انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 31 فروردین1403 - 2:25am

پاسخ به موضوع  [ 412 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 26 ... 42  بعدی
 QuasarARM - اندی 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان این همه آخرین نسخه ی ارائه شد برای این مدار تا این لحظه توسط جناب اندی

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 13 مرداد1394 - 1:34am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
سلام به همه
کسانی که موفق به ساخت این دستگاه شدن اگر دسترسی به سیگنال ژنراتور هم دارند که بتواند موج سینوسی ارسال کند ببینند می شود قدرت و کارایی این دستگاه را با تحریک یون ها بالاتر برد یا نه؟ :YMPEACE:

شنبه 17 مرداد1394 - 6:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

orginal نوشته است:
سلام به همه
کسانی که موفق به ساخت این دستگاه شدن اگر دسترسی به سیگنال ژنراتور هم دارند که بتواند موج سینوسی ارسال کند ببینند می شود قدرت و کارایی این دستگاه را با تحریک یون ها بالاتر برد یا نه؟ :YMPEACE:

دوست عزیز مگه این دستگاه یون فلزات رو میزنه که با تحریک یون بشه افزایش برد داشت؟بنده هم این مدار رو دارم هم سیگنال ژنراتور بفرما چطوری تا من تست بگیرم

شنبه 17 مرداد1394 - 10:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
mhak نوشته است:
orginal نوشته است:
سلام به همه

دوست عزیز مگه این دستگاه یون فلزات رو میزنه که با تحریک یون بشه افزایش برد داشت؟بنده هم این مدار رو دارم هم سیگنال ژنراتور بفرما چطوری تا من تست بگیرم

البته این کار روی فلزات قدیمی که بیشتر از یک ماه دفن شده باشند جواب می دهد و روی فلزات جدید اصلا جواب نمی دهد و هدف هم فقط تحریک حاله ایجاد شده دور فلز قدیمیه و به طور دقیق بالا بردن دقت نقطه زنی است
جایی را که دستگاه نقطه کرده چند متر با فاصله پراب ها را شرق به غرب و نیم متر الی یک متری هم بکار و سیگنال ژنراتور را روشن کنید 4 الی 7 دقیقه صبر کنید و دوباره دستگاه بزنید و این کار را با چند مود فلز سیگنال ژنراتور تکرار کنید و ببینید کیفیت نقطه زنی و عمق فلزیابی و تفکیک را بررسی و در یک جدول وارد نمائید و نتایج را با هم بررسی کنید معلوم می شود آیا تاثیری دارد یا چه مقدار تاثیر دارد :-B
البته اگر جایی را نسخه داشته باشید و این دستگاه آن محوطه چیزی نزده باشد ودستگاه دیگری چیزی زده باشد و شما مطمئن باشید در آن محل حتما خبری هستش تست این روش ارجعیت دارد :-BD

یکشنبه 18 مرداد1394 - 10:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

orginal نوشته است:
mhak نوشته است:
orginal نوشته است:
سلام به همه

البته این کار روی فلزات قدیمی که بیشتر از یک ماه دفن شده باشند جواب می دهد و روی فلزات جدید اصلا جواب نمی دهد و هدف هم فقط تحریک حاله ایجاد شده دور فلز قدیمیه و به طور دقیق بالا بردن دقت نقطه زنی است
جایی را که دستگاه نقطه کرده چند متر با فاصله پراب ها را شرق به غرب و نیم متر الی یک متری هم بکار و سیگنال ژنراتور را روشن کنید 4 الی 7 دقیقه صبر کنید و دوباره دستگاه بزنید و این کار را با چند مود فلز سیگنال ژنراتور تکرار کنید و ببینید کیفیت نقطه زنی و عمق فلزیابی و تفکیک را بررسی و در یک جدول وارد نمائید و نتایج را با هم بررسی کنید معلوم می شود آیا تاثیری دارد یا چه مقدار تاثیر دارد :-B
البته اگر جایی را نسخه داشته باشید و این دستگاه آن محوطه چیزی نزده باشد ودستگاه دیگری چیزی زده باشد و شما مطمئن باشید در آن محل حتما خبری هستش تست این روش ارجعیت دارد :-BD

با عرض پوزش دوست عزیز متاسفانه سیگنال ژنراتور بنده با برق شهری کار میکنه و امکان استفاده در اماکن باستانی رو نداره هدفی هم که برای تست یون یاب گذاشتم توی گلدونه :D و امکانش نیست که بشه پراب زد و این تستها رو گرفت

یکشنبه 18 مرداد1394 - 3:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

این هم نسخه ی جدیدتر که ارایه شد
چپ و راست شدن دکمه ی پین پوینتر و دیجیتالی شدن نمودار vdi به قول طراح و البته این نسخه رو خود من هنوز تست نکردم ببینم تغییرات به چه صورت بوده

یکشنبه 18 مرداد1394 - 4:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mhak نوشته است:
چپ و راست شدن دکمه ی پین پوینتر و دیجیتالی شدن نمودار vdi به قول طراح و البته این نسخه رو خود من هنوز تست نکردم ببینم تغییرات به چه صورت بوده

سلام
ایا pcb و قطعات هم تغییر کرده؟ اخرین pcb و کل مخلفات رو بذارید ! و نهایت بردی که که گرفتید چقدر بوده ؟ متاسفانه من با گوشی به لپ تاپ وصل میکنم وارد نت میشم اونم که سرعتش پایینه به زور صفحه رو باز میکنه دیگه نمیشه از فیل شکن استفاده کرد هر کار کردم نتونستم وارد سایت اندی بشم! قبلا این سایت فیلتر شده بود ولی مثل اینکه فیلتر شده http://fandy.hut2.ru/Quasar/Quasar.html

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

دوشنبه 18 مرداد1394 - 1:37am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

asadof نوشته است:
mhak نوشته است:

سلام
ایا pcb و قطعات هم تغییر کرده؟ اخرین pcb و کل مخلفات رو بذارید ! و نهایت بردی که که گرفتید چقدر بوده ؟ متاسفانه من با گوشی به لپ تاپ وصل میکنم وارد نت میشم اونم که سرعتش پایینه به زور صفحه رو باز میکنه دیگه نمیشه از فیل شکن استفاده کرد هر کار کردم نتونستم وارد سایت اندی بشم! قبلا این سایت فیلتر شده بود ولی مثل اینکه فیلتر شده http://fandy.hut2.ru/Quasar/Quasar.html

جناب اسدف من از pcb2.1 استفاده میکنم شما خودتون میتونین این نسخه رو با نرم افزار مربوطه(sprint layout) باز کنین و قطعات رو با لیست اصلی چک کنین چنتا قطعه تونسخه ی جدید حذف شده که میتونین شما هم از لیست خریدتون حذف کنین
من نهایت بردی که با کویل هم مرکز حدود 45 گرفتم برای یه سینی حدود 60 استیل اگه اشتباه نکنم 2.80 بوده و البته توی هوا و در حالت pinpointer دستگاه و لوپ ثابت و هدف متحرک بوده چون در حالت استفاده عادی دستگاه حرکت باید به صورت پاندولی باشه ولی در حالت pinpointer یا همون ال متال خودمون نیازی به این کار نیست

دوشنبه 19 مرداد1394 - 1:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان
این هم نسخه ی جدیدتری برای کوثر

یکشنبه 24 مرداد1394 - 12:45am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مرسی ماهک عزیز زحمت کشیدید . اگه زحمتی نیست یه فیلم کوچلو از مدار هنگام سنس بذار ممنون اگه حالشو دارید و گرنه بی خیال @};-

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

دوشنبه 25 مرداد1394 - 2:13am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 412 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 26 ... 42  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 23 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure