انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 11:01am

پاسخ به موضوع  [ 3615 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 268 , 269 , 270 , 271 , 272 , 273 , 274 ... 362  بعدی
 توباکس ساشو - قویترین فلزیاب جهان! 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستانی که توباکس ساختن اگه ممکنه عکس و توضیح در مورد اسکلت دستگاه بدن تا بقیه هم استفاده کنن(البته اسکلت هایی که ثبات کامل در هنگام حرکت دارن)چون اکثر اسکلتا به خاطر حساسیت زیاد دستگاه در هنگام حرکت بی ثبات میشن

دوشنبه 14 مهر1393 - 2:00pm

پیوست:
sascho_pcb1.pdf

استاد حمید و دوستان با سلام لطفا منو روشن کنید :YMPRAY: :D فیبر بالارو باید بسازیم یا فیبر پایین رو :-?
پیوست:
sascho_tr_pcb1.pdf

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 16 مهر1393 - 12:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوست عزیز به انجمن خوش اومدی
هر دوتا درسته من خودم هردوتارو زدم جواب داده شما برو صفحه 254 یه pcb هست اونو بزن خیلی بهتر درمیاد

پنج شنبه 16 مهر1393 - 12:59am

mhak نوشته است:
سلام دوست عزیز به انجمن خوش اومدی
هر دوتا درسته من خودم هردوتارو زدم جواب داده شما برو صفحه 254 یه pcb هست اونو بزن خیلی بهتر درمیاد

دوست عزیز خیلی ممنون از جوابت :x :-*

پنج شنبه 16 مهر1393 - 1:26am

سلام شرمنده این فیبر صفحه 254 که برعکسه :D برا روش اطو چطور استفاده کنیم :-\

پنج شنبه 17 مهر1393 - 3:39pm
مدیر کل
مدیر کل

میلاد عزیز به فلزجو خوش اومدین.
اگر در پست اول تاپیک دقت کنین در انتهای پست ذکر کردم که فیبر جدید کدوم هست! در این دو فیبری هم که شما اشاره کردین مشخصا فایل sascho_pcb1 جدید تر هست و اگر توجه کنین متوجه میشین که جوری اصلاح شده که کار ساخت فیبر راحت تر باشه. این فیبر هیچ ایرادی نداره.
فیبری که در صفحه 254 دوستان زحمتشو کشیدن بر اساس همون فیبر هست و فقط خطوط و نقاط درشت تر شدن. فیبرش هم معکوس هست و بدرد روش اطو نمیخوره و باید آینه بشه. ولی مشکل اصلی این فیبر اینه که حداقل در 10 نقطه فیبر احتمال اتصالی جدی وجود داره بطوریکه اصلا فکر نمیکنم با روش اطو بشه این فیبر رو جوری دراورد که اتصالی پیدا نکنه! بنده در اون فیبر جدیدی که قرار داده بودم به اندازه ای که در مقیاس و مدل طراحی اولیه این فیبر امکان داشت نقاط رو درشت و سیم ها رو ضخیم تر کردم و بیشتر از اون دیگه سبب بروز مشکل اتصالی میشد. متاسفانه دوستان تا بحال چند بار ویرایش هایی رو ارائه دادن که انصافا از نظر فنی بهتر از فیبر اصلی نبوده. هر چند فیبر اصلی از نظر ساخت مشکل ظرافت رو داره ولی با کمی دقت در تهیه فیبر و سوراخکاری با مته 0.8 میل دیگه نباید مشکلی باشه و دوستان هم بارها ساختنش.
کلا توصیه میکنم قبل از شروع به ساخت تاپیک رو بخوبی مطالعه و نت برداری کنین چرا که ساخت توباکس ریزه کاری های زیادی داره که بدون رعایت کردنشون موفق به نتیجه گیری خوب نمیشین.

پنج شنبه 17 مهر1393 - 4:04pm

خیلی ممنون استاد حمید :x
وجدانن از شهریور دارم با دقت این انجمن رو میخونم از صفحه اول تا اینجا :D و شکی هم که داشتم در مورد فیبر بخاطر این بود که بعضی از دوستان گفته بودن فیبر داخل فایل صفحه اول فیبر اصلاح شدس اما شما فیبر اصلاح شده رو بعدا گذاشتید و من واقعا گیج شده بودم که کدومه :-o :D واقعا شرمنده
فقط یه سوال: اینکه به نظر شما کدوم ردیاب رو بسازم که هم مطمئن باشه و هم تفکیک کنه چون با این توباکس مکمل خوبی میشن :-BD
موفق باشید

پنج شنبه 17 مهر1393 - 7:44pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم.
خب البته مبحث ردیاب هیچ ارتباطی با توباکس نداره! باید در تاپیکهای مربوطه مطالعه و سوال کنین. تریشر کواد و شاید فانکشن ژنراتور هایی که دوستان کار کردن بتونه کمکتون کنه.

جمعه 17 مهر1393 - 1:20am

حمید نوشته است:
خواهش میکنم.
خب البته مبحث ردیاب هیچ ارتباطی با توباکس نداره! باید در تاپیکهای مربوطه مطالعه و سوال کنین. تریشر کواد و شاید فانکشن ژنراتور هایی که دوستان کار کردن بتونه کمکتون کنه.

با سلام
خب استاد منظورم اینه که توباکس تفکیک نداره حداقل با یه ردیاب تفکیک کنیم اگه بشه

جمعه 18 مهر1393 - 10:08pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با عرض سلام خدمت دوستان خیلی خوشحالم از اینکه تو سایت پر محتوا و بانزاکت شما عضو هستم من از نظر مالی زیاد وضعیت خوبی ندارم از الکترونیک هم کم سر رشته دارم از اول همه تایپیک هارو خوندم به خودم جرات دادم این دستگاه رو بسازم خواهش میکنم کمکم کنید به یه نتیجه ای برسم

یکشنبه 20 مهر1393 - 3:58am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 3615 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 268 , 269 , 270 , 271 , 272 , 273 , 274 ... 362  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 14 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure