انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 8 اردیبهشت1403 - 7:12am

پاسخ به موضوع  [ 39 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 ردیاب تک آنتنه (موبایلی) جدید Goldenskull 
نویسنده پیغام
آواتار کاربر

محل اقامت: ایران
با سلام به همه دوستان عزیزم...

خوشحالم که در اولین پست کاربردی خودم در این فروم نمونه اولیه برنامه خودم رو خدمتتون ارائه می کنم تا دوستان و اساتید عزیز اگر نظرات و پیشنهاداتی برای هرچه بهتر شدن این برنامه دارن و یا نقص و یا کمبودی رو در برنامه مشاهده میکنن بفرمایند تا برطرف کنم...
من اسم این برنامه رو PDroid گذاشتم و باید بگم که این برنامه فعلا در حالت ارائه اولیه هست
لطفا دوستان محیط برنامه رو تست کنند و نظرات خودشونو بیان کنن...

البته قابل ذکر است که این برنامه رو برای سیستم عامل اندروید نوشتم و همانند برنامه قبلی توسط خروجی صوتی گوشی عمل میکنه و باید به دسته وصل بشه البته من فقط و فقط با تک آنتن کار میکنم و احتمالا دوستان که قبلا بنده رو میشناسن
از نحوه اتصال خروجی صوتی گوشی به دسته تک آنتن اطلاع دارن...

دوستار همه شما Goldenskull :x :x :x

http://s2.picofile.com/file/7962404301/ ... e.rar.html

یا حق...

چهارشنبه 17 مهر1392 - 6:40pm
کاربر فعال
کاربر فعال

تشکر بی پایان

چهارشنبه 17 مهر1392 - 6:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

goldenskull نوشته است:
با سلام به همه دوستان عزیزم...

خوشحالم که در اولین پست کاربردی خودم در این فروم نمونه اولیه برنامه خودم رو خدمتتون ارائه می کنم تا دوستان و اساتید عزیز اگر نظرات و پیشنهاداتی برای هرچه بهتر شدن این برنامه دارن و یا نقص و یا کمبودی رو در برنامه مشاهده میکنن بفرمایند تا برطرف کنم...
من اسم این برنامه رو PDroid گذاشتم و باید بگم که این برنامه فعلا در حالت ارائه اولیه هست
لطفا دوستان محیط برنامه رو تست کنند و نظرات خودشونو بیان کنن...

البته قابل ذکر است که این برنامه رو برای سیستم عامل اندروید نوشتم و همانند برنامه قبلی توسط خروجی صوتی گوشی عمل میکنه و باید به دسته وصل بشه البته من فقط و فقط با تک آنتن کار میکنم و احتمالا دوستان که قبلا بنده رو میشناسن
از نحوه اتصال خروجی صوتی گوشی به دسته تک آنتن اطلاع دارن...

دوستار همه شما Goldenskull :x :x :x

http://s2.picofile.com/file/7962404301/ ... e.rar.html

سلام رمز میخواد!

تقدیر تقویم افراد عادی و تغییر تدبیر اشخاص عالیست

چهارشنبه 17 مهر1392 - 8:04pm
آواتار کاربر

رمز: goldenskull

یا حق...

چهارشنبه 17 مهر1392 - 9:37pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

goldenskull عزيز ميشه يكم بيشتر در مورد اين برنامه و نحوه كار باهاش و همچنين نحوه اتصالات توضيح بديد؟

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

جمعه 19 مهر1392 - 6:46pm
استادیار
استادیار

دوست عزیز این که اصلا باز نمیشه!!

جمعه 19 مهر1392 - 7:02pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

ارش جان من دانلودش كردم بدون كوچك ترين مشكل.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

جمعه 19 مهر1392 - 7:10pm
آواتار کاربر

hamze2000 نوشته است:
goldenskull عزيز ميشه يكم بيشتر در مورد اين برنامه و نحوه كار باهاش و همچنين نحوه اتصالات توضيح بديد؟

چشم... بزودی تصاویر و توضیحات لازم رو قرار خواهم داد... :x

یا حق...

شنبه 20 مهر1392 - 1:21pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام goldenskull جان
یه سوال داشتم از شما یا آقا حمید یا دوستانی که معلومات خوبی دارن .
من تو ساخت دسته دقت زیادی کردم ولی ازش هیچ نتیجه ای ندیدم آنتن وقتی که ثابت نگه داشتم طلا یا فلز دیگه ای رو با فرکانس مخصوصش وقتی جلو آنتن اینور اونور میکردم هیچ حرکتی ازش دیده نمیشد تو یک جا هم یه ردیاب جیوه ای دیدم که با خوره کار میکرد آیا میشه از اون ردیاب استفاده کرد و بجای خوره فرکانس فلز رو بهش داد ؟
آیا ردیاب جیوه ای بهتره و دلیلش چیه ؟
ممنون میشم ج بدین

خوشبخت کسی است که خوشبختی دیگران را فراهم سازد

زرتشت

جمعه 26 مهر1392 - 6:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزیز goldenskull اگر امکانش هست توی نرم افزاری که درست کردید یک سری چیزهای دیگه بهش اضافه کنید خیلی عالی میشه:
1. برای تنظیم فرکانس تا صدم هرتز به فرکانسات اضافه کن مثلا اگر بخواهیم بگذاریم روی 10.35 نمیتونیم اگر مقدور هستش این رقمهای اعشاری برای سیستم جدیدت بگذار یعنی دکمه دیگری برای تنظیم اعداد اعشاری.
2. دکمه هات جوری باشن که اگر انگشت روی اون گذاشتیم برای تنظیم فرکانس دیگه نیازی به چند بار فشار نباشه و خودش تا موقعی که انگشت روی دکمه هست اعداد رو کم یا زیاد بکنه.
3. اگر یک جای هم برای ذخیره اعداد بگذاری تا وقتی دستگاه روشن شد اونها را از قسمت ذخیره برداریم و اون فرکانس شروع به کار بکنه
ببخش که این درخواستها رو داشتم چون اگر این تغییراتی که گفتم اعمال کنی دیگه نیازی به هیچ ردیابی نیستش نرم افزار شما بخوبی کار میکنه و تشکر برای این کاری که انجام دادید....براتون آرزوی موفقیت میکنم...

پنج شنبه 9 آبان1392 - 4:29pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 39 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 35 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure