انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 11:54am

پاسخ به موضوع  [ 3615 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 240 , 241 , 242 , 243 , 244 , 245 , 246 ... 362  بعدی
 توباکس ساشو - قویترین فلزیاب جهان! 
نویسنده پیغام
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
پیردانای عزیز خیلی خوب شده مبارکه دوست من.
میشه لطفا در مورد بدنه دستگاه و تستهای انجام شده کمی توضیح بدی؟
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

دوشنبه 1 اردیبهشت1393 - 7:31am
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: digger land
archilO نوشته است:
سلام taghy عزيز
اول ببين 8 ولت مدارت سالمه يا نه (روي پايه انود d9يا كاتدd10)
دوم اينكه اگه 8 ولتت برقراره پايه 8 اي سي 082بايد به پايه7 اي سي 741 راه داشته باشه و به انود d9و كاتد d10 هم همينطور(اگه راه نداشت بايد مدارتو چک کني كجا قطعي داره يا با سيم از پايه 8 اي سي 082 به انود d9وصل كني)
بعد بدون اي سي تست كن شايد اي سي خرابه
البته سعي كن وقتي ميخواي تست بگيري بدون لوپ دستگاه رو روشن نكني اگه هم خواستي بدون لوپ روشن كني ولتا‍ژ t1رو قطع كن بعدا......
اميد وارم به نتيجه برسي :)
سلام، جناب archilo، من تمام اون ولتاژهایی که فرمودید روتست کردم وولتاژها همگی برقرار بودند حتی ترانزیستورها هم تست کردم وسالم بودند، لطفا کمک کنید...

توماس ادیسون : نود و هشت درصد موفقیتها عرق روی پیشانی است و تنها دو درصد الهام از درون است.

دوشنبه 1 اردیبهشت1393 - 10:28am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

taghy نوشته است:
خیلی عالی درست کردید اقای peere dana .ولی اگر یک کلیپ 5 دقیقه ای هم از لحظه ی روشن کردن میزاشتی هم عالی تر میشد.

سلام،taghy عزیز نتونستم براتون فیلم بذارم،ولی متوجه اسرار شمابه گذاشتن فیلم در رابطه با روشن شدن دستگاه نمیشم!...

دوشنبه 1 اردیبهشت1393 - 7:33pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

اقای پیر دانا منظورشون اینه که دستگاهتونو روشن کنین یه سرچی هم بکنین بابت ثبات دستگاه و نقطه زنیشون و نحوه دست گرفتن دستگاه و نقطه زنیش که دوستان بهتر متوجه بشن.

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

دوشنبه 1 اردیبهشت1393 - 7:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

bina نوشته است:
سلام دوستان
پیردانای عزیز خیلی خوب شده مبارکه دوست من.
میشه لطفا در مورد بدنه دستگاه و تستهای انجام شده کمی توضیح بدی؟
یاحق

سلام،ممنون ازشما دو ست عزیز،وجا داره از استاد حمید بابت تلاشهاشون وارتقاء توباکس ساشو قدردانی کنم...البته بنده یکی دو ماه بعد ورودم به انجمن با استارت اول ساختمش،...بدنه ازجنس آلومنیوم واسپری رنگ مشکی زدم،جنس باکس از پلاستیکه،pcb اصلاح شده دوم استادحمید ،وفیبرفایبرگلاس دو میل روسی،وقطعات مرغوب؛مقاومتها 1% وخازنها ام کاتی ویمای آلمانی،و...وبا مبدل ولتاژ،r510 k وخازن شش وهفت تنظیم،و وزن کل دستگاه خیلی سبک درآوردم،LED سبز رنگ جهت دید در شب میتر،و...از اونجاییکه تست دستگاه به دلیل برد زیادش و...قابل تست درمنزل نیست ،حالا بدلیل بزرگیه اتاق منزلم تقریبا میشه بصورت بقل روی میز چوبی ،پلاستیکی،قرار داد وتست کردم،سینی 50*50 جنس روی حدود چهار مترمیزنه...

دوشنبه 1 اردیبهشت1393 - 8:18pm

سلام دوستان
فیبر اصلاح شده آقا حمید را از کجا میتونم دانلود کنم؟
با تشکر

سه شنبه 1 اردیبهشت1393 - 1:11am
مدیر سایت
مدیر سایت

برادر عزیز آقای پیردانا
با سلام
طراحی خوبی انجام دادید که نشان از سلیقه خوب شماست ، سیستم شما از نظر وزن باید سبک شده باشه چون لوپهارو خیلی کم حجم درست کردید ، فقط باید قسمت اتصال لوپ عقب با دسته رابط رو یک شکاف حدود 15 الی 20 سانتی ایجاد میکردید تا برای نال کردن لوپها در مکانهای مختلف دشت و کوه و اتفاع بشه بازی دستگاه رو کنترل کرد از طریق بالا و پائین بردن لوپ فرستنده و همزمان هم بصورت الاکلنگی ... درمجموع از تلاش شما قدردانی می کنم برادر . موفق باشید

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 2 اردیبهشت1393 - 8:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلامtaghyعزیز
ببین روی بدنه t1مقدار 8ولت و بدنهt2مقدار 4 ولت داری؟
اگه هست میتونه از اتصال بد کویل باشه و c1هم خیلی در کاره که حتما وصل باشه و قلع مردگی مدارت رو هم چک کن که جایی بد لحیم نشده باشه اگه هم تونستی یه عکس ازپشت مدارت بزار

هرگاه در زندگي به يك در بزرگ كه يك قفل بزرگ هم دارد رسيدي ،
نترس و نااميد نشو.زيرا اگر قرار بود در باز نشود جاي آن يك ديوار مي گذاشتند!

سه شنبه 2 اردیبهشت1393 - 8:25am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهدی نوشته است:
برادر عزیز آقای پیردانا
با سلام
طراحی خوبی انجام دادید که نشان از سلیقه خوب شماست ، سیستم شما از نظر وزن باید سبک شده باشه چون لوپهارو خیلی کم حجم درست کردید ، فقط باید قسمت اتصال لوپ عقب با دسته رابط رو یک شکاف حدود 15 الی 20 سانتی ایجاد میکردید تا برای نال کردن لوپها در مکانهای مختلف دشت و کوه و اتفاع بشه بازی دستگاه رو کنترل کرد از طریق بالا و پائین بردن لوپ فرستنده و همزمان هم بصورت الاکلنگی ... درمجموع از تلاش شما قدردانی می کنم برادر . موفق باشید

بله کاملا متینه،استاد عزیز در تصویر مشخص نیست به همین صورتیکه گفتین ساختم...شیار جهت بالا پایین لوپ فرستنده حدود پانزده سانت قرار دادم،ولوپ بوسیله پیچ ومهره بجنس آلومنیوم که برای راحتی وکارکرد ترمز وفیکس شدن مابینش واشر لاستیکی گذاشتم...باتشکر

سه شنبه 2 اردیبهشت1393 - 8:26am
مدیر سایت
مدیر سایت

سپاس برادر ، برای مابین شیار اگر واشر پلاستیمی لغزنده بود و لوپ از جای خودش حرکت کرد شما میتونی از ورق سمباده درشت هم استفاده کنی

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 2 اردیبهشت1393 - 8:31am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 3615 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 240 , 241 , 242 , 243 , 244 , 245 , 246 ... 362  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 9 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure