انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 6:44pm

پاسخ به موضوع  [ 3615 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 ... 362  بعدی
 توباکس ساشو - قویترین فلزیاب جهان! 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

جاوید نوشته است:
اریا جان سلام
راستش اصرار من با اقا حمید توی ایملهام به اون سر سه متر هست که من میگم اقا حمید یه کم روی اون بیشتر کار کن اون هم میگه یه جورایی اخر خطه برد توباکس بر اساس علم الکترونیک توی این زمینه هست ولی من ولکنش نیستم و هی به پر وپاش میپیچم که همت مضاعفی توی این زمینه کنه

آقا جاوید ایوالله امیدوارم موفق بشی ، ماهم خوشحال میشیم :-BD

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

جمعه 25 اسفند1391 - 9:19pm
استاد - مدیر
استاد - مدیر

جاوید نوشته است:
اریا جان سلام
راستش اصرار من با اقا حمید توی ایملهام به اون سر سه متر هست که من میگم اقا حمید یه کم روی اون بیشتر کار کن اون هم میگه یه جورایی اخر خطه برد توباکس بر اساس علم الکترونیک توی این زمینه هست ولی من ولکنش نیستم و هی به پر وپاش میپیچم که همت مضاعفی توی این زمینه کنه

اقا جاوید تبریک میگم اما سعی کن حتما توی منطقه باز وهمجنین در زمینهای مختلف بری تست کنی وببینی کیفیت دستگاه در جه حدی هستش
یک سوال میمونه اگر همیجین بردی میتونه داشته باشه به خوده باکس حساس نمیشه

mantera

جمعه 25 اسفند1391 - 9:27pm
مدیر کل
مدیر کل

آریا جان مثل اینکه شما در جریان نیستی! :D توباکس ما فلز 15 در 15 رو بین 2 تا 2.5 متر میزنه. حداقلش باید از 2 متر بزنه با حفظ ثبات. برد نهاییش هم برای فلزات خیلی بزرگ حدود 10 متر هست. ;;)

جمعه 25 اسفند1391 - 9:29pm
استاد - مدیر
استاد - مدیر

اقا حمید قبول دارم جون اقا جاوید گفته یک کاسه به قطر 16رو در 3متر زده من سه متر برام جای سوال داشته که دستگاهی که اینقدر بردش میره بالا یعنی حساسیتش زیاد شده وقتی حساسیت زیاد میشه خود بخود این سوال پیش میاد که ایا روی خود باکس تاثیر نمیزاره یا این سه متری که گفته شده شاید باکس داشته شناسایی میشده اخه من قبلا با تمام این موارد برخورد داشتم واینکه هر جه برد بره بالا وحساسیت زیاد بشه امواج در مقابل مثلا دیواره گودال یا یک شی سخت باعث برگشت میشن وبه نوعی دستگاه
خود زنی میکنه من تمام این موارد رو تجربه کردم به خاطر همین سوال میکنم که ببینم ایا توباکس هم این موارد روداره اما وقتی استادی مثل شما تایید میکنه دیگه جای حرفی نمیمونه تازه اقا حمید کاری نکنی فردا به خاطر این توباکس شرکتهای دیگه باهات قرار داد ببندن وما وانجمن رو بیخیال بشی به هر حال سپاسگذارم از اینکه راهنمایی میکنی

mantera

جمعه 25 اسفند1391 - 9:43pm
مدیر سایت
مدیر سایت

ariya نوشته است:
اقا حمید قبول دارم جون اقا جاوید گفته یک کاسه به قطر 16رو در 3متر زده من سه متر برام جای سوال داشته که دستگاهی که اینقدر بردش میره بالا یعنی حساسیتش زیاد شده وقتی حساسیت زیاد میشه خود بخود این سوال پیش میاد که ایا روی خود باکس تاثیر نمیزاره یا این سه متری که گفته شده شاید باکس داشته شناسایی میشده اخه من قبلا با تمام این موارد برخورد داشتم واینکه هر جه برد بره بالا وحساسیت زیاد بشه امواج در مقابل مثلا دیواره گودال یا یک شی سخت باعث برگشت میشن وبه نوعی دستگاه
خود زنی میکنه من تمام این موارد رو تجربه کردم به خاطر همین سوال میکنم که ببینم ایا توباکس هم این موارد روداره اما وقتی استادی مثل شما تایید میکنه دیگه جای حرفی نمیمونه تازه اقا حمید کاری نکنی فردا به خاطر این توباکس شرکتهای دیگه باهات قرار داد ببندن وما وانجمن رو بیخیال بشی به هر حال سپاسگذارم از اینکه راهنمایی میکنی

من فکر نمیکنم که اگر با ولتاژ 24 الی 26 ولت برای فرستنده از دستگاه استفاده بشه دستگاه بیخودی هرجا رو بزنه

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

جمعه 25 اسفند1391 - 9:48pm
مدیر کل
مدیر کل

خدمت عزیزان عرض کنم برای فلزی به مساحت 15 سانتی متر مربع برد 2 متر و کمی بیشتر چیزی هست که چندین بار تست شده و جواب داده و مشکلی نداره. خودزنی هم نمیکنی اریا جان :D نکته خیلی مهم اینه که برا انواع فلزات مختلف هم همین برد بدست اومده.
ولی بحث 3 متر حسابش فرق داره و فعلا دور از دسترس هست. دقیقا همین حالت هم پیش میاد که اگر همچین قدرتی بخوایم داشته باشه بیش از حد حساس میشه و به خود خاک هم واکنش نشون میده! وگرنه قدرت که دست خود ماست میتونیم با تغییر پتانسیومتر ولتاژ مبدل بجای 24 ولت تا 40 ولت بهش تغذیه بدیم. اما این مساله تست شده و جواب خوبی نداده چون ثبات رو خیلی پایین میاره و بیهوده مصرف باطری هم بالا میره.
آریا جان خیالت راحت من هستم اینجا در خدمتتون. :ymhug: شرکتها هم سراغ ما نمیان اونا قصدشون بیشتر کلاهبرداری و سودجوییه. این توباکس هم ماشالا بقدری دنگ و فنگ ساخت داره که افراد سودجو نمیتونن ازش بهره زیادی ببرن :D

جمعه 25 اسفند1391 - 10:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: وطنم ایران
سلام من ولتاژ 741شده فیکس 8 اما شیلده من 3.91 چرا مشکل از کجاست.هر چند دستگام کار نمیکنه اما سوال شد برام:-):-)

افتادگی آموز اگر طالب فیضی هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

جمعه 25 اسفند1391 - 10:20pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: وطنم ایران
سلام من ولتاژ 741شده فیکس 8 اما شیلده من 3.91 چرا مشکل از کجاست.هر چند دستگام کار نمیکنه اما سوال شد برام:-):-)

افتادگی آموز اگر طالب فیضی هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

جمعه 25 اسفند1391 - 10:27pm
YIM
استاد - مدیر
استاد - مدیر

حمید نوشته است:
خدمت عزیزان عرض کنم برای فلزی به مساحت 15 سانتی متر مربع برد 2 متر و کمی بیشتر چیزی هست که چندین بار تست شده و جواب داده و مشکلی نداره. خودزنی هم نمیکنی اریا جان :D نکته خیلی مهم اینه که برا انواع فلزات مختلف هم همین برد بدست اومده.
ولی بحث 3 متر حسابش فرق داره و فعلا دور از دسترس هست. دقیقا همین حالت هم پیش میاد که اگر همچین قدرتی بخوایم داشته باشه بیش از حد حساس میشه و به خود خاک هم واکنش نشون میده! وگرنه قدرت که دست خود ماست میتونیم با تغییر پتانسیومتر ولتاژ مبدل بجای 24 ولت تا 40 ولت بهش تغذیه بدیم. اما این مساله تست شده و جواب خوبی نداده چون ثبات رو خیلی پایین میاره و بیهوده مصرف باطری هم بالا میره.
آریا جان خیالت راحت من هستم اینجا در خدمتتون. :ymhug: شرکتها هم سراغ ما نمیان اونا قصدشون بیشتر کلاهبرداری و سودجوییه. این توباکس هم ماشالا بقدری دنگ و فنگ ساخت داره که افراد سودجو نمیتونن ازش بهره زیادی ببرن :D

اقا حمید من خودم به این دستگاه ایمان دارم ومیدونم شما واقا مجتبی زحمتهای لازم رو کشیدید وکاملا میدونید که دارید یک دستگاه حرفه ای بیرون میدید جون شما دواستاد انسانهای متعهدی هستید واطمینان کاملا به این پروژه دارید وکسی همه که دست به ساخت وفروش این دستگاه میزنه خیالش از همه جهت راحته جون میدونه این وسیله تستهای لازم رو جواب داده به خاطر همین موارد هست که من خودم اولین نفر بودم که این دستگاه رو به حاج مجتبی سفارش دادم وخیالم هم از همه بابت راحته اگر هم سوالی میکنم برای بالا بردن تجربه ام هست که زمانی توباکس خودم به دستم برسه امادگی کافی داشته باشم

mantera

جمعه 25 اسفند1391 - 11:01pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

انشاءالله اگه دوستان مدار تغییر یافته رو بزارن واسه ساخت ,منم به نوبه خودم قول افزایش برد 50 سانت تا حدود 1.5 متر رو میدم

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

جمعه 25 اسفند1391 - 11:03pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 3615 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 ... 362  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 6 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure