انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 6:56pm

پاسخ به موضوع  [ 3615 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 279 , 280 , 281 , 282 , 283 , 284 , 285 ... 362  بعدی
 توباکس ساشو - قویترین فلزیاب جهان! 
نویسنده پیغام

maziar111 نوشته است:
tohid نوشته است:
سلام به دوستان
من فیلم تستو گذاشتم حالا اگه مشکلی تو مدار دارید، تا جایی که بتونم کمک میکنم.
ضمنا فیبر مدار چاپی توباکس ساشو که خطو ط برد پر رنگتر شده تو صفحه 254 می تونید استفاده کنید .

با سلام خدمت دوستان بعلت پایان نامه لعنتی از زندگی ساقت شده ام .فیلم تست شما رو دیدم بسیار جالب بود مخصوصا با ال ای دی led گیرندگی رو به نمای گذاشتید
اگه زحمتی نیست مدار مربوط به این نمایشگر led رو بزارید استفاده کنیم دارم یه توباکس جدید میسازم مدار قبلیم مشکل اساسی پیدا کرده بود نتونستم درستش کنم وتصمیم به ساخت مدار جدید گرفتم که در گیر پایان نامه هم هستم فرصت کمی دارم

از دوستان کسی راجب پست بالا اطلاعت داره ممنون میشم راهنمایی کنه که چطوری اون چند عدد ال ای دی در فیلم آقای tohid با سنس فلز روشن و خاموش میشن اگه مداری دارید لطفا بزارید

جمعه 30 آبان1393 - 11:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز من هرکاری کردم نتونستم فیلم ایشون رو ببینم ولی فکر میکنم تا یه جاهایی منظور شما رو فهمیدم بهتره یه نگاه به این تایپیک بندازی

viewtopic.php?f=19&t=1980

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

شنبه 1 آذر1393 - 7:00am

با سلام خدمت اساتید محترم
بنده اسکلت دستگاه رو همون طور که گفتم مثل جناب پیر دانا ساختم و بخاطر دلایلی فعلا نمیتونم عکس کامل از دستگاه رو بزارم...
خودم این دستگاه رو در جایی که قبلا قبر گبری بوده(اینو گفتم که بدونین نویز چقدر بالا بوده)یه مس دایره ای به قطر 25 سانت رو (براحتی) تو عمق 1.6میزنه و در نظر داشته باشین که زمین( واقعا خیس) بود.ولتاژ کاری هم 20 ولت تنظیم کردم.(ثبات هم ایده آل هست)
اگه سوالی هست در خدمت دوستان هستم و در آخر اینو هم اضافه کنم که تمرین کردن شرط مهم کارکردن با دستگاه هست و دوستانی که میخوان این دستگاه رو بسازن حتما کل این تاپیک رو مطالعه کنن وگرنه خودشونو خسته نکنن چون اوپراتوری این دستگاه از ساخت اسکلتش هم مشکلتره پس وقتی که نمیخوان این زحمت رو به خودشون بدن اگه دستگاه رو بصورت کامل و آماده در اختیارشان بزاریم باز هم نتیجه ای نمیگیرن.
با تشکر از زحمت های همه اساتید محترم بخصوص جناب آقا حمید.

یکشنبه 2 آذر1393 - 12:20pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
goshii عزیز مبارکه دوست عزیز
لطفا روش بالانس کردن لوپها رو توضیح بدین.
و اینکه آیا موقع حرکت بالانس بهم میخوره یا نه؟
منتظر توضیحات ساخت بدنه و عکسها هستیم.
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

یکشنبه 2 آذر1393 - 12:33pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ضمن خسته نباشید به تمام دوستان واساتید محترم .بنده بعد از ماهها تست توباکس در بیابان وزمینهای مختلف به این نتیجه رسیدم باتوجه به برد وحساسیت بسیار بالای توباکس به فلزات غیر اهنی جز بهترین دستگاه ها است ولی در مقابل به دلیل حساسیت به بعضی سنگها وخاکهای معدنی در کار عملی دچار خطای زیاد شده وه به درد جویندگان گنج نمی خورد /به جز اینکه فقط روی یک نقطه خاص بخواهید کار کنید و بعنوان یک دستگاه مکمل استفاده کنید در غیر این صورت دستگا ه خیلی نقاط دروغین رابه شما نشان میدهد وچون فکر میکنین جنس در عمق است حفاری زیاد وبدون نتیجه را انجام داده اید ؟ بر عکس پالسی ها که به املاح سطحی واکنش نشان میدهد . وبا 20سانت کندن حساسیت از بین رفته وحقیقی ومجازی بودن مکان را نشان میدهد.البته پالسی ها هم که اصولا اهن یاب بوده و به درد گنج یابی نمیخورد .بنده با مدار تقویت شده یک ظرف مسی 30 سانتی را در 2.80 ساتیمتری که خودم چال کرده بودم به خوبی سنس میکنم .....باتوجه به قدرت وحساسیت بسیار زیاد مدار برای کسانی که می خواهند از دستگاه به طور حرفه ای استفاده کنند .توصیه میکنم .ازسیتم به همان صورت اولیه بدون تغییر استفاده کنند .چون به خطا وصرف وقت وهزینه بالا برای یک حفاری ناکام نمی ارزد .ضمن تشکر از اقاحمید واقا مجتبی که زحمت بسیار برای این مدار کشیده اند .ولی متاسفانه این مدار درحال استفاد ه از قدرت زیاد در محیط کار با خطا های طبیعی زیادی روبرو میشود ..امید وارم دوستان من را ببخشند نتیجه ازمایشات خود را به طور خلاصه گفتم تا شاید با همکاری اساتد محترم راه حل مناسب گرفته شود متشکرم :-BD

یکشنبه 2 آذر1393 - 11:57pm

kavoshgar نوشته است:
دوست عزیز من هرکاری کردم نتونستم فیلم ایشون رو ببینم ولی فکر میکنم تا یه جاهایی منظور شما رو فهمیدم بهتره یه نگاه به این تایپیک بندازی

http://www.felezjoo.com/viewtopic.php?f=19&t=1980

تشکر دوست عزیز بله همین رو میخواستم ممنون

دوشنبه 2 آذر1393 - 12:34am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان انگار توباکس بعد از پست مجتبي445 کلا سقوط کرد اگه کسي ميتونه واسه اسکلتش يه طرح خوب بزنه حاضرم ازش بخرم چون فکر ميکنم يکي از بهترين دستگاها همين توباکس هست

دوشنبه 9 آذر1393 - 1:08am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با عرض سلام
بنده با این دستگاه چندین حفاری داشتم که متاسفانه به سنگ های معدنی واکنش نشون میده .به نظر من اصلا برای کاوش مناسب نیست.جدا از درد سر های ساخت حتی با بهترین اسکلت هم ثبات لازم رو نداره .اگر به جای این یه پالسی میساختم که 3 متر بزنه این حفاری های الکی رو نمیکردم.

دوشنبه 10 آذر1393 - 9:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

پوریا نوشته است:
با عرض سلام
بنده با این دستگاه چندین حفاری داشتم که متاسفانه به سنگ های معدنی واکنش نشون میده .به نظر من اصلا برای کاوش مناسب نیست.جدا از درد سر های ساخت حتی با بهترین اسکلت هم ثبات لازم رو نداره .اگر به جای این یه پالسی میساختم که 3 متر بزنه این حفاری های الکی رو نمیکردم.

سلام اقا پوريا
مساله همينکه پالسي سه متري رو از کجا بياريم هر پالسي که سه متر بزنه نه ثبات داره تازه تو سه متر که طلا نميتونه بگيره به زور يک متر بتونه طلا بزنه فعلا توباکس از اين لحاظ پرچم داره درسته درکنارتوباکس بايد يه نقه زن داشته باشي اما توباکس چون فلزات غيرآهني رو خوب ميزنه يه چيزديگست

دوشنبه 10 آذر1393 - 9:20am

مجتبی455 نوشته است:
ضمن خسته نباشید به تمام دوستان واساتید محترم .بنده بعد از ماهها تست توباکس در بیابان وزمینهای مختلف به این نتیجه رسیدم باتوجه به برد وحساسیت بسیار بالای توباکس به فلزات غیر اهنی جز بهترین دستگاه ها است ولی در مقابل به دلیل حساسیت به بعضی سنگها وخاکهای معدنی در کار عملی دچار خطای زیاد شده وه به درد جویندگان گنج نمی خورد /به جز اینکه فقط روی یک نقطه خاص بخواهید کار کنید و بعنوان یک دستگاه مکمل استفاده کنید در غیر این صورت دستگا ه خیلی نقاط دروغین رابه شما نشان میدهد وچون فکر میکنین جنس در عمق است حفاری زیاد وبدون نتیجه را انجام داده اید ؟ بر عکس پالسی ها که به املاح سطحی واکنش نشان میدهد . وبا 20سانت کندن حساسیت از بین رفته وحقیقی ومجازی بودن مکان را نشان میدهد.البته پالسی ها هم که اصولا اهن یاب بوده و به درد گنج یابی نمیخورد .بنده با مدار تقویت شده یک ظرف مسی 30 سانتی را در 2.80 ساتیمتری که خودم چال کرده بودم به خوبی سنس میکنم .....باتوجه به قدرت وحساسیت بسیار زیاد مدار برای کسانی که می خواهند از دستگاه به طور حرفه ای استفاده کنند .توصیه میکنم .ازسیتم به همان صورت اولیه بدون تغییر استفاده کنند .چون به خطا وصرف وقت وهزینه بالا برای یک حفاری ناکام نمی ارزد .ضمن تشکر از اقاحمید واقا مجتبی که زحمت بسیار برای این مدار کشیده اند .ولی متاسفانه این مدار درحال استفاد ه از قدرت زیاد در محیط کار با خطا های طبیعی زیادی روبرو میشود ..امید وارم دوستان من را ببخشند نتیجه ازمایشات خود را به طور خلاصه گفتم تا شاید با همکاری اساتد محترم راه حل مناسب گرفته شود متشکرم :-BD

سلام دوست عزیز لطفا روش تنظیمت برای توباکس رو توضیح بده تا استفاده کنیم

چهارشنبه 12 آذر1393 - 10:14pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 3615 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 279 , 280 , 281 , 282 , 283 , 284 , 285 ... 362  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 7 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure