انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 8 اردیبهشت1403 - 11:09pm

پاسخ به موضوع  [ 3615 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 308 , 309 , 310 , 311 , 312 , 313 , 314 ... 362  بعدی
 توباکس ساشو - قویترین فلزیاب جهان! 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام.من زیاد از الکترونیک سردرنمیارم ولی امکانش هست مدار ساشو رو رو یه دستگاه تی ام خراب امتحان کرد؟؟

دوشنبه 27 مهر1394 - 11:32am
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
میخواید مدار ساشو باشه ، اسکلت تی ام
دستگاه تی ام ، مرتب بسته شده و سیماش داخل لوله هاست . نمیشه که اونو خراب کنی و سیمای ساشو رو بزاری جاش . ظرفیت سیمپیچ خودشم با ساشو فرق داره . اگه استفاده کنی باید مدار رو طبق اون تغیر بدید که در این صورت، قدرت هم تغیر میکنه

هرگونه باز کردن - تکه کردن اسکلت - خم کردن یا تغییری در اسکلت و طرز قرارگیری لوپها ، باعث میشه که تی ام کلا از نال کردن خارج بشه و دیگه براحتی مثل اولش نمیشه .

لا اله الا هو

دوشنبه 27 مهر1394 - 12:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مال گرت که کلا جدا میفروشن .با اونم نمیشه؟؟

دوشنبه 27 مهر1394 - 2:57pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

ببینید ، توباکسهای کارخونه ای فقط اسکلتبندی خوبی دارند .
در صورتی که اسکلت دستکاری بشه کلا از کار میافتند . چون اغلبشون نال کارخونه شدن مثل تی ام
گرت رو هم باید ببینی لوپش چطوریه. اگر سیماش رو دربیاری ، قابش خراب میشه
اگر هم بخوای با سیمپیچ گرت ، مدار ساشو کار کنه . که نمیکنه
هر توباکسی فرکانس مخصوصی داره و تعداد دور و نمره سیمپیچ در توباکسها ، ارتباط مستقیم داره به فرکانس کاری توباکس
اگر تعداد دورها یا نمره سیم تغیر بکنه ، توباکس از فرکانس خودش خارج میشه و کار نمیکنه
برای اینکه بتونی از سیمپیچ توباکس دیگری برای ساشو استفاده کنی باید سیمپیچی با مشخصات ساشو داشته باشد .

لا اله الا هو

دوشنبه 27 مهر1394 - 3:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان یک لوله دیدم که سه لایه هست که لایه وسطش المینیوم هست وخیلی قشنگ فرم میگیره فکر کنم مورد خوبی باشه برا شما که شاشو رو ساختید
برای ساخت لوپهای فرستنده گیرنده

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

چهارشنبه 29 مهر1394 - 4:19pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

اینها لوله های نیوپایپ هستند . نوعی لوله با لایه ای از آلومینیوم برای لوله کشی آب منازل
متاسفانه لایه ی آلومینیوم موجود در این لوله ها ضخیم است و میزان برد را خیلی کاهش میدهد . بعنوان شیلد یا قاب لوپ نمیتوانید استفاده کنید .

لا اله الا هو

چهارشنبه 29 مهر1394 - 6:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام حمید اقا .شما شماتیک اصلی این فلزیاب رو از کجا تهیه کردید . و تو کدو م سایت روی این فلزیاب کار شده است .مرسی

دوشنبه 4 آبان1394 - 4:35pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام اقا حمید عرضم خدمت استاد خودم ای توباکس من t6ترانزیستور خیلی داغ میشه علت چیه بعد اینکه وقتی لپ گیرنده وصل میکنم بوق دستگاه قطع میشه بعد اینکه لان دیگه نه بوق دارم نه مدار جریانی میکشه علتش چی میتونه باشه؟؟!با تشکر

دوشنبه 11 آبان1394 - 7:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حميد اقا با تغيير و تنظيم توي اون دو تا خازن سي و سه نانو چه اتفاقي براي. موج القا شده ميافته

دوشنبه 11 آبان1394 - 7:49pm
مدیر کل
مدیر کل

talar نوشته است:
سلام حمید اقا .شما شماتیک اصلی این فلزیاب رو از کجا تهیه کردید . و تو کدو م سایت روی این فلزیاب کار شده است .مرسی

خب ظاهرا شما 3 سال دیر به قافله توباکس رسیدین! :D بارها توضیح دادم توباکس ساشو در واقع یک شماتیک خالی بهمراه 2 خط توضیح از طراح در مورد فرکانس کار و برد طرح اولیه بود که فکر میکنم 1 متر برای بشقاب 15 سانتی ذکر شده بود. بر همین اساس ما باقی راه رو خودمون رفتیم. شماتیک هم در انجمن ژئوتک و یکی دیگر از انجمنها توسط اقای ساشو از بلغارستان گذاشته شده بود. در واقع در هیچ سایتی تا جاییکه من میدونم روی این طرح کار نشده! برای همین هم عرض کردم شاید یکی از معدود دفعاتی بوده که اینقدر روی طرح یک مدار توباکس کار و بحث انجام گرفته.

دوشنبه 11 آبان1394 - 9:56pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 3615 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 308 , 309 , 310 , 311 , 312 , 313 , 314 ... 362  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 15 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure