انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 1:24pm

پاسخ به موضوع  [ 3615 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 275 , 276 , 277 , 278 , 279 , 280 , 281 ... 362  بعدی
 توباکس ساشو - قویترین فلزیاب جهان! 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

والا من هم یادم نمیاد چه کسی فیلم گذاشته بود و احیانا کدوم صفحه تاپیک هست! :D ولی فکر نمیکنم فیلم کاملا گویایی تا حالا گذاشته شده باشه. دوستان اگر فیلمی از کارکرد توباکس ساشو دارن لطف کنن قرار بدن.

جمعه 16 آبان1393 - 3:57pm

سلام دوستان
من می خواستم فیلم تست توباکس رو بزارم.
ولی هر چی میکنم بارگیری نمی شه.

جمعه 16 آبان1393 - 8:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

tohid نوشته است:
سلام دوستان
من می خواستم فیلم تست توباکس رو بزارم.
ولی هر چی میکنم بارگیری نمی شه.

دوست عزیز این سایت مشکل حجم آپلود فایل داره شما فیلمتون رو توی یه سایت آپلود سنتر آپلود کن و لینک آپلودشو بذار اینجا

جمعه 16 آبان1393 - 8:24pm

این هم تست توباکس
http://youtu.be/1E4boPMq7rk

شنبه 17 آبان1393 - 12:44pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
توحید جان مدارت خیلی خوب شده موفق باشی.
لطفا در مورد قالب لوپها و بدنه توضیح بده.
همینطور تست زیر خاک اگه گرفتین بفرمائید.
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

شنبه 17 آبان1393 - 1:55pm

سلام به همه اساتید محترم
آقا حمید ممنون از نظرتون :x
من این چند روز آخر رو روی اسکلت توباکس کار کردم و همه قسمت هاشو خودم با آلومینیوم ساختم ولی در نهایت دیدم اصلا نال نمیشه.بعد با کمی بررسی متوجه شدم که نباید برای کویل فرستنده از قالب آلومینیومی استفاده کرد .ظاهرا جلوی انتشار امواج رو میگیره(آلومینوم به شیلد مدار وصل بود)الان برای اون قسمتش میخوام از چوب گردو استفاده کنم و نتیجه رو اعلام میکنم.
نکته:
حتما از ترانزیستور های براق استفاده کنید....(چون تا جایی که من میدونم این مدلها (درخشنده مثل استیل) قدیم ها تولید میشده و کیفیت ساخت بالایی داره تا جایی که این یه مدت 2 بار مدار رو بدون کویل روشن کردم ولی ترانزیستور های خروجی نسوختن(من 2 تا 2219 از 4 سال پیش خریده بودم داشتم و همونا رو استفاده کردم)واسه باقی ترانزیستور ها هم همینطوره ولی من اونارو دیگه نداشتم :(( .

شنبه 17 آبان1393 - 8:10pm

سلام
من ترانزیستور j111 و 2n4393 رو خریدم کدومش بهتره ؟ و این که من مدارمو کامل کردم اما اصلا از بلند گو صدا در نمیاد!
برای درست شدن چه اقداماتی باید انجام بدم؟ من همه ی پست هارو خوندم اما سر در نمیارم زیاد اگه میشه کمک کنید الان باید چیارو تست کنم بردم مشکلش چیه؟البته اینم بگم وقتی باطری رو قطع میکنم یه صدایی از بلندگو در میاد! میشه کمک کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 17 آبان1393 - 12:57am
مدیر کل
مدیر کل

ترانزیستور 2N4393 شاید کمی بهتر باشه. ولی زیاد فرق نمیکنن. خوبی 4393 اینه که پایه هاش دقیقا همونی هست که روی فیبر مشخص شده.
در مورد مشکل شما هم قبلا زیاد بحث کردیم. خب حتما جایی از مدار شما ایراد داره که باید مجدد بررسی کنین.

یکشنبه 17 آبان1393 - 3:20am

من چندین بار خوندم مطالب قبلی رو اما متاسفانه نمیدونم چطور مشکل بردم رو حل کنم! :(( :(( :(( تو رو خدا کمک کنید :YMPRAY: ، کلافه شدم ~X( می تونم با اندازه گیری ولتاژ ها تست کنم؟ من خیلی مبتدی هستم آیا بردم رو دیدید؟ بردم مشکلی نداره؟ پایه هاش درسته؟

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 18 آبان1393 - 10:21pm
کاربر فعال
کاربر فعال

mhak نوشته است:
mahditala نوشته است:
سلام آقا حمید و دوستان عزیز میشه لوپ های ساشو رو ثابت کنیم و یه ولوم طراحی کنیم که کار تنظیم لوپ رو انجام بده که دیگه لازم نباشه هی لوپ رو تنظیم کرد این بی ثباتی هم از تکان خوردن لوپ ها هست

سلام دوست عزیز
با اجازه اساتید خدمت شما عرض کنم که تنها راه نول کردن لوپها همین راهی هست که گفته شده شما بیشتر تمرکزتونو روی ثبات اسکلت و سبک کردن لوپها بذارین تا به ثبات خوبی برسین هرچند خودم هنوز به این ثبات نرسیدم :D

چطوری میشه tm808 لوپاش ثابته من از الکترونیک زیاد اطلاعاتی ندارم ولی اگه میشد سیستم اون رو با ساشو یکی کنیم بهترین فلزیابو داشتیم

یکشنبه 18 آبان1393 - 10:22pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 3615 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 275 , 276 , 277 , 278 , 279 , 280 , 281 ... 362  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 11 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure