انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 4:29am

پاسخ به موضوع  [ 3615 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 342 , 343 , 344 , 345 , 346 , 347 , 348 ... 362  بعدی
 توباکس ساشو - قویترین فلزیاب جهان! 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

مهندس حمید ممنونم اما قبلا فلزجورو ساختم پولونس رو با ی چن تا ردیاب ساخته بودم
ی مدته گزاشته بودم کنار
مشکلی ندارم روشن کردم بوقش ممتد بود فک کنم کلید فشاریم حالت قطع و وصل نیس کلید س پل رو زدم راست میتر حرکت کرد ولتاژ گیری نمیدونم چطوریه
این توباکسم از صفحه ۱ تا همین صفحرو خوندم فایل راهنمارم خوندم حالا بعضی وقتا ی چیزایی سرم نمیشه
این هم اسکلت توباکسمه باید را بیفته مگه میشه

http://uupload.ir/files/sbht_20180405_190424.jpg

شنبه 18 فروردین1397 - 10:09pm
مدیر کل
مدیر کل

شما فایل راهنما و کل صفحات رو خوندین ولی هنوز طریقه ولتاژگیری که بارها توضیح داده شده و نوع کلیدها و ولومها و سیستم کار این دستگاه رو متوجه نشدین؟! شما اولین نفری هستین که مشکل خودتون رو به این شکل توجیه میکنین و اگر کسی در جریان نباشه ممکنه تصور کنه حق با شماست و این از نظر من به نوعی توهین به انجمن و بنده تلقی میشه!

شنبه 18 فروردین1397 - 11:25pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مهندس خدایی کل صفحاتو دو روز طول کشید خوندم فایل راهنمارم خوندم اما نفهمیدم با مولتی متر چطوری ولتاژ بگیرم ینی منفی ب باطری و بقیش چی باشه شما باور نداری دیگه
ولوم ها یجا خوندم نوشته بود ۱۰ کیلو ده دور ینی من الان دو تا ولوم ابی دارم ک یدونشو ب گفته شما عوض میکنم تمام صفحاتی ک جناب سنه دژ گفته بودن با لکس کشیده بودن تمام مشکلات بچه ها ک شما چن بار توضیح داده بودن همشو خوندم حتی اسکرین گرفتم!تصمیم گیریش با خودتون
خیلی ممنون از لطفتون

شنبه 18 فروردین1397 - 11:38pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستانی که میتونن کمک کنن یه راهنمایی بکنن لطفا
پایه ۷ ایسی ۷۴۱ ۸ ولت هس پایه ۶ هم ۴ ولت شیلد مدار هم ۴ ولت
سر مولتی تو حالت ac جفتشو زدم به دو سر لوپ هیچ ولتاژی نبود گزاشتم‌رو هرتز هیچ فرکانس نبود نمیدونم اشتباس یا نه چه قطعاتی باید چک بشه
و این‌مثبت هشت کجاس هی میخونم نوشته نسبت به مثبت ۸
مدارم روشن میشه صدای خر خر میده میتر هم میزنم تو یه حالت تا اهر میره
طریقه ولتاژ گیری جاهایی که ممکنه ایراد از اونجاها باشرو کسی میگه
یکی کمک‌کنه لطفا خیلی زحمت کشیدم

پنج شنبه 23 فروردین1397 - 4:02am
کاربر فعال
کاربر فعال

نزدیک به ۱۵ روزه پست گزاشتم یکی محبت میکنه ولتاژ گیریو دقیق توضیح بده

جمعه 31 فروردین1397 - 10:32pm
کاربر فعال
کاربر فعال

شما 10 روز وقت گذاشتین کل تاپیک را خوندین عوض این وقت گذاشتن میرفتین 10 روز کار مفید میکردین و حداقلش کارگری میکردین و با پولش مدار آمادش را میگرفتین هم خودتونو راحت میکردین و هم اشتغال زایی هم کرده بودین.

شنبه 31 فروردین1397 - 12:34am
کاربر فعال
کاربر فعال

چی میگی فازت چیه!!چقد ادم عجیب غریب میبینم

شنبه 31 فروردین1397 - 3:20am
کاربر فعال
کاربر فعال

باسلام خدمت اساتید محترم مخصوصا"مهندس حمید عزیز
دوستان من بعد از خوندن پستها علاقه مند شدم این دستگاه رو بسازم فقط من چون میخوام اسکلت لوپ ساشو رو با قوطی الومینیوم بسازم والبته منظورم کل اسکلت وحتی نگه دارنده سیم پیچ ساشوهست. از دوستانی که اطلاع دارن میپرسم ایا مشکلی در کارکرد دستگاه ایجاد میشه یا میشه ساخت

یکشنبه 1 اردیبهشت1397 - 2:09am
کاربر فعال
کاربر فعال

جواب مارو ک ندادن من وسط اسکلتو از الومینیوم زدم بقیشو از تفلون دیدم تفلون تاب داره برداشتم چوبش کردم خود لوپارو هم از تفلون !کل سیستمو الومینیوم نساز!یا وسطشو فقط الومینیوم کن یا کلا چوب!کل سیستم راحت جمع میشه!نباید حتی ی میل تکون بخوره اسکلتت باید صفت باشع اسکلت مهمه و یادت باشه جعبه بزرگ بخری مث من مشکل نخوری و قبلش قشنگ فک کنی راجبش چند بار کار انجام ندی!البته هر چقد فک کنی باز خیلی چیزا یادت میره که هی اسکلت عوض میکنی هی قاب هی مدار!موفق باشی

یکشنبه 2 اردیبهشت1397 - 7:35am
کاربر فعال
کاربر فعال

ممنون دوست عزیز
چون چند تا فیلم دیدم از همین نوع دستگاه که روس بود وکل سیستم با الومینیوم بود .
و جعبه رو همه شیلد کردن ایا میشه از جعبه الومینیوم ساخت .
ممنون

یکشنبه 2 اردیبهشت1397 - 1:40pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 3615 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 342 , 343 , 344 , 345 , 346 , 347 , 348 ... 362  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 14 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure