انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 7:06pm

پاسخ به موضوع  [ 29 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3
 تنظيمات Minelab ctx3030 
نویسنده پیغام
آواتار کاربر

دوستان kamanghir همان کاربر ایران هستش مواظب این شیاد باشید! X(
با این اکانت های تقلبی قصد تعریف دستگاه آشغال ctx و فرختنش به کاربران رو داره.خیلی مواظبش باشید.
ctx رو 2 نفر از دوستانم خریده و 6 ماه علاف کوه و بیابونه. بخدا و شهید این ماه بیشتر 30 سانت نزده چون تو تست 1 متری که یه مس 30 در 30 سال 89 دفن شده بود اصلا سنس و صدایی نداشت. [-X [-X [-X
تصمیم با خودتان هست :-?

سه شنبه 8 تیر1395 - 8:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
مگس نوشته است:
دوستان kamanghir همان کاربر ایران هستش مواظب این شیاد باشید! X(
با این اکانت های تقلبی قصد تعریف دستگاه آشغال ctx و فرختنش به کاربران رو داره.خیلی مواظبش باشید.
ctx رو 2 نفر از دوستانم خریده و 6 ماه علاف کوه و بیابونه. بخدا و شهید این ماه بیشتر 30 سانت نزده چون تو تست 1 متری که یه مس 30 در 30 سال 89 دفن شده بود اصلا سنس و صدایی نداشت. [-X [-X [-X
تصمیم با خودتان هست :-?

دوست من درست نیست اینطور حرف بزنید من کمانگیر رو میشناسم شاید اشتباه هی شده باشد در ضمن تعریف کرد ن از یه سیستم دلیلی بر خوب بودن و اینکه تظمینی باشه که شما چیزی پیدا کنی نیست طرف دستگاه می گیری سر شانس و جای خوب و البته تمرین میره پیدا می کنه یکی دیگه چند سال دستگاه دستش ولی هنوز نصف بیشتر تنظیمات و نحوه اپراتور ی رو بلدنیست . [-X
من دیدم طرف با لوپ 9 اینچی رفته برای کار سنگین خوب می خواهی این چی پیدا کنه . در هر صورت من خیلی ناراحت شدم که شما . انشاالله شما یه چیز خوب بزنی دادش من دستگاه داشتن یعنی همین . منظور م شما نیستید ولی 90 درصد اونایک دستگاه می گیرن فکر می کنند اول شب نه دوم شب دیگه تموم نمی دونند تازه شروع کار
موفق باشی

سه شنبه 8 تیر1395 - 8:45pm
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستاندمن خودم شخصا تست کردم لوله اب بزرگ را تو دو متری راحت سنس داشت با تفکیک قطر لوله 30 سانت بود

چهارشنبه 20 مرداد1395 - 8:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

احسان نجفی نوشته است:
سلام دوستاندمن خودم شخصا تست کردم لوله اب بزرگ را تو دو متری راحت سنس داشت با تفکیک قطر لوله 30 سانت بود

تست بسيار خوبى بود احسان عزيز

پنج شنبه 20 مرداد1395 - 1:59am
استاد حروف باستانی
استاد حروف باستانی
آواتار کاربر

محل اقامت: ایران سرای من!
احسان نجفی نوشته است:

دوست عزیز آقای نجفی: @};-
لطفا با جز ئیات کامل شرح دهید!!
از هر طرف سنس داشتید,یعنی از 4 طرف هم میزد؟
شعاع سنس دقیقا چند سانت بود؟
از هر طرف چه کدی میداد؟
تنظیمات رو چه گزینه ای بود؟
جین؟
سنسیویتی؟
ترشولد پیچ؟
چه مدی و داخل مد چه تنظیماتی؟

میدونم زیاد شد سوالاتم,ولی لطفا کامل جواب دهید!!

ممنون @};-

گروه تخصصی باستانی و فلزیابی شمس

Shams_60@

https://t.me/+F9aJE1TFT601YTY8

جمعه 22 مرداد1395 - 10:44pm
کاربر فعال
کاربر فعال

جناب شمس من با موبایل وارد میشم بلد نیستم عکس بزارم برا شما میفرستم تنظیمات را شما لطف کنید بزارید اینجا همه عکس هست از دو طرف زدم شعاع سنس کم بود فردا دارم میرم ی جا که بار داره 100درصد سعی میکنم فیلم تهیه کنم بفرستم

جمعه 22 مرداد1395 - 11:45pm
کاربر فعال
کاربر فعال

جناب ایران عزیز لطف میکنید در مورد ابدیت کردن سیستم توضیح بدید ایا نرم افزار جدید داره چگونه میشه تهیه کرد و نصب کرد

جمعه 22 مرداد1395 - 11:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

احسان نجفی نوشته است:
جناب ایران عزیز لطف میکنید در مورد ابدیت کردن سیستم توضیح بدید ایا نرم افزار جدید داره چگونه میشه تهیه کرد و نصب کرد

احسان عزيز ميتوانيد به www.minelab.com/consumer مراجعه کرده و آخرين آپديت ها را دانلود کنيد دوست خوبم.

شنبه 23 مرداد1395 - 2:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مجددا عده اى از دوستان از نهايت توان در کاوش عميق دستگاه پرسيده اند.در جواب بايد عرض کنم عمق زنى دستگاه به عوامل متعدد از جمله نوع فلز.نحوه قرار گيرى در خاک.شرايط خاک.اندازه فلز و....دارد.خاک هر منطقه طبيعتا متفاوت بوده و عمق زنى متفاوت خواهد بود دوستان.
نميتوان بنابراين عمق مشخصى تعيين کرد برادران عزيزم.يک منطقه بيشتر و منطقه ديگر کمتر خواهد بود عزيزان.مهمترين نکته اين است به هيچ عنوان بالاى 2متر را سنس نخواهد کرد.اگر همگيه شرايط در حد عالى بوده, فلز بزرگ و خاک داراى رطوبت کافى باشد ميتوان تا نهايت 2متر بصورت سنس ضعيف يا تقريبا واضح روى آن حساب باز کرد.دستگاه هاى vlf انواع گوناگونى دارند که به طور مثال گروهى فلزياب تفريحى بوده Adventure detector و گروهى ديگر treasure detector مى باشد.اولى مربوط به سکه يابى و عمق نهايت 1متر و گروه دوم مربوط به گنج يابى و عمق بيشتر است.توجه داشته باشيد که واژه گنج به معناى فلز ارزشمند و مدفون زير خاک که داراى قدمت زياد است و براى اينکار طراحى شده.پس فلز جديد و تست هوايى معيار نخواهد بود.
رطوبت خاک بسيار مهم خواهد بود زيرا حد رسانايى را افزايش خواهد داد.رطوبت دوستان نه خاک داراى آب و خيس باشد.بنابراين مشخص کردن نهايت عمق زنى دستگاه وابسته به تجربه شخصيه اپراتور خواهد بود که چه فلز قديمى را در چه عمقى سنس کرده است.
در آخر هيچ شخصى نميتواند مشخص کند که دستگاه حداکثر چه عمقى ميزند و بستگى به تجربه شخصى آن فرد خواهد داشت.فقط اين را عرض کنم که در تجربه کاوش واقعى اعماقى را سنس خواهيد کرد که به هيچ عنوان انتظار آن را هرگز نميکرديد.اين يک امر بديعى بوده و شخصا تجارب باورنکردنى زيادى داشته ام.اميدوارم دوستان به جواب سوالات خود دست يافته باشند.
نتيجه گيرى: فقط در کاوش واقعى حداکثر عمق زنى مشخص خواهد شد نه تست هوايى و فلز جديد.اگر خاک مرطوب بوده و اندازه فلز بزرگ, آلودگى کم,نحوه قرار گيرى هدف مناسب باشد(بيشترين مساحت فلز رو به کويل باشد,بصورت افقى )به همراه تنظيمات مناسب آنگاه دستگاه عمق باورنکردنى را براى شما سنس خواهد کرد.
موفق باشيد....

شنبه 23 مرداد1395 - 3:21pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 29 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 11 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure