گریت 2500 رو که داریم

خب چرا دربارش توی تاپیک مربوطه توضیحاتی نمیدین??? (gti2500) حداقل اینجا دربارش بگو دوست عزیز ک شمایی ک دارینش بسیار ارزنده تر خواهد بود اگ توضیحاتی دربارش بدید

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

شنبه 30 فروردین1393 - 12:00pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

ebi-gold نوشته است:

سلام دوست من
ابی جان میشه لطفا طرز اپراتوری و تنظیمات گریت 2500 رو توضیح بدی؟
راستی قیمت کارکردش چقدره و آیا ارزش کار داره؟
آیا اینا وی ال اف هستن؟
یاحق
@};-

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

سه شنبه 16 اردیبهشت1393 - 8:52am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: ایران
ای بابا ما آخرش نفهمیدیم چند نمونه دستگاه گرت جی تی ای 2500 داریم. میشه کسی کامل توضیح بده؟ این انالوگ با دیجیتال چه فرقی داره. بعد چند نمونه گرت جی تی ای 2500 توباکس داریم؟ ممنون

شنبه 17 خرداد1393 - 10:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mohammadreza نوشته است:
ای بابا ما آخرش نفهمیدیم چند نمونه دستگاه گرت جی تی ای 2500 داریم. میشه کسی کامل توضیح بده؟ این انالوگ با دیجیتال چه فرقی داره. بعد چند نمونه گرت جی تی ای 2500 توباکس داریم؟ ممنون

این مدل گرت قدیمیه و همونطور ک ابی گلد نوشته انالوگشه و یک نمونه از محصولات گرته. گرت gti2500 فقط یک نوعه اونم دیجیتاله. گرت دیگه آنالوگ تولید نمیکنه تا اونجایی ک من اطلاع دارم.

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

یکشنبه 18 خرداد1393 - 1:00pm

سلام دوست عزیز من علی حسینی هستم از شیراز 17 سال فروشنده وتعمیر کار فلزیاب هستم اتفاقی امدم داخل سایت فلز جو وعضو شدم اگر گارتو بفروشی من همین جور میخرم تادست کاری بیشتر نشده و به دوستات بگو هر سوالی درضمینه تعمیر ودستگاهها بخوان جواب میدم متشکرم منتظر جواب هستم

پنج شنبه 26 تیر1393 - 6:00pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 9 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: evilman و 17 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure