انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 8 اردیبهشت1403 - 1:31am

پاسخ به موضوع  [ 3615 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 247 , 248 , 249 , 250 , 251 , 252 , 253 ... 362  بعدی
 توباکس ساشو - قویترین فلزیاب جهان! 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان توجه داشته باشید که توباکس رو هرگز توی خونه تست نکنید. چون نتایج جالبی. نمیگیرید و نمی تونید از تمام قدرتش استفاده کنید. بلکه باید جایی دور از فلز بزرگ اونو. تست کنید تا ببینید که چه اعجوبه ای این توباکس
هر جا رو بزنه فلزه به هیچی به جز فلز حساس نیست

هرگاه در زندگي به يك در بزرگ كه يك قفل بزرگ هم دارد رسيدي ،
نترس و نااميد نشو.زيرا اگر قرار بود در باز نشود جاي آن يك ديوار مي گذاشتند!

پنج شنبه 5 تیر1393 - 8:19pm

سلامی گرم به تمام دوستان عزیز :ymhug: من تازه عضو این سایت شدم از اولین صفحه شروع به مطالعه کردم تاحالا به صفحه صدوهشتاد رسیدم باور کنید دیگه چشام نوشته هارو نمیبینه :-B :-B X_X اگه میشه اخرین تغییرات برای دوستانی که تازه اومدن بزارید ;)

یکشنبه 7 تیر1393 - 1:12am
کاربر فعال
کاربر فعال

archilO نوشته است:
دوستان توجه داشته باشید که توباکس رو هرگز توی خونه تست نکنید. چون نتایج جالبی. نمیگیرید و نمی تونید از تمام قدرتش استفاده کنید. بلکه باید جایی دور از فلز بزرگ اونو. تست کنید تا ببینید که چه اعجوبه ای این توباکس
هر جا رو بزنه فلزه به هیچی به جز فلز حساس نیست

دوستان لوپ توباکس چند اهم باید باشه

یکشنبه 8 تیر1393 - 9:52am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محمد کیای عزیز سلام
اهم لوپ حدود 4 اهم هست ولی زیاد در گیر اهمش نشو کمی بالا یا کمی پایین مهم نیست فقط 72 دور سیم 70 یا همون 7 دهم میلیمتر رو در ابعاد 33 در 27 بپیچی خوبه و بعد هم اونو با فویل الومینیوم شیلد کن درست درمیاد
موفق باشی

یکشنبه 8 تیر1393 - 9:49pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان آیا درست در میاد چون هر متر سیم 7. تقریبا 3. اهم است و هر دور 120 سانت است پس 72 دور تقریبا 86 متر میشه و اگر در اهم هر متر ضرب شود تقریبا 25 اهم می شود لطفا نظر بدید

دوشنبه 9 تیر1393 - 10:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محمد کیای عزیز این محاسبه شما اشتباهه چون احتمالا شما خطای اهمتر رو داری حساب میکنی اخه یک متر سیم صفر 7 اهمی نزدیک به 5 صدم داره که این 86 متر در حدود 4.3 اهم در میاد

سه شنبه 9 تیر1393 - 2:08am
مدیر کل
مدیر کل

بله حق با archilO عزیز هست. محاسباتی که کردین اشتباهه و احتمال زیاد خطای اهم متر رو لحاظ نکردین! در رنج 200 اهم همیشه شما اول دو پراب اهم متر رو به هم اتصال بدین و ببینین بجای صفر چه عددی نشون میده؟ این عدد رو در نهایت باید از اندازه گیری های دیگتون هم کسر کنین.
هر متر سیم 0.7 میل هم تقریبا 0.047 اهم مقاومت داره که عدد دقیق ترش بستگی به مارک سیم داره. لذا درست ترین مقاومت برای لوپ توصیه شده حدود 4.1 اهم در میاد که البته لزومی نداره شما بهش توجهی بکنین! چون مهم تر این هست که شما طبق همون مشخصات بپیچید. اندازه گیری مقاومت صرفا جنبه تست داره که متوجه بشین لوپ رو اشتباه درست نکرده باشین یا دارای اتصالی داخلی نباشه.

سه شنبه 9 تیر1393 - 3:11am
کاربر فعال
کاربر فعال

حمید نوشته است:
بله حق با archilO عزیز هست. محاسباتی که کردین اشتباهه و احتمال زیاد خطای اهم متر رو لحاظ نکردین! در رنج 200 اهم همیشه شما اول دو پراب اهم متر رو به هم اتصال بدین و ببینین بجای صفر چه عددی نشون میده؟ این عدد رو در نهایت باید از اندازه گیری های دیگتون هم کسر کنین.
هر متر سیم 0.7 میل هم تقریبا 0.047 اهم مقاومت داره که عدد دقیق ترش بستگی به مارک سیم داره. لذا درست ترین مقاومت برای لوپ توصیه شده حدود 4.1 اهم در میاد که البته لزومی نداره شما بهش توجهی بکنین! چون مهم تر این هست که شما طبق همون مشخصات بپیچید. اندازه گیری مقاومت صرفا جنبه تست داره که متوجه بشین لوپ رو اشتباه درست نکرده باشین یا دارای اتصالی داخلی نباشه.

نهایت تشکر دارم از همیه دوستان پراپ اهمتر رو به هم که اتصال می دم تقریبا 1. نشان می ده ولی فکر کنم اهمتر من از دهم کمتر نمی خواند حق با شما هاست ممنونم

سه شنبه 10 تیر1393 - 9:16am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محمد کیای عزیز
همه اهم مترا این خطا رو تو رنج پایین دارن چون مقاومت سیم اهم متر هم در کاره و حالا اگه اون سیم ها رو از جاش در بیاری و بجاش دو تا سیم کوتاه حدود دوسانت و غیر افشان بزاری میبینی که دیگه اون خطا در حد صفر میشه
پیروز باشی

چهارشنبه 11 تیر1393 - 3:18pm
کاربر فعال
کاربر فعال

نقل قول:
دوست عزیز ممنون . عجب قدرتی داره این دستگاه غوله من با پالسی نفسم در اومد این دستگاه واقعا قدرتمنده تازه داره قلقش میاد دستم داره حال میده سعی میکنم در طی هفته آینده ترتمیزش کنم ونتایج تست رو بزارم بله سخن شما درسته از یک طرف سنس بیشتری داره واقعا لطف کردید باز هم تشکر از همه دوستان
\M/ \M/ \:d/ :-BD :YMPEACE:

خسته نباشی .خازنهای 6 و 7 رو چی گذاشتی ؟ با فرمول محاسبه کردی یا تجربی ؟ قلق دستگاه دستت اومد ؟

the trouble is , you think you have time

چهارشنبه 11 تیر1393 - 8:40pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 3615 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 247 , 248 , 249 , 250 , 251 , 252 , 253 ... 362  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 12 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure