انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 31 فروردین1403 - 1:37am

پاسخ به موضوع  [ 186 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 19  بعدی
 آموزش کامل Garrett GTI 2500 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

اگه قسمت باشه تو چند روز آینده بصورت عملی سنس سکه قدیمی و قسمت حذف آهن وکارکرد Treasure Imaging رو با لوپ 9.5 اینچی و کارکرد توباکس رو در زیر خاک،براتون بصورت کلیپ میدارم @};-

ولو بسط الله الرزق لعباده لبغوا في الأرض ولكن ينزل بقدر ما يشاء إنه بعباده خبير بصير
و اگرخدا روزى را بر بندگانش فراخ گرداندمسلما در زمين سر به عصيان برمى‏دارند ليكن بدان اندازه ای که خود میخواهدفرو مى‏فرستد براستى كه او به [حال] بندگانش آگاه بيناست

پنج شنبه 20 فروردین1394 - 11:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود بر اسد گرامی منتظر لطف شما هستیم باسپاس

از پل نامردان عبور مکن بگذار اب تورا ببرد.از ترس شیر به روباه پناه مبر بگذار شیر تورا بدرد.درنده باش ولی از کنار اهوی بی پناه به ارامی گذر کن.کورش بزرگ

جمعه 21 فروردین1394 - 3:55pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

نکته ای دیگه اینه که تو یک قسمت از انجمن یکی از دوستان از فلزیابی گفته بودن که قادره علاوه بر آهن،آلومینیوم رو هم حذف کنه،از مزایای GTI 2500 اینه که قادر هست هر نوع فلز رو که دوست ندارین حذف کنه(البته تو حالت وی ال اف یا همون حالت با دیسک)،به اینصورت که بعد از سنس فلز توسط دستگاه با فشار دکمه Accept/Reject در تاچ پد صفحه اون فلز رو حذف کنین و یا برعکسش اون رو به منوی سنس دستگاه اضافه کنین،به اینصورت هم میتونین آهن و سایر فلزات زنگ زده بی ارزش رو که بعد حفاری بهش رسیدین حذف کنین و به سرچ ادامه بدین و از سنس کردن فلزات بی ارزش تا حدود زیادی خلاص بشین.

ولو بسط الله الرزق لعباده لبغوا في الأرض ولكن ينزل بقدر ما يشاء إنه بعباده خبير بصير
و اگرخدا روزى را بر بندگانش فراخ گرداندمسلما در زمين سر به عصيان برمى‏دارند ليكن بدان اندازه ای که خود میخواهدفرو مى‏فرستد براستى كه او به [حال] بندگانش آگاه بيناست

شنبه 22 فروردین1394 - 10:47pm

سلام به اساتیذ و دوستان
من زیاد سواد دستگاه ندارم لطفا در مورد دستگاه گرت سی ایکس 3 اگر کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه . ^:)^

در کوی نیک نامان ما را گذر ندادند & گر تو نمی پسندی تغییر ده قضا را

چهارشنبه 26 فروردین1394 - 6:06pm
کاربر فعال
کاربر فعال

درود و سپاس از دوست خوبم اسد جان. ممنون ک تاپیک رو با اموزهایه پر بارتون مجدادا فعال کردین. به دلیل پاره ای از مسائل نتونستم ب انجمن بیام و تاپیکو ادامه بدم. انشالله با کمک شما پس از گذراندن مشکلات مجدادا ادامه مطالبو از سر خواهیم گرفت

دوشنبه 31 فروردین1394 - 9:01pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: تهران
دوستان کسی ساخت لوپ این دستگاهو میتونه آموزش بده واسه من لوپش شکسته...

سه شنبه 8 اردیبهشت1394 - 3:22pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود بر شما جناب ارجمند عزیز
تا جایی که بنده اطلاع دارم لوپهای توباکس وvlfمخصوصآ برای شرکت گرت رو نمیشه کپی برداری کرد واز روش ساخت نظر من بهتره از شرکتهای فروشنده فلزیاب که دست دومش رو دارن خریداری کنید.موفق باشید

از پل نامردان عبور مکن بگذار اب تورا ببرد.از ترس شیر به روباه پناه مبر بگذار شیر تورا بدرد.درنده باش ولی از کنار اهوی بی پناه به ارامی گذر کن.کورش بزرگ

سه شنبه 8 اردیبهشت1394 - 4:25pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: تهران
لوپ 60 سانت داره اگه کسی اطلاعی داره منو راهنمایی کنه...

سه شنبه 8 اردیبهشت1394 - 4:33pm
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

با سلام به حضور دوستان و تشکر از دوست خوبم آقا مهدی،از تاخیر بوجود آمده عذر میخوام قرار داده بودم اگه بشه با کلیپ آموزش دستگاه رو بدم با عرض معذرت به علت شرایط آب و هوایی اینجا که بارندگی داشت و کمبود وقت فعلا نشد که همراه با فیلم توضیح بدم مگر در روزهای آینده :ymblushing: انشالله فعلا به همون توضیحات کتبی بسنده میکنم @};-

آخرین بار توسط asaad در چهارشنبه 8 اردیبهشت1394 - 12:42am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

سه شنبه 8 اردیبهشت1394 - 11:56pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

بالانس دستی Manual Ground Balance :
دستگاه گرت برای بالانس کردن دو حالت اتوماتیک و دستی داره که حالت دستی برای ALL-METAL هست در توضیحش اینکه همون بیشترین برد دستگاه هست که البته بر خلاف دستگاه های پالسی که در حالت تفکیک کاهش برد زیادی به نسبت ال متال دارن در وی ال اف ها تفاوت فاحش و زیادی بین اختلاف برد دستگاه در حالت تفکیک و ال متال نیست،برای تنظیم دستی دستگاه ابتدا حالت جستجو یا تفکیک رو روی ال متال میذاریم و از 256 کاراکتر تنظیم دستی برای بالانس دستی بهره میگیریم،برای اینکار اول به صدای دستگاه یا همون تریشولد توجه کنین،لوپ رو بالا و پایین نزدیک تقریبا 5 سانتی زمین حرکت میدیم و کاملا به صدای دستگاه گوش میدیم،به اینصورت که اول لوپ رو نزدیک زمین میگیریم اگه صدای دستگاه زیاد شد تاچ پد منفی ( - ) رو چندین بار فشار میدیم تا صدا حالت عادی دستگاه بشه،حالا کویل یا دیسک جستجو رو دوباره بالا میبریم و دوباره تا همون ارتفاع نزدیک زمین میگیریم و به صدای دستگاه گوش میدیم اگه صدا این بارکم شد با تاچ پد مثبت (+)یک یا دو بار فشار میدیم،و کلا این کار را تا زمانی انجام میدیم تا با تغییر ارتفاع حاصله تغییر در صدای دستگاه ایجاد نشه یا کمترین تغییر صدا رو داشته باشیم به این صورت دستگاه بالانس شده،این تجربه من در بالانس دستی گرت بوده و در کل خود من به خاطر حساسیت دستگاه به تغییر ارتفاع و نوع خاک که مدام بالانس رو برهم میزنه و نیز وقت گیر بودن بالانس دستی،بالانس اتوماتیک رو پیشنهاد میدم و در کاوش از بالانس اتوماتیک استفاده میکنم.

چهارشنبه 8 اردیبهشت1394 - 12:41am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 186 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 19  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 21 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure