انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 5:43pm

پاسخ به موضوع  [ 3615 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 307 , 308 , 309 , 310 , 311 , 312 , 313 ... 362  بعدی
 توباکس ساشو - قویترین فلزیاب جهان! 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

safir60 نوشته است:
با سلام خدمت دوستان واساتید عزیز سایت
اولا خیلی ممنون بابت مطالب مفیدی که گذاشتید واقعا عالی بود
دوم:گفته شده که تو این دستگاه دوتا لوپ استفاده میشه خوب لوپ اول که فرستده هستش مسیرش مشخصه که کجا نصب میشه ولی لوپ دوم رو که گیرنده هستش کجا نصب کنیم اگر ممکنه یک راهنمایی بفرمایید ممنون میشم اخه من یکم مبتدی هستم
L-) L-) L-) L-)

با نام و یاد خدا
عکس دستگاه در صفحه اول هست.شما به گفنه ها توجه نکن عکس رو ببین.شما چون مبتدی هستی از عهده ساختش بر نمیایی.مطمعن باش.مگر اینکه از ابتدا مو به مو مطالب رو بخونید و یادداشت کنید و در تمام مراحل کمک بگیرید.از قطعات خوب استفاده کنید و مونتاژ حرفه ای داشته باشید.اسکلت رو هم خیلی دقیق و حرفه ای بسازید و اپراتوری این دستگاه رو خوب بدونید.

پنج شنبه 18 شهریور1394 - 12:25am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محسن خان نوشته است:
مهدی6 نوشته است:
پوریا نوشته است:
سلام به مهدی عزیز

دوست من باتری دو مدل پیشنهاد میکنم اول لیتیوم پلیمر که گرونتر هست ولی کیفیت بهتر داره و سبک تر هم هست با حدود 80 هزار تومن میتونی 12 ولت 1600 میلی آمپر رو بگیری. دومی هم لیتیوم آیون هست که من هم از اون استفاده کردم وحدود 55 هزار تومن قیمتش هست عکس در صفحه 89 هستش 12 ولت 2200 میلی آمپر هست .این باتری ها از سه باتری 3.7 ولت تشکیل شده اند.سعی کن از باتری پک استفاده کنی خودت هم میتونی سه تا رو با هم سری کنی بعد هم وکیوم کنی.

در مورد شارژر باتری هم یک شارژر 12 ولت اتوماتیک بگیر تا بعد از شارژ جریان رو قطع کنه .باتری قطع کن دار نیاز نیست.من شارژر 12 ولت 1 آمپر از طبقه بالای امجد خریدم 17 هزار تومان و 2 آمپرش مارک دیگه 45 هزار بود.

آقا پوریای عزیز ممنون از محبتتون این باطری ها پس نباید واسمون یه مدار تعریف کنیم در ضمن یه پیامم زدم واستون اگه زحمتی نیست یه ن اه نمایید متشکرم

سلام به آقا مهدی عزیز
آقا من خیلی دنبال شارژر اتوماتیک 12 ولت 1 آمپر گشتم ولی پیدا نکردم . میشه لطفا شماره تماس مغازه ای که ازش گرفتید به من بدید تا از شیراز بتونم سفارش بدم ؟

فروشگاه مینی باتری : ایران - تهران - خیابان جمهوری - بعد از پل حافظ - ساختمان امجد - طبقه زیر همکف - پلاک 3

021 66721799 تلفن :

021 66724124

021 66728648

021 66752071

پنج شنبه 18 شهریور1394 - 12:35am
کاربر فعال
کاربر فعال

از دوستمون پیر دانا خبری نشد که نشد ! لوپها و اسکلت رو خیلی تمیز در آورده بود،کاشکی به ما هم یاد می داد،استاد حمید بحث فنی رو به ما یاد داد اما ما شاگرد تنبلها برای بحث مکانیکی هم نیاز به کمک داریم !!!!!

the trouble is , you think you have time

سه شنبه 24 شهریور1394 - 9:49am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام خداقوت.
بدلیل مشکلات و مشغله ی که داشتم...و اگر منتظرتان گذاشتم از محضر دوستان عزیز,پوزش میطلبم. :YMPRAY:
و انشا...,سوالی بود.در حد توانم کامل توضیح خواهم داد...

سه شنبه 24 شهریور1394 - 4:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
PEERE DANA نوشته است:
سلام خداقوت.
بدلیل مشکلات و مشغله ی که داشتم...و اگر منتظرتان گذاشتم از محضر دوستان عزیز,پوزش میطلبم. :YMPRAY:

سلام دوست گرامی از شما خیلی ممنونم \M/

سه شنبه 24 شهریور1394 - 6:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
PEERE DANA نوشته است:
سلام خداقوت.

سلام دوست عزیز لطفا طول میله اصلی و طول میله هایی که به لوپ متصل کردید و همینطور نحوه پوشش سیم پیچ و اتصال آن به میله لوپ را لطفا به صورت دقیق تر ارائه کنید ممنونتان می شوم :-BD

شنبه 28 شهریور1394 - 8:25pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام کسی این دستگاه رو ساخته بردش واسه فلز 10سا50سانتی چقدر ه آیا تفکیک داره ثباتش چطوره؟ آیا به ذرات هم حساسیت داره وهزینه ساختش چقدر ه

دوشنبه 20 مهر1394 - 7:48pm

سلام به دوستان...میخواستم بدونم کسی میتونه توباکس روبرام بسازه با بهترین قطعات و کیفیت...البته باتایید آقا مجتبی....هزینشم با دستمزد پرداخت میکنم البته معقول....متشکرم

جمعه 24 مهر1394 - 10:26pm
مدیر سایت
مدیر سایت

بنده مدار كامل توباكس خودم رو كه بسيار عالي و خوب و با كيفيت بود ، طبق درخواست و خواهش يكي از دوستان اين انجمن كه موفق نشده بود نتيجه بگيره از اين مدار به نام vahid و اعتماد بنده به ايشون ، مدار سالم رو از جعبه خارج و به ايشون تقديم كردم ولي ايشون رفتن كه رفتن !!!! و هيچ حرفي هم از پولش نزدن ، از بنده به شما نصيحت خودتون ياد بگيريد و مطالعه كنيد و مدار رو بسازيد و به هركسي اعتماد نكنيد ! موضوعاتي به گوشم بعضي وقتها ميرسه كه اصلا قابل انتظار نيست !

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 26 مهر1394 - 9:57pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
از برم نامرد نشان ، رفتی ای نامهربان
از توی نابرده رنج ، کی دگر بینم نشان :-w
بی وفا رفتی که رفتی :D

لا اله الا هو

دوشنبه 27 مهر1394 - 10:34am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 3615 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 307 , 308 , 309 , 310 , 311 , 312 , 313 ... 362  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 11 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure