انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 4 اردیبهشت1403 - 11:05pm

پاسخ به موضوع  [ 150 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15  بعدی
 دستگاه وی ال اف DESERTGOLD 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
باربد نوشته است:
نخیر قربان مامور پست نمیاره. ایشون از اداره پست شهر تحویل گرفتن مبلغ هم 30هزار تومن اگه اشتباه نکنم! میتونید با پست تیپاکس هم بفرستید نهایت 50 تومن میشه. من فلزیاب فرستادم با این تیپاکس و مشکلی هم نبوده! من دیگه حرفی ندارم . خوش باشید.

جناب باربد بنده با هه لوی عزیز ارتباط نزدیک دارم !! ایشونم تمامی مراحل رو طی کردن تا دستگاه بدستشون رسیده یعنی اینکه تمامی مبالغ (وارد کردن دستگاه رو )قبل از ورد به ایران پرداخت کردن !! عرض بنده در مورد کسانی بود که خودشون هیچ هزینه ای رو تا قبل از ورود به ایران انجام نمیدن و زمانیکه دستگاه رو در ایران تحویل گرفتن مبلغ مورد نظر رو پرداخت میکنن بعبارتی بعد از اینکه با خیالت راحت دستگاهشون رو تحویل گرفتن مبلغ بیشتری رو برای اینکه کسی که خطرات و ریسک اینکارو تقبل کرده می پردارند و گرنه شما شخصا میتونی با پرداخت هزینه های که داستین عزیز بصورت کامل توضیح دادن یعنی اینکه ابتدا کلیه هزینه ها رو پرداخت کنید که بعد از یکماه دستگاه با هزینه خودتون بدستتون میرسه امیدوارم سوء تفاهم این قضیه برات در این پست حل شده باشه!

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

پنج شنبه 5 شهریور1394 - 12:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
درود دوستان عزیز
باربد عزیز من خودم این دستگاه رو خریدیم
و اصلا پولی به داستین هافمن عزیز ندادم که ایشون خرید رو انجام بدن
3ماه تمام من با شرکت حرف زدم و پول رو فرستادم صرافی دبی
از اونجا هم 40 یورو حق فرستادنش تا ایتالیا شده
بعد از اونجا دوباره دستگاه رو پست کردن اومده دبی و یه نفر رفته اونجا تحویل گرفته و کارهای گمرک رو انجام داده
بعد دستمزد ایشان هم پرداخت شده
و اخر سر داستین عزیز اون رو به لنج دادن تا وارد ایران بشه
من کل این کارها رو خودم کردم
و داستین عزیز فقط شماره ی صرافی رو برام فرستادن و بقیه ی کار
اگه این وسط دستگاه هم میسوخت کسی تاوان نمیداد

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

پنج شنبه 5 شهریور1394 - 1:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
در اخر هم بگم
من بدون لوپ12 اینچ
چهار میلیون 100 هزار تومن در اومد

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

پنج شنبه 5 شهریور1394 - 1:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ariana2014 نوشته است:
باربد نوشته است:
نخیر قربان مامور پست نمیاره. ایشون از اداره پست شهر تحویل گرفتن مبلغ هم 30هزار تومن اگه اشتباه نکنم! میتونید با پست تیپاکس هم بفرستید نهایت 50 تومن میشه. من فلزیاب فرستادم با این تیپاکس و مشکلی هم نبوده! من دیگه حرفی ندارم . خوش باشید.

جناب باربد بنده با هه لوی عزیز ارتباط نزدیک دارم !! ایشونم تمامی مراحل رو طی کردن تا دستگاه بدستشون رسیده یعنی اینکه تمامی مبالغ (وارد کردن دستگاه رو )قبل از ورد به ایران پرداخت کردن !! عرض بنده در مورد کسانی بود که خودشون هیچ هزینه ای رو تا قبل از ورود به ایران انجام نمیدن و زمانیکه دستگاه رو در ایران تحویل گرفتن مبلغ مورد نظر رو پرداخت میکنن بعبارتی بعد از اینکه با خیالت راحت دستگاهشون رو تحویل گرفتن مبلغ بیشتری رو برای اینکه کسی که خطرات و ریسک اینکارو تقبل کرده می پردارند و گرنه شما شخصا میتونی با پرداخت هزینه های که داستین عزیز بصورت کامل توضیح دادن یعنی اینکه ابتدا کلیه هزینه ها رو پرداخت کنید که بعد از یکماه دستگاه با هزینه خودتون بدستتون میرسه امیدوارم سوء تفاهم این قضیه برات در این پست حل شده باشه!

بله دوست عزیز حل شده با این صحبت آخرتون. منظور منم همین بود که توی این پست گفتید و خرید مثل آقای هه لو بودش. پروسه خرید شما برای کسی هستش که مبلغ کامل دستگاه رو پرداخت نکنه و هنگام تحویل، هزینه رو متقبل بشن.
صحبتی که شد باعث روشن شدن قضایا شد . سپاس.

پنج شنبه 5 شهریور1394 - 4:31pm

سلام دوستان اینو هم درنظربگیریم که برادر اریانا داره خطر ریسک اینکارو خودش تنهایی به جون میخره،و هر پسره لری اینکارو نمیکنه ۰نمیری کر لر۰

جمعه 6 شهریور1394 - 3:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

برای من به که شمال زندگی میکنم روش جناب آریانا خیلی بهتره با ریسک کم.فقط اگه جناب هالو عزیز لطف کنن و آمار جدیدی
از دستگاهشون ارائه بدن ممنون میشیم چون دستگاه زیاد شناخته شده ای نیست..

در ضمن اگه کسی تی ام ۸۰۸ داره یا میتونه بیاره همین الان خریدارم کاتالوگشم دادم واسه ترجمه آماده شد میزارم :YMPEACE:

یکشنبه 8 شهریور1394 - 4:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

rahim3514 نوشته است:
برای من به که شمال زندگی میکنم روش جناب آریانا خیلی بهتره با ریسک کم.فقط اگه جناب هالو عزیز لطف کنن و آمار جدیدی
از دستگاهشون ارائه بدن ممنون میشیم چون دستگاه زیاد شناخته شده ای نیست..

در ضمن اگه کسی تی ام ۸۰۸ داره یا میتونه بیاره همین الان خریدارم کاتالوگشم دادم واسه ترجمه آماده شد میزارم :YMPEACE:

سلام جناب رحیم !!

طبق تجربه !!!دستگاه تی ام 808 دستگاهی بدون تفکیک و اصلا ثبات جالبی نداره توصیه میکنم یکم بیشتر تحقیق کن!

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

یکشنبه 8 شهریور1394 - 5:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

پیوست:
808.JPG

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 8 شهریور1394 - 9:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mhak نوشته است:
پیوست:
808.JPG

:)) :)) :))

دکتر حسابی.

یکشنبه 8 شهریور1394 - 9:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام تی ام رو واسه یکی از رفقا میخوام..ممنون میشم اگه راهنماییم کنید از کجا میشه تهیه کرد

دوشنبه 9 شهریور1394 - 12:36pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 150 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 34 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure