انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 9:12am

پاسخ به موضوع  [ 3615 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 290 , 291 , 292 , 293 , 294 , 295 , 296 ... 362  بعدی
 توباکس ساشو - قویترین فلزیاب جهان! 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

پرستو نوشته است:
تشکر دوستان عزیز از پاسختون بین این وفلز جو کدومو پیشنهاد میدید

صد و هزار البته مدار استاد حمید عزیز (FPI) ولی مقوله این مدار با مدار پالسی فرق میکنه و اگه خوب ساخته بشه بردش برابر با برده یه پالسی قوی مثل مدار فلزجو با لوپه 2در2 هستش که این مدار همین برد رو میتونه با همون دوتا لوپه کوچیک حاصل کنه به شرطی که بادقت ساخته بشه

هرگاه در زندگي به يك در بزرگ كه يك قفل بزرگ هم دارد رسيدي ،
نترس و نااميد نشو.زيرا اگر قرار بود در باز نشود جاي آن يك ديوار مي گذاشتند!

جمعه 28 فروردین1394 - 6:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان ممکنه این طرح بدرد اسکلت ساشو توباکس بخوره
پیوست:
Untitled.png

خداوندا چگونه زیستن را بیاموز. چگونه مردن را خواهم آموخت(شریعتی)

شنبه 29 فروردین1394 - 7:47am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بدرد می خوره ولی باید داری ثبات باشه تا فاصله ، تعادل و بالانس بین لوپ فرستنده و گیرنده بهم نخوره

شنبه 29 فروردین1394 - 8:28am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اگر از لوله الومینیوم استفاده بشه میتونیم خم بدیم

خداوندا چگونه زیستن را بیاموز. چگونه مردن را خواهم آموخت(شریعتی)

شنبه 29 فروردین1394 - 8:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

میشه خم کرد ولی ولی باید بعد از خم کردن با بست آلومنیومی محکمش کرد . به نظرم بدین آلومنیوم ساز از وسط برش بده و با بست آلومنیومی براتون به صورت خم ببنده

در هر صورت همون طرح اولیه به نظرم ساده محکم و بهتره .

شنبه 29 فروردین1394 - 11:57am
مدیر کل
مدیر کل

12341234 نوشته است:
پیوست:
Untitled.png

نه بنظرمن اصلا ایده خوبی نیست! چون لوپ فرستنده و گیرنده باید دقیقا روبروی هم و در راستای یک محور باشه. خمیده کردن محور وسط باعث میشه محل قرارگیری لوپها دچار خطای بیشتری بشه. در عین حال فکر میکنم یک محور صاف و یک تکه بمراتب ثبات بهتری داشته باشه.

شنبه 29 فروردین1394 - 12:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام طرح جواب نمیده فقط حالت اصلی.در نقطه خمیده ماسنس داریم در هر دو طرف.در ضمن جانمایی باکس دستگاه مشخص نیست که حتما باید در وسط باشه و در این حالت دستگاه خود زنی میکنه مخصوصا دستگاه که از قطعات با فلزات غیر اهنی ساخته میشه و دستگاه به اونها حساستره.

شنبه 29 فروردین1394 - 1:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

12341234 نوشته است:
پیوست:
Untitled.png

برادر عزيز اين طرحي كه شما مد نظرتون هست برا توباكس به خاطر حساسيت براي محكمي اسكلت بدرد نميخوره
شما بايد سعي كنيد اسكلتش رو صاف و در يك خط و در حد عالي محكم بسازين وهم طوري باشه كه بتونيد از هم بازش كنيد كه به نظر من از قوطي 2در2 الومينيوم استفاده كنيد بهتره و هم راحتتر درست ميشه و هم از استحكام خوبي برخورداره فقط بايد سعي كنيد كه لوپهاشو سبك در عين حال محكم بسازين تا از تنش بي مورد اسكلت بكاهيد @};- @};-

هرگاه در زندگي به يك در بزرگ كه يك قفل بزرگ هم دارد رسيدي ،
نترس و نااميد نشو.زيرا اگر قرار بود در باز نشود جاي آن يك ديوار مي گذاشتند!

شنبه 29 فروردین1394 - 1:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: ايران
از اساتید سوالی داشتم بنده درسته گفته شده استفاده از قطعات مرغوب بسیار توی ثبات دستگاه تاثیر داره من هم تمامی خازن ها رو mkt گذاشتم غیر چندتا که mkt ندارن از پلیستر استفاده کردم مقاومت ها هم ۱ درصد هستن فقط فیبر رو با روش ماژیک درست کردم و پایه ای سی رو معمولی گذاشتم ایا توی ثبات دستکاه ممکنه تاثیری داشته باشه ؟

ترس باعث ميشود كه بسياري از مردم به روياهايشان نرسند

چهارشنبه 1 اردیبهشت1394 - 1:38am

با سلام خدمت دوستان عزیز و اساتید گرامی
L-) L-) L-) :| :| :|
آقا ولتاژدو سر لوپ فرستنده چقد باید باشه؟؟؟ #-o #-o
و اینکه اگه دستگاه رو بدون اینکه توی جعبه بزاری یعنی شیلد نشده باشه تو کاردکرد دستگاه اختلال بوجود بیاد؟؟؟منظورم اینه که به خود بورد پارازیت بندازه؟؟؟آخه این دستگاه رو من هر کاری کردم یه صدای ویز ویز قوی که با میتر مچه یعنی وقتی میتر حرکت میکنه اونم صدا میده دقیقا با شروع حرکت میتر این صدا رم دارم و با ولوم تنظیم آستانه واکنش کمو زیاد میشه مال چی میتونه باشه؟؟؟من حتی بیابونم تست کردم این صدا هست؟؟؟بعد دقیقا صدای سنس این دستگاه شبیه چیه؟؟؟
ببخشید سوال دیگم اینه که ولتاژ تی3 تی4 و تی5 درحالتی که ولوم تنظیم واکنش بستس و هم در حالت باز چقد باید باشه؟؟؟ هرسه شون باید با این ولوم کمو زیاد بشن درسته؟؟؟؟

چهارشنبه 2 اردیبهشت1394 - 3:32pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 3615 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 290 , 291 , 292 , 293 , 294 , 295 , 296 ... 362  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 9 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure