انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 5:51pm

پاسخ به موضوع  [ 6 پست ] 
 کمک برای دیجیتالی کردن توباکس 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
با سلام دوستان :ymhug: همین طور که میدونید مدارات توباکس دارای برد بالایی هستند و برای دفینه یابی کارایی بالایی دارن در این بین توباکس بهینه شده ساشو که مهندس حمید زحمتشو کشیدن جزو بهترین هاست ولی خوب مشکل این مدار آنالوگ بودن و نیز استفاده از قطعات نسبتا قدیمی هست که باعث دشواری ساخت میشه حالا در نظر بگیرد این مدار دیجتالی بشه قطعا اپراتوری و ساخت و کارایی بالایی خواهد داشت من اینو قبلا با مهندس در میون گذاشتم خب ایشون روی برنامه نویسی مدار فلزیاب فلزجو کار میکنن که هر روز در حال بهینه شدن هست من این مدارو ساختم و خیلی راضیم حالا دوستان عزیز همکاری کنن تا با همفکری بتونیم این مدار توباکسو دیجیتالی کنیم با تشکر :ymhug:

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

جمعه 5 دی1393 - 11:51am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

alirezaii21 نوشته است:
با سلام دوستان :ymhug: همین طور که میدونید مدارات توباکس دارای برد بالایی هستند و برای دفینه یابی کارایی بالایی دارن در این بین توباکس بهینه شده ساشو که مهندس حمید زحمتشو کشیدن جزو بهترین هاست ولی خوب مشکل این مدار آنالوگ بودن و نیز استفاده از قطعات نسبتا قدیمی هست که باعث دشواری ساخت میشه حالا در نظر بگیرد این مدار دیجتالی بشه قطعا اپراتوری و ساخت و کارایی بالایی خواهد داشت من اینو قبلا با مهندس در میون گذاشتم خب ایشون روی برنامه نویسی مدار فلزیاب فلزجو کار میکنن که هر روز در حال بهینه شدن هست من این مدارو ساختم و خیلی راضیم حالا دوستان عزیز همکاری کنن تا با همفکری بتونیم این مدار توباکسو دیجیتالی کنیم با تشکر :ymhug:

خداییش من اگه یه ذره علمشو داشتم اولین کارم قطعا روی توباکس بود چون واقعا بی نظیره
پس دوستانی که علمشو دارن همکاری کنن لطفا @};- @};-

شنبه 6 دی1393 - 10:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
دقیقا با شما موافقم بنظر من توباکس ساشو بینظیره فقط دوستان باید همکاری کنن

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

شنبه 6 دی1393 - 11:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

alirezaii21 نوشته است:
دقیقا با شما موافقم بنظر من توباکس ساشو بینظیره فقط دوستان باید همکاری کنن

شما لطف داری @};- @};-

شنبه 6 دی1393 - 11:54pm

درود
اساتید کسی پاسخگو نیست؟
بعنوان یک طرح قویترین دستگاه تقریبا توباکسه.....ایا دیجیتالی کردنش ناممکن هست که بشه سادهتر ساختش.؟.....چون بنده علاقه مندم که اساس کارش رو بعنوان تعریف عملکرد تو برنامه ببینم چطوره ممکنه بشه تو میکرو نوشت یا خیالی بیش نیست.

پنج شنبه 23 اسفند1396 - 2:13am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام این یه توباکس دیجیتال هستش تو یوتیوب

https://m.youtube.com/watch?v=9uhQRnwBabo

پنج شنبه 17 خرداد1397 - 3:20pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 12 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure