انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 12:35pm

پاسخ به موضوع  [ 3615 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 302 , 303 , 304 , 305 , 306 , 307 , 308 ... 362  بعدی
 توباکس ساشو - قویترین فلزیاب جهان! 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام خدمت دوستان.لازم میدونم توضیح بدم که دستگاه بنده هم حد اکثر فلز ۱۵*۱۵ رو تو نیم متر میزنه و هر کاری هم که میکنم بی تاثیر هست.همه چیز درست و میزون طبق فرموده دوستان کار میکنه ولی عمق زنی بسیاز ضعیفه.ظاهرا مابقی دوستان هم سر عمق زنی و سنس در عمق بالای یک متر مشکل دارن.لطف کنید توضیح بدید که کجای کار ما ایراد داره.با تشکر

جمعه 28 خرداد1394 - 1:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: ايران
ruler نوشته است:
سلام خدمت دوستان.لازم میدونم توضیح بدم که دستگاه بنده هم حد اکثر فلز ۱۵*۱۵ رو تو نیم متر میزنه و هر کاری هم که میکنم بی تاثیر هست.همه چیز درست و میزون طبق فرموده دوستان کار میکنه ولی عمق زنی بسیاز ضعیفه.ظاهرا مابقی دوستان هم سر عمق زنی و سنس در عمق بالای یک متر مشکل دارن.لطف کنید توضیح بدید که کجای کار ما ایراد داره.با تشکر

سلام
فكر ميكنم بايد رو خازن هاي ٥.٦.٧ بيشتر كار كنيد
دوستان قسمت گيرنده مدار كدوم قطعات ميشن ؟

ترس باعث ميشود كه بسياري از مردم به روياهايشان نرسند

جمعه 29 خرداد1394 - 5:41pm
مدیر کل
مدیر کل

عملا بیشتر بخش مدار قسمت گیرندست! یعنی آیسی های 1 و 2 و 3 و 4 و 5 و 6 و قطعات متصل بهشون همه به گیرنده مربوط میشن! :D لذا پیدا کردن اشکال در بخش گیرنده هم بسیار مشکل تره. حتی یک اشتباه در بخشهای ذکر شده منجر به کار نکردن دستگاه میشه.

یکشنبه 31 خرداد1394 - 3:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: ايران
مهندس يكباره بگين مدارو از اول بسازم ديگه :)م به احتمال زياد يكي از اون ٦ ايسي مشكل پيدا كرده
ممنونم مهندس عزيز

ترس باعث ميشود كه بسياري از مردم به روياهايشان نرسند

یکشنبه 31 خرداد1394 - 4:39pm
کاربر فعال
کاربر فعال

باعرض سلام وخسته نباشید خدمت مهندس حمید وتشکر از تلاش وزحمتی که میکشید من هم این دستگاه رو ساختم که البته بردش کمه وهرچی هم که خازنهای 6و7را جابجا میکنم دربردش تاثیر نداره لطف کنین بفرمائید چه چیز دیگری ممکنه درافزایش بر د موثر باشه که از نظر من پنهون مونده

یکشنبه 7 تیر1394 - 11:52am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام . من هم با این برد توباکس مشکل دارم . همه چی خوبه بجز برد ! در صورتی که نقطه قوت توباکس باید بردش باشه . البته من همه تستها رو داخل خونه و گاهی حیاط گرفتم احتمالا وجود فلزات اطراف روی برد باید تاثیر منفی داشته باشه .کاوش درست حسابی هم نرفتم هنوز چون اصلا نمیدونم میشه روی توباکس حساب کرد و به امیدش رفت کاوش یا نه ؟!!

the trouble is , you think you have time

دوشنبه 8 تیر1394 - 7:44pm

با سلام خدمت دوستان و اقا حمید عزیز
نم یک 808 دارم میخواستم ببینم میشه تقویتش کرد مثلا تقویت کننده براش درست کنیم دوستانی که بتونن اینکارو بکنن ممنون میشم خصصوصی یا عمومی راهنمایی کنن

سه شنبه 9 تیر1394 - 4:01pm
مدیر کل
مدیر کل

دوست عزیز ساده ترین و قطعی ترین راهی که دارین افزایش فاصله بین لوپ فرستنده و گیرنده هست که اون هم نیاز به تغییر اسکلت داره ولی در عوض لازم نیست به مدار دست بزنین. وگرنه مدار تی ام 808 پیچیده تر از این حرفاست که به این راحتی تقویت بشه و در عین حال در قسمت لوپش هم مداری استفاده شده که با کمی تغییر در هر قسمتی تنظیمات فرکانسی لوپ بر هم میخوره و دیگه درست جواب نمیده.

چهارشنبه 9 تیر1394 - 3:19am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: آذربایجان
ratmehran نوشته است:
با سلام خدمت دوستان و اقا حمید عزیز
نم یک 808 دارم میخواستم ببینم میشه تقویتش کرد مثلا تقویت کننده براش درست کنیم دوستانی که بتونن اینکارو بکنن ممنون میشم خصصوصی یا عمومی راهنمایی کنن

دوست عزیز میشه بگین بردش برای ابعاد مختلف اهداف مانند 10*10 و یا 20*20 و 30*30 چقدره ؟
همینطور آیا مانند ساشو حساسیتش به فلزات غیر آهنی بیشتر از آهنیه یا نه؟

چهارشنبه 10 تیر1394 - 4:00pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام و درود خدمت مهندس حميد.براي اين دستگاه ميشه تفكيك گذاشت يا نه؟؟؟؟

پنج شنبه 18 تیر1394 - 10:44am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 3615 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 302 , 303 , 304 , 305 , 306 , 307 , 308 ... 362  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 15 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure