انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 1:07pm

پاسخ به موضوع  [ 150 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 11 , 12 , 13 , 14 , 15
 دستگاه وی ال اف DESERTGOLD 
نویسنده پیغام
آواتار کاربر

با سلام،
از دوستانی که این دستگاه رو دارن، آیا دستگاه عمق هدف رو اعلام میکنه یا فقط با صدا میشه فهمید؟
با تشکر @};-

دوشنبه 7 شهریور1395 - 2:51am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

metallist نوشته است:
با سلام،
از دوستانی که این دستگاه رو دارن، آیا دستگاه عمق هدف رو اعلام میکنه یا فقط با صدا میشه فهمید؟
با تشکر @};-

این دستگاه آنالوگ هست و عمق مشخص نمیشه و فقط با بوق مشخص میشه سنس کردی فلزو

سه شنبه 8 شهریور1395 - 12:17am
آواتار کاربر

ممنونم باربد عزیز،
من شاید 4 بار این پونزده صفحه تاپیک رو خوندم و به چیزهایی که رسیدم ایناست:ثبات خوب، تفکیک خوب، سفال و ذغال و املاح رو رد میکنه، و نسبت به وی ال اف های دیگه کاراییش بهتره(آقا باربد، در این موارد اگه تجربه ای با این دستگاه دارین خوشحال میشم نظرتونو بدونم). ولی درکل، مطالب تاپیک علیرغم شروع خوب آقا haloo، به دلیل رعایت نکردن تعدادی از کاربران و زدن حرفهایی خارج از عرف، به بیراهه رفته که همین باعث شده خوب و درست حسابی به این دستگاه پرداخته نشه.
یکی از سوالاتی که هنوز جای بحث داره قدرت عمق زنیش هست و این سه تا سوال رو میخواستم بپرسم:

1- این دستگاه فلز(طلا،نقره،مفرق،مس) 40 در 40 رو حداکثر تا چه عمقی میتونه سنس کنه؟ چه با کویل 9" و چه با کویل 12"
2- و اینکه قدرت تفکیک ایندو کویل تا چه عمقی هست؟
3- آیا ریشه درخت رو هم میتونه حذف کنه؟

ممنون از همگی @};-

سه شنبه 8 شهریور1395 - 1:45am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

metallist نوشته است:
ممنونم باربد عزیز،
من شاید 4 بار این پونزده صفحه تاپیک رو خوندم و به چیزهایی که رسیدم ایناست:ثبات خوب، تفکیک خوب، سفال و ذغال و املاح رو رد میکنه، و نسبت به وی ال اف های دیگه کاراییش بهتره(آقا باربد، در این موارد اگه تجربه ای با این دستگاه دارین خوشحال میشم نظرتونو بدونم). ولی درکل، مطالب تاپیک علیرغم شروع خوب آقا haloo، به دلیل رعایت نکردن تعدادی از کاربران و زدن حرفهایی خارج از عرف، به بیراهه رفته که همین باعث شده خوب و درست حسابی به این دستگاه پرداخته نشه.
یکی از سوالاتی که هنوز جای بحث داره قدرت عمق زنیش هست و این سه تا سوال رو میخواستم بپرسم:

1- این دستگاه فلز(طلا،نقره،مفرق،مس) 40 در 40 رو حداکثر تا چه عمقی میتونه سنس کنه؟ چه با کویل 9" و چه با کویل 12"

ممنون از همگی @};-

خواهش میکنم. نه من ندارمش ولی یکی از بهترین وی الفهاست. اصلا چیزی به اسم سفال ریشه املاح و این دست خطاها رو نمیزنه این وسیله. طبق سایز کویل این وسیله اون 40*40 رو باید در 140 بزنه در خاک البته با کویل 12 اینچ پروانه ای. اگه قدیمی باشه نهایت تا 160 سنس میکنه .
بنظر من در کل شما تا نهایت همین عمق میتونی روش حساب کنی بدون خطا. تفکیک هم نمیدونم تا چه حد هست چون کار نکردم باهاش. ولی طبق تجربه با این نوع وسیله ها این مدل چون آنالوگ هست تفکیک آهنی از غیر آهنی رو عالی انجام میده. موفق باشی.

سه شنبه 9 شهریور1395 - 2:14pm
آواتار کاربر

باربد نوشته است:
metallist نوشته است:
ممنونم باربد عزیز،

ممنون از همگی @};-

خواهش میکنم. نه من ندارمش ولی یکی از بهترین وی الفهاست. اصلا چیزی به اسم سفال ریشه املاح و این دست خطاها رو نمیزنه این وسیله. طبق سایز کویل این وسیله اون 40*40 رو باید در 140 بزنه در خاک البته با کویل 12 اینچ پروانه ای. اگه قدیمی باشه نهایت تا 160 سنس میکنه .
بنظر من در کل شما تا نهایت همین عمق میتونی روش حساب کنی بدون خطا. تفکیک هم نمیدونم تا چه حد هست چون کار نکردم باهاش. ولی طبق تجربه با این نوع وسیله ها این مدل چون آنالوگ هست تفکیک آهنی از غیر آهنی رو عالی انجام میده. موفق باشی.

خیلی ممنونم باربد عزیز بابت توضیحات مفیدتون،
ولی ایکاش دوستانی هم که این دستگاهو دارند هم میومدند و تجربیات مفید خودشون رو مینوشتند تا تاپیک پربارتر میشد @};-

سه شنبه 9 شهریور1395 - 11:57pm
آواتار کاربر

یه چنتا انجمن خارجی که راجع به این این دستگاه بحث کردن که براتون میزارم، و اطلاعات کمی راجع بهش در سایتهای خارجی وجود داره:
http://detectingunderground.com/thread/596/any-information-desert-gold-italy
http://www.findmall.com/read.php?27,1919703,1922479
https://www.prospectingaustralia.com.au/forum/viewtopic.php?id=1478

توی انجمن اولی یکی اومده بود میگفت نظرتون راجع به این دستگاه چیه مثل اینکه اصلا نظری ننوشتن :-\
توی انجمن دومی هم یه بنده خدایی اینو خریده بود ولی میگفت اون اعاهایی که سازنده دستگاه راجع بهش داره درست نیست و فقط یک ادعا هست، در نتیجه رفت دستگاهو پس داد
توی انجمن سومی، چهارمین نظر، میگه یکسری خوبیهایی داره و یکسری بدیهایی
خوبیهاش: آپشن بالانس دستی و ترشولد، فرکانس 14 کیلوهرتز که میگه زیاد نیست و خوبه، A choice of tone, sadly only two on a flick-switch که نفهمیدم منظورش چیه :-? ، کویل دابل دی، وزن سبک و منوورینگ راحت
بدیهاش: تنظیمات بسیار حساسش که باعث خطا زدن چه در هوا و چه در زمین میشه، توی goldfield ground یا همون زمینهایی که توش طلا وجود داره(البته بصورت ناگت) باید سنس دستگاه رو بالا ببریم که بازم باعث اشتباه میشه، و بدترینش اینه که بالانس دستی دستگاه خیلی ضعیف طراحی شده و تنها با یک حرکت لوپ بالانسش بهم میخوره وآتوبالانس هم درست کار نمیکنه :|

این چیزی بود که من ازش فهمیدم @};- @};-

جمعه 12 شهریور1395 - 7:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
metallist نوشته است:
یه چنتا انجمن خارجی که راجع به این این دستگاه بحث کردن که براتون میزارم، و اطلاعات کمی راجع بهش در سایتهای خارجی وجود داره:

توی انجمن اولی یکی اومده بود میگفت نظرتون راجع به این دستگاه چیه مثل اینکه اصلا نظری ننوشتن :-\
توی انجمن دومی هم یه بنده خدایی اینو خریده بود ولی میگفت اون اعاهایی که سازنده دستگاه راجع بهش داره درست نیست و فقط یک ادعا هست، در نتیجه رفت دستگاهو پس داد
خوبیهاش: آپشن بالانس دستی و ترشولد، فرکانس 14 کیلوهرتز که میگه زیاد نیست و خوبه، A choice of tone, sadly only two on a flick-switch که نفهمیدم منظورش چیه :-? ، کویل دابل دی، وزن سبک و منوورینگ راحت
بدیهاش: تنظیمات بسیار حساسش که باعث خطا زدن چه در هوا و چه در زمین میشه، توی goldfield ground یا همون زمینهایی که توش طلا وجود داره(البته بصورت ناگت) باید سنس دستگاه رو بالا ببریم که بازم باعث اشتباه میشه، و بدترینش اینه که بالانس دستی دستگاه خیلی ضعیف طراحی شده و تنها با یک حرکت لوپ بالانسش بهم میخوره وآتوبالانس هم درست کار نمیکنه :|

درود بر شما @};- @};- واقعا زحمت کشیدین

شنبه 13 شهریور1395 - 10:25am
YIM
آواتار کاربر

mohammadiraj نوشته است:
metallist نوشته است:

درود بر شما @};- @};- واقعا زحمت کشیدین

خواهش میکنم دوست عزیز، از اینکه براتون مفید واقع شد خیلی خوشحالم @};- @};-

شنبه 13 شهریور1395 - 9:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جناب
Hallo
کجاست؟

سکه یابی
https://telegram.me/sekeyabi

چهارشنبه 8 دی1395 - 3:47am
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: کوردستان شاباد
فعلا از دستگاه رلیک تعریف میشه

هه ر بمینی کورد و زوان کوردی

پنج شنبه 24 فروردین1396 - 10:21pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 150 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 11 , 12 , 13 , 14 , 15

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 28 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure