انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 8 اردیبهشت1403 - 11:57pm

پاسخ به موضوع  [ 44 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5
 GOLD GUN AL718 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم. لطف دارین. @};-
اگر تاپیکها رو مطالعه کنین در موارد مهم همیشه نظر خودم رو عرض کردم. البته همیشه نظرات اخیر مهم تر هستن چون بهرحال دانسته ها و تجربیات ما هم به مرور زمان بیشتر شده. در خصوص این مدار اگر فیلم تست مشخصی دیدین که واقعا هدفی رو سنس کرده باشه به اشتراک بذارین. چون اکثرا فیلم تست این دستگاهها یا واضح نیست یا مثلا در محیط منزل داره چیزی رو سنس میکنه که ربطی به اهداف مورد نظر ما نداره! اگر مبنا چنین فیلمهایی باشه که عملا با هر ابزاری هم میشه فیلم گرفت و ادعا کرد داره هدف رو سنس میکنه! :D

جمعه 19 اسفند1401 - 11:18pm
کاربر فعال
کاربر فعال

حمید نوشته است:
خواهش میکنم. لطف دارین. @};-
اگر تاپیکها رو مطالعه کنین در موارد مهم همیشه نظر خودم رو عرض کردم. البته همیشه نظرات اخیر مهم تر هستن چون بهرحال دانسته ها و تجربیات ما هم به مرور زمان بیشتر شده. در خصوص این مدار اگر فیلم تست مشخصی دیدین که واقعا هدفی رو سنس کرده باشه به اشتراک بذارین. چون اکثرا فیلم تست این دستگاهها یا واضح نیست یا مثلا در محیط منزل داره چیزی رو سنس میکنه که ربطی به اهداف مورد نظر ما نداره! اگر مبنا چنین فیلمهایی باشه که عملا با هر ابزاری هم میشه فیلم گرفت و ادعا کرد داره هدف رو سنس میکنه! :D

اره واقعا تا حالا هیچ چیز قانع کننده ای از تست ها و مدارهای افسانه ای اونها ندیدیم گرچه بسیار فریبنده و زیرکانه نقش بازی میکنن ولی ۱در۱۰۰۰ میشه اطمینان کرد که رقم بسیار بالایی هست =)) چشم الان لینکش را پیوست میکنم مهندس جان :x
نوشته تست کوپر یا مس
https://youtu.be/HHljgs2EpL8
تست وسوسه انگیز [-X
https://youtu.be/mFmWA3aFPCY

مشغول خودت،درگیر خودت باش،در پی احوال خودت باش

جمعه 19 اسفند1401 - 11:35pm
مدیر کل
مدیر کل

ممنون.
فیلم اول کاملا واضح ولی سنس غیر مشخص و در واقع تخیلی هست! شخص دستگاه رو در راستاهای مختلف میگیره و در هر راستایی اعداد میتر تغییرات داره و در لحظاتی هم دفعتا تغییر زیادی پیدا میکنه اما این وضعیت مختص یک راستا نیست. با این حال اپراتور هر بار چند متر جلوتر میره و بدون اینکه دوباره دستگاه بزنه راستا یا نقطه خاصی رو روی زمین علامتگذاری میکنه!!! حالا درسته حفاری میشه و هدفی هم در میاد ولی ما هر چه فیلم رو میبینیم متوجه نمیشیم چطور به اون نقطه رسیده! :D حالا اینکه چطور واقعا چیزی در اومده ممکنه خودشون از قبل گذاشته باشن یا قبلا با فلزیاب زده باشن و دیدن چیزی هست و در نهایت سنس نا مفهوم رو به اون نقطه نسبت دادن. در هر صورت با چیزی که از عملکرد دستگاه دیده میشه محال هست بشه به اون نقطه رسید.
فیلم دوم هم همون شرایط هست فرق چندانی نداره. هر چه بیشتر تست میگیرن کمتر مشخص میشه داستان چیه و در نهایت حفاری هم نمیکنن! :D

شنبه 19 اسفند1401 - 12:29am
کاربر فعال
کاربر فعال

حمید نوشته است:
ممنون.
فیلم اول کاملا واضح ولی سنس غیر مشخص و در واقع تخیلی هست! شخص دستگاه رو در راستاهای مختلف میگیره و در هر راستایی اعداد میتر تغییرات داره و در لحظاتی هم دفعتا تغییر زیادی پیدا میکنه اما این وضعیت مختص یک راستا نیست. با این حال اپراتور هر بار چند متر جلوتر میره و بدون اینکه دوباره دستگاه بزنه راستا یا نقطه خاصی رو روی زمین علامتگذاری میکنه!!! حالا درسته حفاری میشه و هدفی هم در میاد ولی ما هر چه فیلم رو میبینیم متوجه نمیشیم چطور به اون نقطه رسیده! :D حالا اینکه چطور واقعا چیزی در اومده ممکنه خودشون از قبل گذاشته باشن یا قبلا با فلزیاب زده باشن و دیدن چیزی هست و در نهایت سنس نا مفهوم رو به اون نقطه نسبت دادن. در هر صورت با چیزی که از عملکرد دستگاه دیده میشه محال هست بشه به اون نقطه رسید.
فیلم دوم هم همون شرایط هست فرق چندانی نداره. هر چه بیشتر تست میگیرن کمتر مشخص میشه داستان چیه و در نهایت حفاری هم نمیکنن! :D

بله دقیقا همینطوره من هم گول این تغییرات ولتمتر را خوردم :D که ظاهر قضیه با باطنش ۱۸۰درجه فرق داره :-Q این یک وسیله هست که جیب مردم را سنس میکنه :D
ممنونم مهندس جان انشاالله همیشه سالم و سربلند باشین :x

مشغول خودت،درگیر خودت باش،در پی احوال خودت باش

شنبه 20 اسفند1401 - 10:37am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 44 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: علی مازندران و 20 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure